Skocz do zawartości

The Elder Scrolls IV: Oblivion


SNESiak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Siema! Dzień dobry! Potrzebuje drobnej pomocy związanej z tworzeniem postaci. Chce zrobić wojownika i nie wiem czy takie umiejętności sie nadadzą do major skills. A chce zrobić dbale postać tak więc jadym:

 

Major Skills:

-Blade

-Security

-Altetics

-Armorer

-Heavy Armor

-Block

-Acrobatics

 

Takie zestawienie będzie dobre??

Tylko ja wstawiłbym to do minor skills,wtedy umiejetności bedą rosły szybko,bo bedziesz ich często uzywał,za to levelować bedziesz wolno,dzieki czemu troszkę oszukasz "level scaling" w grze i rzeczywiście odczujesz ze jestes coraz wiekszym "madafaką" w tym swiecie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam

sciagnelem sobie dzis dodatek do obliviona shivering isles z liva. niestety po wlaczeniu gry pojawia sie co prawda zdanie new content downloaded ale owej wyspy kolo bravil juz nie ma. nie ma jej na mapie i nie ma jej jak poszedlem tam na piechote. po wyjsciu z kanalow odczekalem ponad 24 godziny. czy ktos mial podobny problem??

z gory dzieki za pomoc

pozdr

Odnośnik do komentarza

o to chodzi ze zrobilem juz kilka glownych misji, gram od 2 godzin i nic wpisu nie ma, wyspy nie ma, gdzies cos czytalem ze trzeba miec jakas aktualizacje ale chyba cos takiego mi sie zrobilo automatycznie po sciagnieciu na dyski shivering isles

 

:mellow: dlatego dodatku zakupilem ponownie pelna wersje obliwiona i przyznam szczerze ze mnie teraz cholera bierze

Odnośnik do komentarza
o to chodzi ze zrobilem juz kilka glownych misji, gram od 2 godzin i nic wpisu nie ma, wyspy nie ma, gdzies cos czytalem ze trzeba miec jakas aktualizacje ale chyba cos takiego mi sie zrobilo automatycznie po sciagnieciu na dyski shivering isles

 

:mellow: dlatego dodatku zakupilem ponownie pelna wersje obliwiona i przyznam szczerze ze mnie teraz cholera bierze

No to nie wiem. Może bug? Zacznij nową grę nie kasując jednocześnie starych sejwów z rozpoczęta karierą. Zobacz czy po wyjściu z lochów i pograniu chwilę komunikat się pojawia.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ale co to za zabawa tak nabijać?

 

A z tą bramą to pewnie bug, wiadomość o jej istnieniu powinieneś dostać w niedalekim czasie od rozpoczęcia gry. Dokładnie to po 24 godzinach, spróbuj jeszcze gdzieś odpocząć przez 24 godziny i zobacz czy dalej to samo.

Edytowane przez kendzior
Odnośnik do komentarza

Duzo do tlumaczenia to tu nie ma, jak Ci jakis wyraz brak to www.ling.pl i jazda. Masz tak jak wypisali albo za stary update i masz jak sprawdzasz, potem jak go od nowa sciagnac i jak od nowa sciagnac dodatek jesli nie zadziala.

 

 

* At the Main Menu, press Start, and select Options

* Select Video

* Observe the bottom left corner of the Video Options screen, if it says Version 1.2.1, you have the latest Oblivion Title Update, otherwise you do not.

 

 

It may help to redownload the latest Oblivion Title Update from Xbox Live if you are not receiving a prompt to download a Title Update when you start Oblivion and are logged on to Live, try the following:

* At the Main Menu, press Start, and select Options

* Select Video

* Observe the bottom left corner of the Video Options pane, if it says Version 1.1, 1.2 or nothing at all, you do not have the latest update and may need to troubleshoot your Xbox Live connection

* If it says Version 1.2.1, or you know your Live connection is working from the step above, you may want to clear existing game updates (please note the steps below will remove ALL game updates currently on your system, and that if you have downloaded any auto-updates for any other games, they will need to be downloaded again when you play them)

* Go to the Xbox Dashboard, select the System blade, and select Memory

* Highlight the Hard Drive symbol, and press the Y Button

* Press the following buttons in orderâďż˝Ś X, X, Left Bumper, Right Bumper, X, X

