Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

W Revenge można spychać samochody na przeciwników, bo tylko w tej części dostajemy jeszcze dopalacz za uderzanie postronnych aut, w każdej innej części kończy się to dzwonem (w Revenge też, ale tylko z samochodami jadącymi z naprzeciwka).

 

Co do Burnoutów, to na PS2 jest 5 części. Burnout 1 (średniak ze słabą oprawą), Burnout 2 (pierwszy dobry z najlepszym trybem Crash), Burnout Takedown chyba najlepsza część serii, Burnout Revenge i Dominator.

Odnośnik do komentarza

SSX 3 chodzi w 60 klatkach i chyba najlepiej czuć szybkość, podczas szalonych zjazdów.

 

On Tour choć wyszedł później, to już chodzi tylko w 30fpsach, przez co dynamika trochę spadła, za to są dorzucone narty i wrzucili jeszcze bardziej cartoonowy styl oprawy.

 

Jedna i druga są bardzo dobre, jedynki i Tricky nie polecam, bo kiepsko dzisiaj wyglądają.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Na PS2 tylko Pro Evolution Soccer!

 

Dla mnie najlepszą starszą częścią jest PES6, "piątka" też jest dobra ale inaczej się gra (wolniej,dokładniej).

 

Z nowszych mam PES2009 i polecam, świetnie się w to gra, lepiej niż w PES2010. PES2010 kupiłem dla Champions League i aktualnych składów ale za chwilę sprzedałem bo rozgrywka była słabsza od poprzedników.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Drozdoo

witam..nie wiem czy ktos sie tu jeszcze udziela;) naprawiłem sobie ostatnio ps2 i zacząem sie rozglądać nad grami.. po ograniu ostatnio wszystkich czesci GOW na ps3 pomyslałem o jakimś innym ciekawym uniwersum..i moją uwagę przykuła Onimusha..i teraz pytanie czy warto kupywać tą serie?? chodzi mi o gameplay, historie, postaci, muzykę.. prosze o radę..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...