Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


DJ1988

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekawy czy ktoś tu z forum skończył już DMC4 na poziomie Heaven or Hell (ten najwyższy). Nie mam tej gry, ale jestem ciekawy czy komuś się udało.

Najwyzszy poziom trudnosci to hell and hell ,a HoH to jest tryb ,gdzie przeciwnik jak i glowny bohater ginie od jednego drasniecia.

Odnośnik do komentarza
mam pytanie czy poziom Dante Must Die jest tak samo trudny jak w DMC3....??

 

Jako Nero - nie

Jako Dante - mniej więcej

 

To spodoba się KOMODO:

 

Capcom cares about the US market as a high class prostitute cares about her customer: nothing beyond the money, and "no kisses on the mouth", those are for the Japan market. I clashed heads many times because, IMO, they were overdoing the Japanese-oriented cliches. Even the dialogs, that are in English, are transliterations of Japanese in-jokes, thus making it sounds incredibly cheesy when heard by native English speakers... Like when Nero defeats Echidna and says "Didn`t your mom teach you not to litter", it`s actually a reference to a very common "insult" between jp boys. It makes no sense in English, but in the context of Japan it is actually funny. The lesbian "wtf?" is also a very common jp phrase that is considered very manly, and the hero that is "above" being tempted or promiscuous is seen as a "strong man". Dante is actually the joker.

Fact remains, however, that the west likes what the Japanese national market wants, so it was about collecting the local info and then "make-believe" care for the rest of the world.

 

 

;p

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Skończyłem niedawno DMC4 i powiem, że mi się podobało i to nawet bardzo xD. Obawiałem się trochę postaci Nero ale nie okazał się taki zły. Ale i tak Dante wciąż wymiata i ucieszyłem się niezmiernie, że znowu dane było mi nim kierować. Co do zmiany scenerii to fakt, że naciągane ale jakoś niezbyt mi to przeszkadzało xD.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
1 MILION KOPII ZOSTAŁO OPCHNIĘTYCH W ŚWIAT-dane z www.vgchartz.com

Szybciej pierwszy milion stuknął niż przy Uncharted..................mamy więc najszybciej sprzedającą się grę na PS3 :D

 

tyle ze to wynik nie tylko z PS3, a i z Xo :)

No jak??? Na samo PS3 już pękło milion sztuk!! - http://vgchartz.com/games/game.php?id=7683, a na X360 poszło ponad 900 tyś - http://vgchartz.com/games/game.php?id=7684

Odnośnik do komentarza
Nieźle. Nero czy Dante?

 

Na weekend znajdę czas by zawalczyć, ale na razie mój rekord to 4,3 miliony dla BP.

Teraz już 5.193.008 (pracowity dzień :) ).

 

Nero, Dante jakoś nie chce mi się grać.

Tak przy okazji, nie mam jeszcze podłączonej konsoli do neta, mógłby mi ktoś napisać jakie miałbym miejsce w rankingu polskich graczy?

Odnośnik do komentarza
Nieźle. Nero czy Dante?

 

Na weekend znajdę czas by zawalczyć, ale na razie mój rekord to 4,3 miliony dla BP.

Teraz już 5.193.008 (pracowity dzień :D ).

 

Nero, Dante jakoś nie chce mi się grać.

Tak przy okazji, nie mam jeszcze podłączonej konsoli do neta, mógłby mi ktoś napisać jakie miałbym miejsce w rankingu polskich graczy?

 

Na PS3?

Pierwsze. Ja zaraz za tobą z tym marnym 4.3 miliona :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...