Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1260

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1193

  • Zwyrodnialec

    1112

Czy się zesrała? Nie sądzę.

 

Proces cały czas postępuje, a drużyna z każdym miesiącem nabiera doświadczenia. Aktualnie można powiedzieć, że Arsenal wkroczył do elity klubowej, ale jednocześnie wkraczając do wąskiego grona takich drużyn, margines błędu jest znacznie mniejszy, a porażki bardziej bolesne. To jest właśnie ten ostatni etap, w którym drużyna na poważnie wkracza do walki o trofea i zbiera przy tym trudne doświadczenia.

Edytowane przez ginn
  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Może się myle bo to test oka, a nie spojrzenie w liczby, ale odkąd Jezus wrócił na 9,a Havertza cofneli do srodka to wygląda to dużo gorzej. Wczoraj też mimo wszystko szczęśliwe te bramki, kartofel Trossarda i fart Odeegarda, że mu pilka pod nogi wróciła, bo to podanie wzdłuż bramki bylo do nikogo. No i Raya uratowal przy 0:0.

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba jednak przyznac ze w ostatnich 30 minutach Kanonierzy mocno na Wilkach siedli. Te akcje moga sie podobac, jednak brakowalo wykonczenia. Co mnie zastanawia i smuci (bo mam go w FPL na C) to postawa Saki. Odnosze wrazenie ze obroncy Premier League juz go doskonale czytaja. Te jego nawijki srednio wychodza. Slabiej punktuje ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Bartg napisał:

Może się myle bo to test oka, a nie spojrzenie w liczby, ale odkąd Jezus wrócił na 9,a Havertza cofneli do srodka to wygląda to dużo gorzej. Wczoraj też mimo wszystko szczęśliwe te bramki, kartofel Trossarda i fart Odeegarda, że mu pilka pod nogi wróciła, bo to podanie wzdłuż bramki bylo do nikogo. No i Raya uratowal przy 0:0.

 

No coś w tym jest, że z Havertzem z przodu Arsenal wypada lepiej. Jesus niestety nie jest rasowym napastnikiem, wszystko robi dobrze poza strzelaniem bramek.

 

Wczoraj pierwsza połowa faktycznie słaba. No ale ten strzał Leosia no nie wiem nie wiem, jak na moje to piękny fałszyk :leo:

 

A co do Saki - faktycznie widać u niego zmęczenie i powtarzalność, ale rozumiem dlaczego Arteta trzyma go na boisku - mówił o tym w jednym wywiadzie w zeszłym sezonie, tj. Jeżeli chcesz dorównywać lepszym to walisz 90 min od dechy do dechy, każdy mecz kończysz z siniakami i przekraczasz kolejne bariery. Poza tym dochodzi ten czynnik X, który wyróżnia tych najlepszych. Wczoraj był fajny przykład rajdu z bodajże 91 minucie, gdzie na pełnym gazie prawie sam sobie wypracował bramkę akcją skrzydłową.

Odnośnik do komentarza
9 minutes ago, ginn said:

Aż tak źle?

 

A teraz zupełnie poważnie. Jest na kim budować United, czy wszystko totalnie do zaorania i robienia od nowa?

 

Bruno sie obudził, ale trzeba mu zabrac opaske kapitana to moze przestanie miec pretensje do wszystkich. Garnacho moooze będzie z niego solidny skrzydłowy, taki na 10 g/a w sezonie. Onana obronil mimo wszystko najwięcej strzalow w lidze. Hojlund mial serie to moze wyrosnie z niego chociaz drugi Berbatov, ale to max.

Reszta do wyjebania. 

Odnośnik do komentarza

Ja bym zostawił onane, garnacho, bruno, mainoo, shawa (jakby nie był ze szkła), dalota do głębokiej ławki i chyba to by było na tyle. Resztę wyyebac. W pierwszej kolejności Antonego, Rashforda, Casemiro, McT, Martiala i Mounta.

 

No i zatrudnił sztab psychologów albo przy researchu zawodników do klubu szukał wg filtra na największe jaja

Odnośnik do komentarza

Muszą ogarnąć atak. Przecież u Fergusona Rashford i Hojlund to by dostali po kilka meczów w sezonie, wchodząc przy pewnym wyniku. Od ponad dekady nikt nie potrafi strzelić 20 goli w samej lidze.  Jeszcze gdyby gole rozkładały się na kilku strzelców, ale tak nie jest. Nie ma żadnego pewniaka, który by w miarę regularnie punktował.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...