Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwie się Filipiakowi, że przy takiej chujni przy takim budżecie przez tyle sezonów nadal chce mu się w to bawić. Ale spoko, może niedługo Probi wróci :spicy:

Edytka: O kurwa, właśnie czytam, że Filipiak od miesiąca leży w szpitalu z uszkodzeniami mózgu i jeśli przeżyje to jako warzywko. W klubie za stery złapał  S t e f a n  M a j e w s k i, a teraz jeszcze do rządzenia pcha się żona Filipiaka. No nie wygląda to dla nich ciekawie. 

Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Tokar said:

Dziwie się Filipiakowi, że przy takiej chujni przy takim budżecie przez tyle sezonów nadal chce mu się w to bawić. Ale spoko, może niedługo Probi wróci :spicy:

Edytka: O kurwa, właśnie czytam, że Filipiak od miesiąca leży w szpitalu z uszkodzeniami mózgu i jeśli przeżyje to jako warzywko. W klubie za stery złapał  S t e f a n  M a j e w s k i, a teraz jeszcze do rządzenia pcha się żona Filipiaka. No nie wygląda to dla nich ciekawie. 

udar? przejebana sprawa

 

 

 

obejrzalem kilka meczow ostatniej kolejki. No i jestem w szoku. Kopanina ograniczona maksymalnie, lepsze druzyny praktycznie bez wysilku utrzymują korzystny wynik mimo ze graja z mniejsza liczba graczy, tempo meczu nieco wyzsze niz sprzed 10 lat, a oprawy meczów stoja na coraz wyszym poziomie. Czekam niecierpliwie na 4 silne polskie kluby grajace REGULARNIE w europejskich pucharach i ta liga bedzie przez mnie ogladana nawet w liczbie 50% meczow kolejki. Jest ciekawie, ale czekam na więcej...

Odnośnik do komentarza

Śląsk przeskoczył Lecha pod względem średniej widowni i goni Legię. A goni zaiste, bo na Raków już teraz jest wyprzedane mdr. Skończy więc rundę ze średnią 24,5.

 

W tabeli nie ma kogo przeskakiwać, bo dominacja Śląska na czele trwa niezmiennie od którejś tam kolejki. 

 

To niesamowite jaką jesteśMY potęgą. Zawsze wierny kibic dumny. (Z dystansu, bo prawdziwi kibice Śląska mnie przerażają na ulicach).

  • Haha 1
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Tokar napisał:

Jebana radomska klątwa :( Przy okazji pozdrowienia dla zjeba który uznał, że grudzień i luty to dobre miesiące do grania w piłkę w Polsce. Tak, wiem, Radomiak miał takie same warunki. 

Akurat w Łodzi to i tak jeszcze były dobre warunki. Radomiak dzisiaj do bólu skuteczny i wybiegany. Tego brakowało wcześniej. Parodią było granie meczu w Kielcach - druga połowa to jakaś komedia. 

Samo granie w grudniu uważam za dziwne. Też mnie to zastanawiało. Jak mamy maj, czerwiec to nie gramy, kończymy sezon. Jak mamy ciepło w lipcu to zaczynamy pod koniec. Tracimy jakieś 2,5 miesiąca ciepła, gdzie mecze zdecydowanie w lepszych warunkach się ogląda. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...