Skocz do zawartości

Siatkówka


White

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam na meczu z Włochami, w Atlas Arenie. Hala niepozorna z zewnątrz, ale w środku robi wrażenie. Nie wiem co czuli siatkarze jak usłyszeli Hymn na narodowym, ale ja przy 12-stu tys. miałam ciarki na rękach. Super atmosfera, super mecz. Mimo tego, że przegrywali każdy się dobrze bawił i wierzył. Oby więcej takich imprez! ;]

Odnośnik do komentarza

sport jak sport, jednym się podoba, innym nie. Ale cały ten system naliczania punktów i mistrzostwa to jakaś parodia.

 

Powiedzmy, że jest przed meczem Polska Francja, sytuacja jest znana, Francja wie, że wystarczą im dwa sety, nie zwycięstwo, a dwa sety, niech wygrają oni te pierwsze dwa, później im nie idzie, ale i tak mają już wy(pipi)ane, bo i tak przejdą z pierwszego miejsca...

 

Turlając beczkę dalej, nie ma to jak 3 fazy grupowe, to jest naprawdę bardzo ekscytujące, a największą beką mecz o 5 miejsce, kto to wymyślił, o 5 miejsce...

Odnośnik do komentarza

puchary europejskie tez sa grane dziwnie - nie wiem jak jest w dniu dzisiejszym ale swego czasu zasade sumowania setow w dwumeczu ( np wygrana 3-1 vs porazka 0-3 - czyli 3-4 w dwumeczu) zastapiona rozgrywaniem cudownego decycujacego seta nawet jak sie pierwszy mecz wygralo 3-0, a w drugim minimalnie przegralo 2-3

 

siatka i pilka reczna - dwa piekne sporty, ktore sa krzywdzone przez te dziwne zasady, grupy, podgrupy, kolejne grupy, przechodzenie z punktami z wczesniejszych meczy itp

Odnośnik do komentarza

Cos pieknego :D W 3 secie juz sie podlamalem, tak samo jak roztrwonilismy przewage w tiebreaku ale cale szczescie dobrze sie skonczylo.

 

Teraz tylko miec nadzieje ze Brazylia z nozem na gardle wymeczy jutro solidnie kacapow a my ich dobijemy w czwartek. Pewnie w polfinale jak awansujemy (wiem ze lepiej nie wybiegac no ale.. xd) trafimy na Francje albo Iran. W takiej formie mozna byc w miare spokojnym ale pewnie emocji i tak nie zabraknie :D

Odnośnik do komentarza

Pamietam jak w 4 klasie w szkolnym turnieju siatkowki zajelismy w chlopakami 2gie miejsce. Gwiazda naszej druzyny bylem oczywiscie ja oraz moja zagrywka. Jako jeden z nielicznych potrafilem przebic pilke na druga strone siatki a rywale nie mogli poradzic sobie z serwisem i nayebalem pelno punktow az do finalu :banana:  Niestety moje serwy nie wystarczyly na szostoklasistow, oni jako jedynie potrafili odebrac moje atomowe uderzenie i przebic na nasza strone czym nie potrafilismy sie zrewanzowac i przegralismy :(

 

Bylem jak taki Wlazly z dzisiaj <wzruszenie> <wspomnienia> <duma>  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...