Skocz do zawartości

The Elder Scrolls IV: Oblivion


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

bycie wampirem to bardzo przydatna rzecz, widzenie w nocy + detekcja żywych stworzeń, statsy skaczą, jak jest jakaś ciężka misja to wystarczy przespać 2,3 doby i już mamy podbite statystyki + dodatkowe czary. A jak chcemy podróżować w dzień to wystarczy spiącemu gostkowy wyssać troszkę krwi i już jesteśmy 'zdrowi' na 3 doby

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie zupełnie odbiegające od tego co tu się widzi. Czy istnieje jakikolwiek odpowiednik Construction Seta z PC dla X360? Jest jakakolwiek możliwość modyfikacji samej gry? Nie miałem do tej pory styczności z żadną częścią serii TES na konsolach, a modding to jedno z ciekawszych zajęć. (wszyscy chętni do obejrzenia plugów na PC zapraszam do linka do strony w moim profilu)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Najlepiej łazić po sklepach w poszukiwaniu go ;)

Jak wychodzisz ze ścieków na samym początku gry na przeciwko ciebie są ruiny a w nich mają obóz dwaj bandyci. Nad łóżkiem jednego z nich również znajdziesz czosnek ;)

Dość często można go spotkać zawieszonego nad łóżkami bandytów w ich obozach :)

Edytowane przez Sokolov
Odnośnik do komentarza
Sklepu niestety nie pamiętam

 

Z Adamantytowej Wierzy:

 

Czosnek okazał się najcięższy do odnalezienie, ale można go znaleźć w Weynon Priory niedaleko Chorrol. W pomieszczeniu gdzie początkowo urzęduje Jauffre jest go sporo.

 

:)

 

No właśnie tam go niema :/ bo to była pierwsza rzecz którą wyczytałem ( musiałem zgarnąć na początku gry i przerobić na miksturki :/ ). No nic trza szukać...

Odnośnik do komentarza

Jeśli znowu będziesz miał problem z szukaniem czosnku, to istnieje pewien bardzo szybki sposób ;) Duplikowanie przedmiotów. Co prawda nie jest to do końca uczciwe ale czasem można sobie ułatwić życie ;)

 

Musimy mieć przynajmniej dwa zwoje tego samego czaru. W menu ekwipunku najeżdżamy na dany zwój, klikamy dwa razy. Teraz najeżdżamy na przedmiot który chcemy duplikować np. wspomniany czosnek. Wyrzucamy dany przedmiot i zrobione, z jednego robią nam się dwa ;) Im więcej zwojów tym więcej itemków nam się wysypie. To taka mała ciekawostka, może komuś się przyda ;)

Odnośnik do komentarza

Swiete slowa ;) ja przyszkladowo ukonczylem gre na 1k w czasie ok 160 h (mozna duzo szybciej) bo i tak przeczesywalem sobie wszystko dokladnie jak mialem ochote, albo ogladalem wschody/zachody Slonca wedrujac po gorskich szczytach :D a pozniej dobilem do 180 h robiac questy poboczne az praktycznie wyczyscilem sobie liste zadan konczac na 40 levelu i czekam cierpliwie az upoluje GOTY (w rozsadnej cenie) bo podstawke wymienilem i dosc mocno przez kilka miechow stesknilem sie za najlepsza jak dla mnie gra wszechczasow 8) Pozdrawiam fanow zacnej gry ^_^

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Dla tych co maja Oblivion GOTY-czy w tej wersji oprócz shivering Isles i Knight of the Nine są również zawarte inne dodatki z Marketplace? (wieża magów,Mehrunez dungeon,zaklecia,obserwatorium,zbroja dla konia :P )

Nie, tylko KotN i SI. Żadnych pluginów :/

 

Co do poprawień - nie zauważyłem różnicy po wgraniu patcha z dodatku :/. Jedynie blokuje glitche na kasę.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam! Siema! Dzień dobry! Potrzebuje drobnej pomocy związanej z tworzeniem postaci. Chce zrobić wojownika i nie wiem czy takie umiejętności sie nadadzą do major skills. A chce zrobić dbale postać tak więc jadym:

 

Major Skills:

-Blade

-Security

-Altetics

-Armorer

-Heavy Armor

-Block

-Acrobatics

 

Takie zestawienie będzie dobre??

 

 

Odnośnik do komentarza

Wydają się być dobre dla wojownika, ja osobiście wymieniłbym security na marksman, łukiem też czasem warto pograć, tym bardziej, że na wyższym poziomie umiejętności ma mały "zuum" :P i czasem bywa przydatny ;) chociaż przynam szczerze, że nie grałem bardzo dłuuuugo w Obka (wymieniony), więc dokładnie nie pamiętam ale na podobnych do Twoich ustawieniach dojechałem do 39 bodajże levelu :) i grało się świetnie, teraz poluję na GOTY EDITION cobytu odwiedzić Shivering Islels i sprawdzić historię Rycerzy :D

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...