Skocz do zawartości

najlepszy zg(Red.)


AumaanAnubis

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Odnoszę wrażenie, że świat ogarnia pustka. Głównie intelektualna, bo sporo ludzi wydaje się mieć pieniądze i nic ponadto. Pustka rzeczona wynika z dostępności wszelkich dóbr, ludzie nie dbają o kulturę wyższą. Gapią się w TV, słuchają muzyki, grają, ślęczą z nosami wścibionymi w ekrany, a po książkę to już nikt nie sięgnie. A jak sięgnie, to od razu intelektualista, czasami dziwoląg. Jak zatem nazwać człowieka, który para się pisaniem? Czy to jest „wyższa szkoła latania”?

Jest tam sporo dobrego materiału.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.10.2018 o 22:45, Masorz napisał:

Włączyłem po dłuższym czasie i zgniłem od nowa. I jeszcze ta historyjka o parowaniu od 6:05 :pawel: :rotfl: :pawel:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

ale żenada, przed tym "parowaniem", jest gość który tak sztucznie czyta z kartki :/
A Hiv, kiedyś mieszkał wysoko w bloku więc tam dojrzał panią z pieskiem. Zbiegł i ta kobieta okazała się dwunastoletnią dziewczynką.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:/
zebrano: 305 PLNz 100000 PLN

To w sumie przykre, starasz się, masz jakieś cele, a tu lipa - zero odzewu.

A za chwilę Karynka znajdzie 10 000 w 3 dni na remont łazienki dla bombelka, bo spermiarze będą się litować.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Hiv najlepszy.

 

Czy to recki czy publicystyka, zawsze najbardziej go lubiłem ze Zgredów przez te wszystkie lata czytania Szmatławca.

 

Szkoda, że tyle projektów mu nie wypaliło. Przeprowadzka do Warszawy i praca w CD Projekt, już nie pamiętam kulis ale chyba tylko kilka miesięcy tam zagrzał i wrócił na Śląsk. Konsolowisko i afera z promkami. Ten sklep z prasą i drożdżówkami na dworcu w Dąbrowie, to w sumie nie wiem jak się potoczyło. Funkcjonuje to nadal czy padło? Zagranie było naprawdę fajne i może jakby pociągnął tego vloga dłużej zamiast wrzucać gameplaye z Destiny bez komentarza to by dzisiaj miał całkiem popularny kanał. Głos radiowy, duża wiedza o branży, był spory potencjał ale wyszło jak wyszło. Rowerowy lamer z tym ziomkiem też był spoko ale na 4 odcinkach seria się skończyła. Portal dla psów to nawet nie komentuję, abstrakcyjna kwota zbiórki i było więcej niż pewne, że to nie wypali. Ten nowy profil na FB ze starymi fotkami z czasów świetności PE robi nostalgię jak trzeba ale chciałoby się czegoś więcej od takiej legendy polskiej prasy konsolowej.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś skończą się focie oraz filmiki z dawnych czasów PE i ciekawe co wtedy:reggie:

Jak powstało Konsolowisko to robiono rekrutację na forumku. Napisał do mnie jeden gość od HIVa. Byłem zdziwiony, bo ja nigdy specjalnie w gierkowych tematach nie siedziałem, ale pomyślałem, że spróbować warto, podjarałem się mocno. Napisałem jakiś felieton, HIV chciał bardziej reckę, wysłałem chyba jeszcze tego samego dnia. No nie wyszło (wiadomo, że przykro, chociaż zdawałem sobie sprawę z "jakości" tego tekstu), ale to co zapamiętałem, że sam mi o tym nie napisał, tylko zrobił to rekruter i że na odpowiedź trzeba było długo czekać (bo tyle pracy). Podejście na "Pana Prezesa".

Odnośnik do komentarza

Była tu taka Aisza, to tez ja w wuja zrobił. Pisała mi pmki, ze tekst opublikowany a kasy zero:)

A zaczęło się od tego, jak robiłem filmik o PE i HIV chciał tam logo konsolowiska, ja chciałem jakiś bonus typu smyczka hehe, a nic nie dostałem. Pisałem mu potem na gg, ze film skończony, co dalej, to już mi nie odpisywał :(

Nieladnie tak.

Albo jak napisałem list i go nie opublikował, ale żarcik z niego wyciął i wrzucił do wstępu. W(pipi)ilem się.

Poczulem się wtedy jak Stewie w Family Guy, kiedy odkrył ze postać z jego bajki, poza programem pije, pali i przeklina:/

 

Edytowane przez grzybiarz
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Nie zachował się najlepiej w takim razie. U mnie to tylko złamane serduszko, ale takie akcje jak piszesz już są zwyczajnie śmierdzące.
Oł fak znalazłem na starej poczcie tę moją ręckę :dog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.