Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Wystawiłem na allegro kilka gier, licząc, że choć trochę grosza wpadnie w zamian za gierki, które już tak długo się kurzą. Jak na razie licytacje przerosły moje wszelkie oczekiwania. Za NFS MW (stan idealny co prawda) mam już 43 zł, za Kung Fu Pandę (też ideał, z Bundle'a z Indianą Jonesa, ale bez Indiany Jonesa) mam już 29 zł. Za Girsy 2 dla porównania mam 27 zł.

 

O co chodzi O_o!? Jeden staroć, jeden szrot i więcej niż za Girsy 2 :D.

 

EDIT: A do końca licytacji jeszcze 2 dni i kilka godzin.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jaki 22 calowy monitor do konsoli możecie mi polecić? W cenie nie większej niż 450zł.

 

Dałbym sobie małego palca u stopy uciąć, że był temat monitorów do xboxa, ale znaleźć ni huhu nie mogę.

 

Masz na mysli CRT czy LCD ? jezeli ten pierwszy to śmiało polecam 21 calowy Belinea 10 80 36 lub inny typ dałem za niego śmieszne pieniądze .Korzystam z niego głównie do multi juz tak gdzieś od 5 lat do X360. Obraz rewelacja, zero smużeń jak w przypadku LCD podobnie nie będziesz narzekać na input lagi, przewaga wygrywanych meczy na Belinea a 40 calowym Led Smasungu jest nieporównywalnie lepsza :i_am_so_happy: Podobnie jest ze stroną wizualną, nie kłuje az tak bardzo w oczy niska rozdziałka w online np. BC2 czy w BF3 :)

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Wystawiłem na allegro kilka gier, licząc, że choć trochę grosza wpadnie w zamian za gierki, które już tak długo się kurzą. Jak na razie licytacje przerosły moje wszelkie oczekiwania. Za NFS MW (stan idealny co prawda) mam już 43 zł, za Kung Fu Pandę (też ideał, z Bundle'a z Indianą Jonesa, ale bez Indiany Jonesa) mam już 29 zł. Za Girsy 2 dla porównania mam 27 zł.

 

O co chodzi O_o!? Jeden staroć, jeden szrot i więcej niż za Girsy 2 :D.

 

EDIT: A do końca licytacji jeszcze 2 dni i kilka godzin.

 

Jak NFS MW to premierówka, to poszedłby za 70zł. Ta gra aktualnie to rarytas. Jak dodałem do kolekcji na GT to masa osób pisała do mnie PW, czy nie chciałbym sprzedać.

Odnośnik do komentarza

Coś z rozdziałką 1920x1080 i wejściem HDMI od renomowanej firmy. W wakacje kupiłem Samsunga BX2231 i po spędzeniu dłuższej chwili na zmienianiu ustawień uzyskałem obraz takiej samej jakości sam jak na moim HDTV, którego używam na co dzień. Podejrzewam, że jakiś LG, BenQ itp. o podobnych parametrach tak samo by się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Microsoft poinformował, że na Xbox Live zamieszczono właśnie najnowszą wersję interfejsu Xboksa 360 i będzie ona stopniowo docierała do kolejnych osób. O pobranie aktualizacji użytkownicy zostaną automatycznie poproszeni przy uruchomieniu konsoli. Standardowo posiadanie zaktualizowanego systemu będzie wymagane do zalogowania się do Xbox Live. Co poprawiono? Gigant z Redmond zapewnia, że udało się wyeliminować problem z wyblakłymi kolorami, na które skarżyli się gracze po jesiennych zmianach.

OC

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie związane z osiągnięciami, a mianowicie: kumpel ostatnio testował parę gier na X-klocku (Tomb Raider Legend i Anniversary oraz Alan Wake) i stwierdził, że jednak nie będzie w nie grał i chciałby się pozbyć wszelkich osiągnięć, które już zostały przypisane do jego konta. Z Tomb Raiderami się udało, ale Alan Wake za nic nie chce "odpuścić" - kilka zdobytych osiągnięć nadal jest na jego koncie i psuje mu ogólne statsy. Wie ktoś może co z tym fantem zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Po każdorazowym uruchomieniu konsoli offline godzina i data resetują mi się na godzinę 12, 2003 roku...co z tym zrobić? Koleś, który zmieniał mi paste stwierdził, że nie ma na płycie żadnej bateryjki, która mogłaby coś takiego podtrzymywać i nie wie jak to naprawić. Ktoś wie?

Troche wyjasnień - wszystkie xsy tak mają (brak bateryjki)

Data i godzina resetuja sie tylko jesli wyciągniesz wtyczke z kontaktu (lub nie ma prądu w domu). Jesli masz konsole offline ustaw sobie godzine i date i nie odłączaj konsoli od żródła prądu. Konsola działa wtedy w trybie czuwania (jak np telewizor) i nadal pobiera minimalnie prąd do liczenia czasu i wyłapania czy naciskasz pada by właczyć konsole.

Odnośnik do komentarza

Po każdorazowym uruchomieniu konsoli offline godzina i data resetują mi się na godzinę 12, 2003 roku...co z tym zrobić? Koleś, który zmieniał mi paste stwierdził, że nie ma na płycie żadnej bateryjki, która mogłaby coś takiego podtrzymywać i nie wie jak to naprawić. Ktoś wie?

Troche wyjasnień - wszystkie xsy tak mają (brak bateryjki)

Data i godzina resetuja sie tylko jesli wyciągniesz wtyczke z kontaktu (lub nie ma prądu w domu). Jesli masz konsole offline ustaw sobie godzine i date i nie odłączaj konsoli od żródła prądu. Konsola działa wtedy w trybie czuwania (jak np telewizor) i nadal pobiera minimalnie prąd do liczenia czasu i wyłapania czy naciskasz pada by właczyć konsole.

Wiem o tym i dlatego pytam bo nie wyłączam konsoli z gniazdka. Zawsze jest gotowa do uruchomienia, a i tak po przestawieniu godziny i po jej ponownym uruchomieniu znowu jest po(pipi)a godzina i data.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...