Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

jest zenujaca jesli chodzi o zagrywka z polowa gry

E tam, tylko 6 chapów z 20. kazemota_zps8435bcf9.png

 

 

Do tego dzungla śniła mi sie po nocach dlugo

A mi się podobała ta różnorodność (która również została wytłumaczona w fabule/cutscenkach także to nie jest element z dópy). Przynajmniej nie ma po raz 4 szaroburej wieży czy zamku. Mi osobiście każda jedna lokacja bardzo się podoba. Oczywiście byłoby milej gdybym w ciągu jednej partii nie musiał błąkać się po niej po raz drugi, ale na zmianę tego syfu przyjdzie pora w SE. kazemota_zps8435bcf9.png

W ogóle ostatnio ludzie odkryli niezły Easter Egg w "czwórce" który jasno pokazuje, że Dante doskonale wiedział od początku kim jest Nero i nie było to przypadkowe spotkanie. Poza tym coraz pewniejsze jest (z dialogów w grze), że Nero to kolejny potomek Spardy Oby dali do pieca w nowej edycji. kazemota_zps8435bcf9.png

90bo20.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Gdy przechodziłem zaraz po premierze DMC4 było dla mnie pewnie, że Nero to syn Vergila (cutscenka z pierwszą przemianą i tekstem "I need more power"). Później gdzieś na jakimś forum ktoś starał mi się wytłumaczyć, że to niemożliwe bo coś tam coś tam. W tej nowej zajawce z DMC4SE Vergil pewnie pod tym płaszczem małego niesie ;)

 

B_xEKNXWQAAO0Yo.png

Odnośnik do komentarza

30jmglj.jpg
kazemota_zps8435bcf9.png
Co do tego czy Vergil to stary Nero to ciężko tak naprawdę stwierdzić - dialogi przeczą temu(liczne odwołania Sanctusa/Agnusa do Spardy w dialogach z Nero), ale w oficjalnym art booku (wydanym tylko w jp.) jest napisane że Nero jest synem Vergiliusza, także tak.
Poza tym:
9357331ec0.jpg

Berial ostatni raz na ziemi był 2000 lat temu także nie zna ani Vergila ani Dante, tylko porównuje "młodego" do LDK.

E: to forum chodzi jak gvwno...

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Cutscenki z Vergilem to już raczej pewniak:



Albo od razu "piąteczka" kazemota_zps8435bcf9.png

 

Nie chce mi się pisać to przekopiowuje:

 

 

Capcom has put up a page detailing their plans for the NicoNico Chou Kaigi 2015 public expo running from April 25th-26th. The games listed are:
  • Dai Gyakuten Saiban ("The Great Ace Attorney")
  • Street Fighter V
  • Ultra Street Figher IV
  • Devil May Cry 4: Special Edition
  • Sengoku Basara 4 Sumeragi
  • Monster Hunter 4G
  • Resident Evil Revelations 2

The site promises special stage shows, new information, and playable demos, though it's not clear how much of that will apply to any given game. Additional info about the booths will be announced on March 24th, and additional info about the stage shows on April 10th. At least some of the stage shows will be livestreamed.


Pierwszy trailer za miesiąc jak najbardziej prawdopodobny. Cieszy, oby bez (większego) zawodu :)

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Devil May Cry 4 Special Edition premiera gry 17 czerwca dla Europy, Japonia gre otrzyma 18 czerwca.

Powrot trybu Legendary knight, Grywalne postacie to Dante , Nero, Vergil, Trish, Lady.

 

Zrodlo..  http://www.pssite.com/news-40362-znamy_date_premiery_devil_may_cry_4__special_edition.html

 

Ps. Dzialek nie ma sesu grac JumpeCancelem wiekszy Score zrobisz grajac normalnie.

Odnośnik do komentarza

No to ewidentnie idą w kierunku serii NG i oferują 5 postaci. Dante, Nero i Vergil w zupełności by wystarczyli, a te dwie damulki zupełnie niepotrzebne, będzie niezbalansowana kupa a dodatkowe postaci dostaną pewnie po jednej białej i palnej broni. Niestety, mój zapał do tego tytułu opadł całkowicie i będzie to ta sama gra + granie dodatkowymi postaciami w starych etapach co mnie kompletnie nie grzeje. Czekam na uzupełnione info i jakiś trailer, ale ogólnie to ehh...


