Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

raczej w counter strike i w left 4 dead nie ma fabuły.a te gry są berdzo dobre

Mówisz o tych dwóch tytułach, które są nastawione na rozgrywki multi online? TO faktycznie bardzo dobre przykłady gier, w których nie liczy się fabuła w singlu. One praktycznie nie mają singla jako takiego. To samo jest z Unrealami, QIII i starymi Battlefieldami itd.

 

a cod 5 tam tez nie ma fabuly i jest dobrze.

Odnośnik do komentarza
raczej w counter strike i w left 4 dead nie ma fabuły.a te gry są berdzo dobre

Mówisz o tych dwóch tytułach, które są nastawione na rozgrywki multi online? TO faktycznie bardzo dobre przykłady gier, w których nie liczy się fabuła w singlu. One praktycznie nie mają singla jako takiego. To samo jest z Unrealami, QIII i starymi Battlefieldami itd.

 

a cod 5 tam tez nie ma fabuly i jest dobrze.

 

No nie wiem czy to dobrze... The Orange Box pokochałem nie za fizykę, nie za feeling strzelania, ale przedstawiony świat i to, co się w nim dzieje.

 

Jak na mój gust fabuła w FPSach jest ważna, bo jest motorem napędowym fabuły i pozwala pokazać, że strzelanina może mieć równie dobrą historię, co RPG na przykład :).

Odnośnik do komentarza
@Feisar

 

Postacie w GeoW też lepiej robią, co do MP może być ale do H3 i COD4 jeszcze daleko IMO, pogram dłużej może nie co zmienię zdanie.

 

Oj nie zgodzę się. W Gow jedynie zbroja się ładniej świeci ale sam model postaci nie jest lepiej wykonany. Już o animacji postaci nie wspominam bo to mocny cios w kierunku Gow.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co wy z tymi serwerami macie , ciorałem pół nocy w multi , od 3 do 7 rano i ani razu mnie nie wywaliło , mało tego , ani jednego laga nie uświadczyłem. Chyba najwyższy czas zmienić łącze co niektórzy - Znajomy ze słabszym łączem w tych samych godzinach miał sporadyczne problemy z połączeniem.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
grzes_l - Ależ przykładowo ja (główny narzekacz) nie twierdzę, że gra jako gra jest zła.

 

Gra jako gra kopie zad, ale brak kapitalnego poprowadzenia historii i błędy techniczne nie robią z gry w singlu gry idealnej, tak jak pisałem w mojej mini recenzji na stronie 296.

 

Przecież to się dało zrobić! Dało się zatrudnić jakiegoś dobrego pisarza przy tej kasie, aby napisał porządną historię i jakiegoś dobrego lead designera sprowadzić, który by wiedział jak to poprowadzić w grze. W takiej grze historia mogłaby być naprawdę dobra.

 

Główny bohater (mówiący dosłownie 10 zdań w grze, po prostu padłem) czyli Sev po prostu zasługuje na złotą malinę w kwestii głównego bohatera w grach.

 

Xymek - jako człowiek z branży, nie uważasz, że Sony kompletnie nie przywiązało wagi do strony fabularnej?

 

Problem fabuły w grach to nie problem tylko kz2 (nie grałem jeszcze - wierzę ci na słowo, że ssie). To problem 99.9% gier w ogóle.

 

Odnośnik do komentarza
w fps nie musi być fabuły.przeciez tu trzeba wszystich pozabijac.według mnie w fps fabuła jest zbedna.tu trzeba iśc i strzelać i to się tu sprawdza.a pozatym w kazdej grze są niedoróbki a głowny bohater nie musi mówić przykład dead space,tam tez bohater prawie nic nie mówi i sie to sprawdza.a pozatym multi i grafika rządzą

Jakie to smutne, że ludzie mają takie zdanie o shooterach. Cóż cieszę się, że na rynku mamy Valve, Irrational Games oraz Bungie.

 

Oczywiscie ze beda wyjatki. W grze gdzie masz do zabicia masy wroga jak COD, KZ, BFBC, itp to ona sie nie liczy bo to smieszne jest gdy Lone Wolf zabija przez cala gre 1000 arabow/Helgow/itp. to musi byc wypasna fabula. W HL2 duzo chodzisz, jakas zagadka, troche strzelasz, chodzisz,itp. Bioshock podobnie, w dodatku cale miasto mozna ponownie zwiedzic gdyz nie jestesmy pchani do przodu. Jak jest wielka wojna to nie ma czasu na jakies watki fabularne.

