Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1263

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1196

  • Zwyrodnialec

    1112

Arsenal - Chelsea. Swietna, dynamiczna pierwsza polowa w wykonaniu Kanonierow (znajac ich to sie moze zmienic ofc). Chelsea mialo tylko 2 dobre zrywy i przy jednym Cucurella mogl nawet ukasic.
Cholera, ten Havertz - ja wiem ze to swietny kopacz, ale te jego zachowania to typowe dla dychy lub OPS, a nie 9. Chlop mial pol bramki odsloniete, patelnie, to wolal podawac niz zaladowac i zapomniec.
Jeszcze dwa slowa o obronie AFC. Musze przyznac ze bardziej podobala mi sie ta z Kiwiorem (ktory dzisiaj lawa). Defensywa widocznie przecieka bez niego.
A, no i czerwien dla tego chama N. Jacksona za faul na Tomiyasu. Olbrzymia kontrowersja ze nawet upomnienia nie dostal. Sedziowie w pokoiku spali widocznie…



Odnośnik do komentarza
Cole Palmer Football Club na całego 
Nawet White strzela 2 gole xD
Bez kitu, tyle funtow wydane, a jest gorzej niz bylo sezon temu. Jakies abstrakcje typu klotnie o karne…
Arsenal przykrecil srube w drugiej polowie.
Odegaard - to jest jeden z nielicznych przypadkow gdy zlote dziecko faktycznie zostalo pilkarzem klasy swiatowej. Rzadko kiedy dowoza te dzieciaki, presja zjada.
Rice - zamyka mordy wszystkim znawcom, ktorzy twierdza ze przeplacony. To jak Ryzy jest przeplacony to kim jest Antony, Enzo albo Caicedo?

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Pewnie się domyślacie, że nie było nawet żółtej :kekw:

 

Jestem ciekaw, czy coś się zadzieje w kwestii sędziowania na kolejny sezon. 

 

Ktoś powinien wykonać szczegółowy raport ze wszystkich pomyłek sędziów z bieżącego sezonu. Byłoby co czytać. 

 

FB_IMG_1713943639029.jpg

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bartg napisał:

Bruno jednoosobowa drużyna ostatnio 

Bruno Fernandes FC i Cole Palmer FC. Dwie lokomotywy ciągnące swoje mierne wagoniki.

 

10 godzin temu, Bartg napisał:

A no i Jean Philippe Mateta został dziś legendą Fantasy zdobywając 29 pkt w kolejce. Najlepszy kapitan u mnie od wielu lat. 

No to gratuluję, postawiłeś na właściwego konia. Ja również nie narzekam - kolejka się jeszcze nie skończyła (dzisiaj BHA - MCI), a już dla mnie najlepsza w tym sezonie. 128 pkt., ale nie trafiłem z kapitanem. Ostatnio Saka coś zawodzi. Tylko asysta w dwóch kolejkach, słabiutko na niego. Natomiast ogólnie - grzechem byłoby narzekać. Na ławce już czekają Pedro Porro i Son, bo przypominam teraz podwójna kolejka dla Totków, no i dla Cole Palmer FC też.

 

spacer.png

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...