* A notification dialogue will ask for confirmation that you want to perform maintenance on your Xbox 360 Storage Devices, select Yes

* After the maintenance is completed, restart Oblivion while connected to Xbox Live and you should be prompted to download an automatic game updateâďż˝Ś accept this update

* Verify at this point that the game should be working properly, if the update download succeded

 

 

It may also help to redownload the Shivering Isles content from Xbox Live. You can do this by doing the following:

* Go to your Xbox Dashboard, select the System blade, and select Memory

* Select the Hard Drive, or wherever Shivering Isles is stored

* Select Games

* Select Oblivion

* Select "Shivering Isles, Downloaded Content"

* Select "Delete"

* And finally redownload Shivering Isles as you did initially

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chyba trafił mi się mały glitch. Wyrzucili mnie z Fighters Guild i musiałem zebrać dwadzieścia Bear Pelts, uzbierałem 17 i trzy dokupiłem, najgorszy był problem z oddaniem tego, gdyż ta cała Villena Donton siedziała u siebie w domu, w dodatku w pokoju zamkniętym na zamek, nigdy nie mogłem jej przyłapać, więc otworzylem wytrychem drzwi i niby wszystko ok, nikt nie miał o to pretensji. Porozmawiałem z nią oczywiście pojawiły się dwa komunikaty: Quest Updated oraz 20 Bear Pelts Removed... Tutaj pojawił się jakiś błąd - zaglądam do Inventory a tam mam 19 Bear Pelts, a w zakładce z nieukończonymi Questami jest informacja że oddałem Villen'ie Bear Pelty i na powrót zostałem przyjęty do gildii. Czy aby nie czasem ta informacjanie powinna pojawić się w Completed Quest's? Czy muszę coś jeszcze zrobićz czy może to poprostu jakiś drobny glitch? Dodam, że normalnie mogę kontynuować misję dla gildii, a każdy jej członek normalnie ze mną rozmawia.

 

BTW czy jak ważna osoba zostanie zabita (np. odpowiedzialna za jakis side quest ), co by było gdybym zabił Quill-Weave (odpowiedzialna za pierwszą misję w Fighters Guild) zanim zacząłem w ogóle misje dla Fighters Guild czy za jakiś czas odżyje? To byłoby bez sensu, bo wówczas można byłoby wyrżnąć całe wiochy w pień.

Edytowane przez Cold
Odnośnik do komentarza
ja wiem ze jestem srednio na czasie.... ale wlasnie skonczylem questline Thieves Guild i jedno powiem WYPASSS!!! :)

gre odkrylem na nowo po ponad rocznej przerwie i teraz pewnie bede parl do konca...

ciekaw jestem czy falout 3 to bedzie taki postnuklearny oblivion, bo jesli tak to dla mnie wtylko wielki plus!

No wypas to jest questline Mrocznego Bractwa. Jedna z najciekawszych i najbardziej klimatycznych pobocznych linii fabularnych jakie widziałem.

 

ciekaw jestem czy falout 3 to bedzie taki postnuklearny oblivion, bo jesli tak to dla mnie wtylko wielki plus!

Nawet sobie tak nie żartuj ;) Serio mówię - to nie może byc post nuklearny Oblivion. Jedyną rzeczą jaką zniosę jest otwartość świata podobna do tej z TES III i IV oraz kamera w FPP i TPP. Reszta gameplay'u musi i z tego co widziałem jest inna.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

wg OC cena dodatku spadla o 800MSP

 

czesc kupilem sobie konsole dwa dni temu i mam obliviona uzywanego stan bardzo dobry zero rys takie cieniutki widoczne tylko pod slonce i moje pytanie czy w oblivionie jak sie szlajasz:P na koniu kolo miasta w dzien to sie czesto doladowuje gra tzw loding area bo u mnie tak?

 

tak

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
Gość maciek88

Czy ktoś może dokładnie sprawdzić ile wynosi teraz cena za dodatki? Konsol w serwisie siedzi, a na xbox.com mają stare ceny podane. Albo rzucić dobrym źródłem do edycji GOTY, którą bardzo ciężko dostać. Z góry dzięki! Podstawowy Obek chodzi po 6 dyszek na allegro, a wydać do tego odłożone 800MSP to całkiem syty interes.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...