Podobnie jest narzekanie w RPGach - walka dobra ze zlem. Chcesz miec dobra fabule to polecam ogladac filmy niz grac. Gry maja dawac przyjemnosc a nie siedziec i ogladac filmiki jak w MGS. Mnie czesciowo pewne elementy w GOW2 zaskoczyly spodziewalem sie ze bedzie happy end ale

nie bylo go, w GTA4 przed zagraniem domyslilem sie ze ktos wazny zginie

 

 

Wiem ze moje poglady na temat gier sa mocno krytyczne ;) ale coz ja chce grac to gram bez ogladania przerywnikow filmowych w ktorych zazwyczaj kazde sa do sobie podobnie a to zginie nasz kompan, ktos zdradzi, glowny boss przezyje atak,itp

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie, widziałem że wyżej się przewinęło ale nie trafiłem na odpowiedź, w multi dostaje zaproszenie do drużyny (czy coś w tym stylu) ale jak to zaakceptować?

Gdy otrzymasz zaproszenie, wciskasz SELECT w trakcie gry - pojawia się ekran ze stanem osobowym drużyny (4 osoby max) i wciskasz X akceptując zaproszenie lub odrzucasz (opcje na dole ekranu). Zalety? Możesz ZAWSZE respawnować się w pobliżu dowódcy (jeśli żyje i jest na mapie), a nie w bazie. Pewna klasa postaci może też stawiać na mapie nowe punkty spawnu (świece dymne) - to przy okazji podpowiedzi dla tych, kórzy narzekają na spawny w bazie.

 

EDIT:

Co do serwerów, wczoraj po restarcie grałem od 23.00 do 2.00 w nocy bez problemów, zero lagów, zwiech, wywalania. Dzisiaj nie wiem.

btw: w multi jest lekki auto-aim, chyba tylko w obrębie głowy lub górnych partii tułowia.

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
Nie wiem co wy z tymi serwerami macie , ciorałem pół nocy w multi , od 3 do 7 rano i ani razu mnie nie wywaliło , mało tego , ani jednego laga nie uświadczyłem. Chyba najwyższy czas zmienić łącze co niektórzy - Znajomy ze słabszym łączem w tych samych godzinach miał sporadyczne problemy z połączeniem.

co Ty mowisz;/;/ ja mam za(pipi)iste lacze i nie ma polaczenia, poprostu robia cos z serwerami bo jes przeciazenie i tyle hehe ale jak dziala serwery i komus cos sie dzieje to niech zmieni lacze :]:]

Odnośnik do komentarza

dla mnie fabuly w singlu w grach fps w ogole mogloby nie byc. kupuje te gry dla akcji i strzelania i czesto nawet skipuje demka i przerywniki jak to mialo miejse w gow1.

co do sterowania to te w kz2 jest dla mnie super wlasnie dlatego ze jest inne i trzeba tutaj sie naprawde postarac aby osiagnac cos sensownego w multi.

 

co do opinii butchera to ma racje co do tego ze ludzie nie wiadomo po co rozkladaj gre na czynniki pierwsze. po co to robic, tylko psuje to fun plynacy z bestresowego grania. wlasnie przez ciagle analizowanie nawet najdrobniejszych szczegulow stracilem calkowicie zapal do grania w mgs4. gre skonczylem w 3 rozdziale i nigdy wiecej do niej nie wrocilem. teraz jak gram to nie analizuje szczegulow bo nie mam takiej potrzeby. albo gra mi sie podoba i w nia gram albo uwazam ze to gra nie dla mnie i ja sprzedaje.

przestancie ludzie lizac kazda sciane i szukac drobnych bledow. wyjdzie wam to tylko na dobre.

Odnośnik do komentarza

Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety.

Czuje, ze do mnie mówisz więc dam ci linka w którym główny projektant obydwu tych procesorów zdecydował się na odrobinę szczerości i powiedział co nieco od siebie o Cellu i Xenonie. Ja nie jestem programistą. Shippy natomiast jest architektem tych dwóch procków. On ma zdecydowanie najwięcej do powiedzenia z nas wszystkich.

