Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1258

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

  • 2 tygodnie później...

Ludzie skupiają się na Chelsea itd., ale Newcastle to po cichu takie rozczarowanie, którego nie rozumiem. Jasne, z kasą tak naprawdę nie szaleją ostatnio, mimo saudyjskiego nabywcy. Mają nadal niższy budżet od West Hamu. No ale wydawali się robić takie postępy, że słabizna w tym roku jest dla mnie zaskakująca. Przede wszystkim tracą masę goli w tym sezonie, mimo zachowania kultowego duetu Schar-Botman. Kontuzje pewnie nie pomagają, ale nie ma ich też aż tak wiele, żeby defensywa regularnie była odsłonięta i spóźniona. W ogóle w ich meczach wpada sporo goli, a nie z tego byli znani, dzisiaj też mają sporo okazji. 

Spodziewałem się nowego potentata, a tutaj tylko walka o 10. miejsce i stagnacja w Newcastle.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że Howe wycisnął z nich w zeszłym sezonie absolutne maksimum i nastąpiło zmęczenie materiału. Widać to było po ilości kontuzjowanych, no i samym obciążeniu ligą mistrzów. No i brak Pope'a zdecydowanie podbija koszyk straconych bramek. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Od czasu jak to napisałem, Newcastle strzeliło 3 gole i wygrało hehe. W niczyich meczach nie padają ciągle takie wyniki jak Newcastle, sam brak bramkarza nie tłumaczy takiej odmiany.

 

Mimo saudyjskiej marki, Newcastle póki co stawia też na lokalnych graczy. Harvey Barnes i Anthony Gordon to dobrzy angielscy zawodnicy. Stawiają też na Livramento, który na razie bardziej wygląda na talent niż na dobrego zawodnika na ten poziom, ale regularna gra w wieku 21 lat to dość rzadka sprawa w Premier League. 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Daffy said:

Obiektywnie to mogli ten mecz przegrać 0-3 ale jak się jednak strzela na 1-0 w 96min to kuuva trzeba to dowieść xddd

 

0:3 to bylby najniższy wymiar kary, 31 strzalow Brentford to jakieś jaja

 

Manchester United w ostatnim ośmiu meczach dopuścił rywali do oddania 184 strzałów!

31 vs Brentford 
25 vs Liverpool
23 vs Everton
27 vs Man City
16 vs Nottingham Forest
17 vs Fulham
22 vs Luton
23 vs Aston Villa

:kekw:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nawet biega i ładną piłkę umie puścić.  Kolejny krok na drodze do powrotu do formy. 

 

 

Pora na hiciora, który powinien znowu stać na bardzo wysokim poziomie. Dla mnie te dwie ekipy to też jedni z mocnych faworytów do LM. Pep już narzeka, że Real nie gra za tydzień i będzie mieć "9 dni wolnego do przygotowań". Co prawda to nieco przypadek, bo to dlatego, że Real odpadł z Pucharu Hiszpanii... ale na pewno Man City ma bardziej wymagający sezon do pogodzenia z LM. Arsenal i Liverpool to przeciwnicy tak mocni w tym sezonie, że nie wiem, czy ktoś kiedyś miał takich dwóch, nawet w czasach świetności Barcelony i Atletico i Realu. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ginn napisał:

Dzisiaj nie było meczycha, tylko szachiwo. City za wiele nie zrobiło, poza uzyskaniem dużej przewagi w statystykach. Arsenal jednak miał lepsze konkrety. Remis zasłużony, z którego najbardziej cieszy się Klopp. 

Klopp i cała czerwona cześć Merseyside!! :wub: Nic to, do końca jeszcze długa droga.Zapowiada się że tegoroczny wyścig trzech koni będzie pamiętany naprawdę długo. 

Odnośnik do komentarza

I ciężko wskazać jednoznacznego faworyta. Arsenal jest w świetnej formie i wykręca najlepsze statystyki w wielu obszarach. Liverpool dociska mecze w końcówkach, a City to City - odpali walec i nie straci punktów. 

 

Czuję jednak, że każdy zespół coś jeszcze zgubi i walka będzie do ostatniej kolejki. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...