Ogólnie to wszystko wina DMC community. Co nie wejdę na forum Capcomu czy DMC to kur.va każdy zamiast dodatkowych etapów/trybów jak jeden mąż koniecznie pragnęli zobaczyć dwie siksy w formie grywalnej to mamy.

E:
Niestety, jestem psychofanem i po godzinie zacząłem się jarać xDDDD

  • Vergil, Lady & Trish playable characters. [VERGIL GAME] for Vergil and [LADY/TRISH GAME] for Lady/Trish.
  • You can select those characters from Nero/Dante's missions after you clear them the first time.
  • They're using the PC version of DMC4 for DMC4SE.
  • Legendary Dark Knight mode added in all releases of DMC4SE
  • Each new character in DMC4SE has a new Opening and Ending movie.
  • First-print copies of DMC4SE will include additional costumes for Lady and Trish.
  • Development of DMC4SE is currently at 90%
  • Release Date 18th of June, 24 of June for PC version.
  • Priced at 4,490 yen in Japan making this a budgeted release.
     

Ale kurna mogliby jeszcze dodać poziomy trudności dodane w DmC i do "czwórki", siusiorek by o wiele bardziej stanął. Dodając 3 nowe postaci (i zakładając że zostaną one dobrze zaprojektowane bez żadnych op akcji) to szykuje się slasher na wiele lat, ja do dziś jeszcze Dantego nie opanowałem a co dopiero kolejne osoby, dlatego nowy, jeszcze trudniejszy poziom trudności bardzo by się przydał. Oczywiście Bloody Palace dla każdej postaci to jest podstawa. Na Coopa nie ma co raczej liczyć, ale fakt wydania gry w ostatni dzień E3 - DMC5 confirmed kazemota_zps8435bcf9.png

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Mnie cieszy, że do kotleta dodają jakieś  nowe postacie - wtedy taki remaster/special edition ma sens, by wziąć pod uwagę zakup. W śród slasherów, to prócz serii DMC to nic nie ma sensownego, bo w obecną serię Ninja Gaiden to raczej nikt nie wierzy. Lepiej, żeby to wyszło i było do kupienia, niż żeby nic nie było :)

Na razie do katowania jest DmC DE, potem będzie DMC4 SE a potem długo nic do DMC5 :)

Odnośnik do komentarza

Wy jeszcze wierzycie ze DmC 5 kiedys wyjdzie, ja juz przestalem liczyc ze DmC 5 dostane w swoje lapki. Mysle ze szybciej dostaniemy nastepne DmC 2 niz Devil may cry 5 powod Capcom  nie zrobilby restartu gry, moge sie mylic, ale widac ze Capcom nie ma pomyslu na nastepna czesc jesli chodzi o DmC 5. Odświeżenie DmC 4 to tylko zabieg tym czasowy zeby zajac Fanow DmC. Tak ja to widze.

Edytowane przez NinjaAssassinPL
Odnośnik do komentarza

 

One of the biggest new attractions in Special Edition is that you will be able to play as Vergil, who has proven to be an extraordinarily popular character amongst fans. For his appearance in Special Edition, we’ve used his Devil May Cry 3: Dante’s Awakening Special Edition rendition as a gameplay foundation, and added in elements of his DmC rendition to create the definitive version of the character.

 

We’ve also added in a brand new “Concentration” mechanic, which complements Vergil’s signature “iaijutsu” fighting style, making his attacks grow stronger and stronger the more calmly and flawlessly he fights. Additionally, the “Grim Trick” ability, which allows Vergil to teleport using his “Sword Illusions,” makes for an action experience that will feel new and distinctly different from that of Nero or Dante.

 

Lady, who is a playable character for the first time in the series, has a fighting style that is conceptually quite different from that of the other DMC4 characters, with a special emphasis on firearms. Lady’s focus on long-range fighting will feel like a completely different way to take on the action.

