Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Siwy_

Jaki tennis na dwoch ? Najlepiej prosty, zeby kazdy ogarnial ;p

 

 

Gralem na Xboxie w Sega Superstars Tennis, nawet fajne i proste, ale moze ktos zna cos fajniejszego ?

 

 

Edit: Doloze jeszcze dwa pytania.

 

Fight Night Round 2 czy 3 ? Dwojka bardzo mi sie podobala, w trojke nie gralem.

 

SSX 3 czy jakis inny ?

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak się spytam miał ktoś możliwość grać w Ferrari Challenge

 

Jest to jakaś wyścigowa z Ferrarkami :P całkiem spory ich wybór

 

http://www.igcd.net/movie.php?id=10000185&width=1280

 

 

 

 

Ale czy fajna to nie wiem, bo ostanio grałem w coś podobnego na PC

 

Ferrari Virtual Race

 

http://www.igcd.net/movie.php?id=10000290&width=1280

 

I to jest niczego sobie, w końcu to robil Synetic.

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak wiec odpowiadając na niektóre pytania. Jeśli chodzi o kierownice DFP, nie wiem czy to ta która ma 900stopni, ale tak czy siak Numer uno to Gran Turismo 4 i Richard Burns Rally, która to jest symulacją prawie 1:1 auta rajdowego:) Kosmos, wychodzi na jaw, że tak naprawdę nie umie się jeździć pareset konnym autem i trzeba najpierw odwiedzić genialną szkołe jazdy Burnsa, żeby ogarnąć tego potwora. Fizyka jest masakryczna, na kierownicy czuć każdą dziurę na drodze i koleiny, także polecam. Tutaj fajny filmik z replayów przedstawiający gierke.

Kierownica właśnie została do takich gier stworzona.

 

 

A mam pytanko z innej beki, a nie wiedziałem gdzie napisać. Czy Lego Harry Potter wyjdzie na PS2??

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Most Wanted zdecydowanie fajniejszy :]

 

 

Dzięki kupiłem i chyba jestem zadowolony.

Grafika mnie mocno rozczarowała. W Carbonie tez jest tak cienko ?

 

 

Ograłem na PS2 oba NFSy,pod względem graficznym zdecydowanie lepiej wygląda Most Wanted,w Carbonie mało co widać przez nocną scenerie jedynie to auta świecą się.

 

Wybrałeś właściwie między Carbonem a Most Wantedem! MW jest dla mnie najlepszą częścią NFS jak i dla wielu fanów (oczywiście jeżeli chodzi o NFS na PS2)

Grafika dziś w MW jest mocno średnia,ale naprawdę rewelacyjny gameplay z ciekawym scenariuszem jak na wyśćigi nadal ten sam!! :thumbsup: , jeżeli chodzi o szybkie arcadowe wyścigi most wanteda stawiam przed Barnout:dominator.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Idealną ściganką dla mnie było by pomieszanie Dominatora z Most Wanted. Z Dominatora chciałbym: grafikę, płynność gry, poczucie predkości i dopalacze, muzykę z NFS: Trasy, fabułę, samochody i tuning oraz spowolnienie tępa podczas wchodzenia w zakręty.

 

 

 

Co do Carbona, stanowi on kontynuację historii opowiadanej w Most Wanted?

Odnośnik do komentarza

No czy ja wiem, czy nie... Carbon zaczyna się tam gdzie fabularnie Most Wanted się kończy, a że powiązań z poprzednikiem jest tyle co na lekarstwo to już inna sprawa ( ale są xD). Zresztą, od kiedy to w nfs'a fabuła odgrywa jakąś role, tudzież wybija się poza trywialny, Fast & Furious'owki sposób prowadzenia scenariusza ? ( śmiem nawet stwierdzić,że do tego im daleko ) Teoretycznie, EA w Undercover podeszło do tematu niczym Reflections Interactive do swojego pierwszego Driver'a, ale nie mnie przyszło to oceniać. Undercover ukończyłem tylko na Ds'ie a fabuły z statecznych obrazków nie chciało mi się czytać :P

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Mam jeszcze jedno pytanie.

Jestem na 12 miejscu na czarnej liscie, wszystko wygrywam bez problemów za sprawą nitro.

Nie zauwazyłem aby przeciwnicy z tego korzystali. Strasznie mnie ten fakt wkurza bo to olbrzymie ulatwienie.

Czy tak będzie już do końca gry ? To jakieś niedopracowanie ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to przeciwnicy będą jeździć jak lamy do 7 miejsca na black list :confused:

Ogólnie "bossi" z czarnej listy są banalni,wyzwanie w wyścigu jest bardzo niskie,dopiero od 3 miejsca "bossowie" zaczną się ścigać poważniej :thumbsup:

 

wszystkie rodzaje wyścigów w Most Wanted dopiero przy końcówce kariery zaczynają mieć wyższy stopień trudności.Za to gwarantuje że końcowe zaliczenie kamieni milowych może napsuć ci trochę nerwów,szczególnie zadania z celem wartości zniszczeń i ucieczką przed policją na najwyższych stopniach poszukiwania albo czasowe przetrwania przed złapaniem przez "przyjaciół" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...