Skocz do zawartości

Final Fantasy 8


Adriankiller

Rekomendowane odpowiedzi

Remaster taki, jak poprzednie - poprawiono modele i UI, tła nadal są w niskiej rozdzielczości, a gra działa w 4:3. I nadal to najlepszy FF ever, już od pierwszej chwili nostalgia nie tyle uderzyła, co wypłaciła mi bułę i łokieć - to intro, ta muzyka, ten K L I M A C I K :banderas:Na Switchu Fajnale z PSX (i PS2) smakują wybornie.

 

@Fanekjeśli zależy Ci na grafice to jednak zwykły FF8 że Steama + mody robią o wiele więcej dla tej części niż ten remaster (choćby skalowane przez AI tła).

 

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Enc-none i tych boostów do walk nie będę używać na 100%, ale fajnie, że coś takiego jest - lepiej mieć wybór jak grać niż go nie mieć :)Sppeed x3 do drawu magii i przyspieszania GFów już czyni grę przystępniejszą. Rach, ciach i sto sztuk magii w dwie minuty.

Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia, jak ja kiedyś mogłem ściągać 100 sztuk każdej magii bez przyspieszania. Długie godziny roboty, ale może będąc gówniarzem miało się po prostu więcej wolnego czasu. Enc-none używam, ale od tych boostów pod R3 też trzymam się z daleka.To i tak jedna z najłatwiejszych części FF.

 

Jak dobrze wrócić do tego świata! Squall i jego "......whatever", triple triad, muzyka mistrza Uematsu - uderzenie nostalgii. Trzeba oczywiście przymknąć oko na pewne archaizmy, ale ogólnie bawię się świetnie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, nobody napisał:

4:3 czyli czarne pasy po bokach ekranu a wstawki cgi nadal są w SD? ;/

Tak samo jak w 7 i 9. Też mnie to drażni, powinna być opcja rozciągnięcia na fullscreen, ale po chwili można się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Labtec napisał:

bo ta wersja na Steam byla dalej grywalna

Kupić podstawkę na Steama, instalator Lunatic Pandora za dwa dolce (albo bawić się z setką modów oddzielnie, jak kto woli), dociągnąć Project Angel Wing albo GUM i masz lepszego remastera od tego, za który SE bierze teraz hajs. Ale na Switchu to nie ma w ogóle nawet co mówić, najlepszy Fajnal w handheldzie :fsg:

 

Myślę, że 13-letni ja osrałby się na miętowo gdyby ktoś mu coś takiego pokazał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...