Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

"Labirynt" w lesie to jeden z genialniejszych motywów w tej grze. Trzeba trochę pomyśleć. Już nie robią w dzisiejszych czasach takich zagadek. Swoją drogą nie wiem jak to przeszedłeś nie mając pojęcia o co w tym chodziło. Prawdopodobieństwo trafienia poprawnej kombinacji to 1 do 64.

Backtracking jest do przeżycia. Capcom odwalił kawał dobrej roboty przy lokacjach. Aż chce się wracać. Inna sprawa to przeciwnicy jest ich zbyt mała różnorodność. Te dwa aspekty gry sprawiają, że mało kto powróci do tej gry po raz drugi.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
"Labirynt" w lesie to jeden z genialniejszych motywów w tej grze. Trzeba trochę pomyśleć. Już nie robią w dzisiejszych czasach takich zagadek.

:lol:

 

Backtracking jest do przeżycia. Capcom odwalił kawał dobrej roboty przy lokacjach.

A moim zdaniem totalnie je zje'bali, przez całą grę jedyną naprawde godną uwagi lokacją jest zamek w górach. A reszta?

Miasto z umiejscowionym tam portem momentalnie przywodzi na myśl wstęp do Dmc2, później jakieś laboratoria rodem z serii RE, a na dobitke atakuje dżungla, w dodatku skąpana w blasku słońca, lol. Jak to się ma do klimatu DMC?

To że nie porażają designem jeszcze dałoby się jakoś przeboleć gdyby chociaż nadrabiały poziomem graficznym, ale o tym można co najwyżej pomarzyć, w zasadzie to ta gra mogłaby ukazać się jeszcze na poczciwej czarnuli, przy obniżeniu jakości tekstur i wywaleniu kilku efektów powinna ze spokojem ją pociągnąć.

 

Inna sprawa to przeciwnicy jest ich zbyt mała różnorodność.

Z kolei tutaj się nie zgodze, rodzajów przeciwników jest dość dużo, szkoda tylko że spora część została skopiowana z poprzednich odsłon serii.

 

Odnośnik do komentarza
Przyznam,że wciąga mnie coraz bardziej ale z tego co czytam jakoś nie widzę euforii z waszej strony.

Nie zrozum mnie źle, ja akurat narzekam bo troche się na tej grze zawiodłem, po genialnej 'trójce' liczyłem przynajmniej na podobny poziom części czwartej, a dostałem znacznie, znacznie mniej. Jednak pomimo tego całego zrzędzenia nadal jest to dla mnie najlepsza gra na next geny (w GTA4 jeszcze nie grałem), a liczba przegranych godzin widniejąca na moim liczniku (180) mówi sama za siebie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Ja dopiero zaczynam przygodę z tą grą.

Przyznam,że wciąga mnie coraz bardziej ale z tego co czytam jakoś nie widzę euforii z waszej strony.

Jedyne odczucie jakie mam,to właśnie zbyt powtarzający się przeciwnicy.

 

DMC4 to bardzo dobra gra...ale to za mało. Po odejściu od DMC3SE spodziewałem się o wiele wiecej. Kobayashi obiecywał nam, że DMC4 będzie większy i szybszy. To co dostaliśmy to coś zupełnie innego. Beznadziejna historia i nieciekawi bohaterowie (nawet jak na standardy serii), głowny boss to śmiech na sali, mało broni ( a miało być więcej niż w poprzednich częściach), gra jest wolniejsza od DMC3 na Turbo (a miało być odwrotnie), przegięty backtracking, Nero przekapowany, Dante to czołg w porównaniu z trójką, mało bossów i ich powtarzalność (trzy walki z Berialem, Baelem i Echidną to przegięcie. Zwłaszcza, że nie wnoszą nic nowego do swego repertuaru ataków). Ogólnie, poza grafiką, jest gorzej i wolniej.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Wczoraj grałam 2h i nic... Myślałam że się wścieknę :(

Doszłam do labiryntu w lesie. Pokonałam bez problemu bossa i zonk...

Łaziłam,łaziłam i doszłam do momentu zagadki logicznej,której nie jestem chyba w stanie rozgryźć bez opisu.

Nienawidzę opisów ale bieganie w kółko zaczyna mnie irytować.

Ogólnie przepięknie jest zrobiony ten las a i widoki niezgorsze :)

Odnośnik do komentarza
Wczoraj grałam 2h i nic... Myślałam że się wścieknę :(

Doszłam do labiryntu w lesie. Pokonałam bez problemu bossa i zonk...

Łaziłam,łaziłam i doszłam do momentu zagadki logicznej,której nie jestem chyba w stanie rozgryźć bez opisu.

Nienawidzę opisów ale bieganie w kółko zaczyna mnie irytować.

Ogólnie przepięknie jest zrobiony ten las a i widoki niezgorsze :)

A o co chodzi konkretnie ? Jesli chodzi o te skrzyzowanie, to musisz kierowac sie w te strone w ktora skierowany jest cien Nero, i tak kilka razy

 

Hiki ma racje - w przeciwna :blush:

Edytowane przez drk2
Odnośnik do komentarza

mam pytanie: ma ktos z was wersje kolekcjonerska z ameryki??

jesli nie to moze wiecie czy seve'y z sersji EU beda dzielac na wersji USA??

i jestem ciekaw czy pudełko tez jest cale metalowe tak jak w serwji EU??

pytam sie bo mam mozliwosc zakpu i nie wiem czy bedzie mi dzialaly seve'y...

z gory dzieki....

Odnośnik do komentarza
mam pytanie: ma ktos z was wersje kolekcjonerska z ameryki??

jesli nie to moze wiecie czy seve'y z sersji EU beda dzielac na wersji USA??

i jestem ciekaw czy pudełko tez jest cale metalowe tak jak w serwji EU??

Nie beda. Ja mam EK z USA ale na poczatku przez kilka dni mialem Europejska - pomylka w wysylce - i po przyjsciu tej wlasciwej stare save'y nie dzialaly. Podobnie bedziesz musial drugi raz instalowac gre. Pudelko jest metalowe, nieco inne od wersji EU.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam wielki problem PROSZE O POMOC

 

Jak przejsc 3 poziom w DMC4 (chodzi o te skakanie w poieszczeniu z kolcami) - byl tam filmik ale przez przypadek wylaczylem i teraz nie moge do niego wrocic. NIE WIEM CO TAM MAM ZROBIC. Przeskakuje od jednego "ognika" do drugiego az doskakuje na ostatnia kladke gdzie nic nie ma, potem zeskakuje lub spadam bo nic innego nie mozna tam zrobic. Jak przejsc ta misje. Jesli ktos poda mi dokladnie co i jak robic bede BAAARDZO wdzieczny bo ta gre kocham a nie moge w nia grac:( Moze ktos zna link do poradnika jakiegos - to juz w ogole byloby masakrycznie super:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...