Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

a ja napiszę, że nie ma znaczenia czy trailer został prześcignięty czy nie... jakby GG w 2005 zaprezentowała obecny gameplay, to i tak wszyscy by pukali się w czoło i mówili, że to niemożliwe. Tak samo jakby GG pokazało teraz ten trailer z 2k5 nikt w 2k9 nie napisze, że to niemożliwe.

 

Reasumując: Kobiety z czasem sa coraz brzydsze, a gry coraz ładniejsze...

 

Wniosek: Olej laskę kup Killzone'a

Odnośnik do komentarza

omg, nie dość, że ta gra będzie kosztować na starcie z 200 zł przeszło to jeszcze nie dali polskiej kinowej wersji językowej, omg, omg, co to za problem wrzucić napisy pl i zostawić angielski język ?! To samo jak gry wydawane przez Cenege, (pipi), ale Fallout'a 3 na PC to już umieli wrzucić język angielski. Mam nadzieje, że będzie można w Polsce kupić oryginalną angielską wersję.

 

Teraz obejrzałem te porównanie wersji językowej - ale żal ta lokalizacja, głosy w ogole nie pasują do postaci, Wam się to naprawdę podoba ? Kto robił tą lokalizacje ?

(pipi)a i po co wrzucać polskie napisy jak wrzucili dubbing ? omg.

Edytowane przez Jared
Odnośnik do komentarza
omg, nie dość, że ta gra będzie kosztować na starcie z 200 zł przeszło to jeszcze nie dali polskiej kinowej wersji językowej, omg, omg, co to za problem wrzucić napisy pl i zostawić angielski język ?! To samo jak gry wydawane przez Cenege, (pipi), ale Fallout'a 3 na PC to już umieli wrzucić język angielski. Mam nadzieje, że będzie można w Polsce kupić oryginalną angielską wersję.

OMG następny... Na Europę wyjdzie jedna wersja gry z wieloma wersjami językowymi, kupując grę w polsce lub w innym europejskim kraju, będziesz miał do wyboru nawet fiński czy duński, nie wspominając o niemieckim i angielskim. Tyle razy to było wałkowane, na stronach się rozpisywali, tu na forum. :|

Odnośnik do komentarza

Przeciez premiera Killzone 2 w EU. odbedzie sie 25 lutego, UK. bedzie mialo gre 27. :)

 

Nowa miejscowka z trybu single player: :)

http://pl.youtube.com/watch?v=DICgf88DkpE&...re=channel_page

 

Jeszcze nowy gameplay z Visari Square: :)

http://www.videogamer.com/videos/killzone_...playlistid=3141

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...