When playing as Trish, you will see that she does away with weapon switching, and instead makes skillful use of the Sparda sword in a variety of ways that require the use of relatively few buttons. This again makes for a play style that will feel distinctly different from anything you’ve seen in the game until now.

“Legendary Dark Knight Mode,”a feature we were previously unable to include in the PS3 version, will be added to the game. This mode pits players against a tremendous number of enemies. Players will have to adjust their fighting style to adapt, making for a fresh gameplay experience for even long-time fans.

 

The game will also feature a plethora of new costumes, which are fully compatible with in-game cutscenes, bringing a fresh look to scenes some fans may have seen before

49063d5617.gif

MY DICK HAS BEEN SATISFIED

Jeszcze tylko turbo, GMD&MSM :banana:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

 

Vergil is Dante's twin brother, and he also carries the bloodline of Sparda. Unlike Dante, he embraces his demonic heritage. Intrigued by the Order of the Sword, who worship Sparda as a god, he pays a visit to Fortuna many years before Dante's arrival.

http://www.capcom.co.jp/devil4se/global/intro.html?la=en

Do tego nowe screeny:

l-a-t_ss02_pop.jpg

l-a-t_ss01_pop.jpg

Za(pipi)iste hudy :banana:

Odnośnik do komentarza

Na odj.eb się to są remastery Sony, capcom jak na razie zaskakuje samymi pozytywami bo naprawdę ich remastery stoją na wyoskim poziomie(nie licząc REmaster bo contentu nowego brak). DmC mimo wszystko wprowadził tyle zmian do systemu walki i dodał nowych (+dlc), że różni się diametralnie od vanilla DmC. Z resztą sam widzisz że dodają trzy nowe postaci a to jest kupa pracy, nawet więcej niż przy zaprojektowaniu nowych przeciwników/bossów. Grunt żeby były zbalansowane choć ja się boje o Vergila - mam nadzieję, że będzie coś pomiędzy Dante i Nero, bez przesadyzmu, a do tego

 

We’ve also added in a brand new “Concentration” mechanic, which complements Vergil’s signature “iaijutsu” fighting style, making his attacks grow stronger and stronger the more calmly and flawlessly he fights. Additionally, the “Grim Trick” ability, which allows Vergil to teleport using his “Sword Illusions,” makes for an action experience that will feel new and distinctly different from that of Nero or Dante.

Pewnie że chciałbym nowych przeciwników czy bossów, ale i tak jest nieźle. Złości brak fizycznej wersji, do tego czekam na trudniejsze poziomy trudności i możliwość grania w BP każdą z postaci. Chciałbym też wreszcie (czemu jeszcze nikt na to nie wpadł?) zaawansowany replay mode do kręcenia combo mad z wielu ujęć. Do tego masa nowych strojów. Tak, slashery tego potrzebują! :)
Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy co się będzie działo Vergilem w walce z Credo <3


2:40, ale będę stremował.  mjxohz.jpg Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo Ninja Gaiden Sigmę  :obama:

Dodaliby tylko głupie motywy z NG2 (obliteration technique) czy NG3RE (steel on bone) i bym się rozpłakał. Seria NG jest skreślona dopóki nie odejdzie stamtąd Yosuke Hayashi, gościu totalnie nie zna się na swojej pracy - NGS2, 3 i RE nawet nie stało przy "jedynce".  "Czwórkę" klecą już 2 lata, w tym roku muszą już ja zapowiedzieć, ale bez żadnego napalania, niestety, przewiduje kupe.

Ale jakby zrobili wersje 1:1 do Sigmy bez zmiany systemu, trybu story i wzbogacania go o głupoty z następnych części + nowe misje w których ewentualnie można byłoby dodać nowych przeciwników, bossów, postaci do wyboru z jakimiś challengami to bym oczywiście kupił. ;) Do tego stara trylogia na płycie z leaderboardsami i jest pięknie.

Odnośnik do komentarza

Ta czwórka już widze ten festiwal bzdur a'la QTE i minigierki w postaci wciskania randomowych przycisków na ekranie żeby Ryu tobił filmowe akcje - Mnie już odstraszało to irytujące wciskanie ataku za każdym razem jak sie przebiło wroga Dragon Swordem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...