 

http://gamingfront.net/news/263/sony-cell-...cpu-are-equals/

 

tu masz po polsku

 

http://www.valhalla.pl/news14009-Procesory...obie-rowne.html

Odnośnik do komentarza
Jest tu jakaś moderacja? Po co ktoś dopuszcza tutaj fanbojów Xboxa, którym żal dupę ściska że PS3 dostało najładniejszy tytuł na obecną generację i wypisują jakieś bzdury i pierdoły o Cellu, PS3 i grach na ta konsolę? Co oni są programistami że wiedzą na co stać PS3? Najlepiej o mocy konsoli świadczą gry a tutaj PS3 pokazuje jaki sprzęt ma więcej do powiedzenia. Najładniejsze wyścigi są na konsolę Sony, podobnie strzelanka jak i platformówka. Po co pierdzielić w tym temacie takie bzdety. Gry na PS3 bronią się same.

Moderacja pewnie gra w Kiilzone 2- na szczęście, bo co poniektórym fanbojom PS3 też powinno sie dostać <_<

 

He he Gooralesko, pewnie ten cały Shiipy to fanboj 360 ;)

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

-=FEISAR=-, tak KZ2 jest super, superladnie,itp ale jak Lost Planet 2 bedzie tylko na Xa to placz, lol. Grafika juz nie jest wyznaczikiem jakosci gry - patrzac na GT - no ladnie wyglada ale gdzie uszkodzenia? Moze powiesz ze firmy nie chca widziesz swoich bryk ze zgnieceniami,itp ale jakos DIRT, GRID, Forza je maja.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Nie wiem co wy z tymi serwerami macie , ciorałem pół nocy w multi , od 3 do 7 rano i ani razu mnie nie wywaliło , mało tego , ani jednego laga nie uświadczyłem. Chyba najwyższy czas zmienić łącze co niektórzy - Znajomy ze słabszym łączem w tych samych godzinach miał sporadyczne problemy z połączeniem.

 

neo 6mb na trybie fast nie mozliwe ze to moja wina problemem sa serwery w sumie nie ma sie co dziwic w tych godzinach cala europa gra

 

tak pozatym multi zamiata ;]

Edytowane przez OlooS
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograłem zaledwie parę godzinek i wstałem z fotela z uczuciem jak bym to ja tyrał przy tych moździerzach, obsługiwał działka szybkostrzelne.

Doskonale przeniesiony klimat działań wojennych w świat wirtualnej rozrywki, po raz pierwszy brałem poprawkę na ograniczenia człowieka podejmując jakąś akcję… przyzwyczajenie karze wykonać szybki unik i oddanie precyzyjnego strzału

Tu jednak koleś biegnie i wyhamowanie też zajmuje mu więcej czasu, sięga po broń wykonuje obrót aż czuje w kościach ile ten pinop wkłada wysiłku w ten manewr.

Do tego dochodzi bezradność, np. podczas spotkania z ATAC skubaniec szybki a ty w pełnym rynsztunku czasami tracisz go z pola widzenia, bo najzwyczajniej w świecie nie nadążasz.

Moja lepsza połowa już nie podchodzi do tej gry z takim entuzjazmem – otrzymałem komunikat, że jak jeszcze raz odpalę przy te grze suba to, wyp…. mnie z domu razem ze skorupami po doniczkach;)

Nie wiem, o co to zamieszanie na forum, szkoda, że zamiast ludzi, którzy czerpią fun pełnymi garściami z tej produkcji, wypowiadają się pieniacze i rozgoryczone ofiary Hype-u.

 

 

Odnośnik do komentarza

BoroBoro - wlasnie nie, morzem spamu ten temat jest przez fanbojow KZ2 - nie da sie z nimi normalnie porozmawiac bo najlepsze i najladniejsze jest tylko Killzone 2. Ktos napisze cos zle o grze to juz jest jechany, a co wszystkim musi sie podobac do tam dali? Sa gusta, jednym cos sie podoba innym nie. Nie mowiac juz ile zamieszana wywowala 7 od EDGE, bo KZ2 jest supcio i musi dostac 10, nawet Maxim dal 4 gwiazki nowej grze 50centa zas KZ2 mialo tylko 3 (nie pamietma dokladnie jak to bylo ale 50c mialo troche wiecej), czy 9+ w PE, ale Halo dostalo 10. Sami robicie zamieszanie - czepiacie sie durnot jakimi byly oceny, a to cos innego, itp.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...