Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


kotlet_schabowy

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie gry z serii Lego (teoretycznie przemoc jest, ale mocno przerysowana, jak najbardziej do przełknięcia), znajomość języka nie jest wymagana, jest też coop, mogą być jakieś samochodówki, polecam test drive off-road, jest tryb wolnej jazdy po dostępnej mapie, tutaj jednak kierownica wskazana, za grosze można kupić, więc warto tę opcję rozważyć.

Aha, córka lat 6, syn 7.

 

Możesz też zainwestować w wii, gdzie przystępnych gier dla dzieci jest całe mnóstwo, bądź też w nds.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zna ktoś moze tytuły pod jakims wzgledem kojarzace sie z ICO/SotC?

Z tych,ktore wyjda kiedys tam zakodowane mam TLG(?),Vane,Rime,a z kolei z tych ktore mozna juz sprawdzic to Rain,Majin.Brothers(w zadne jeszcze nie gralem).

Zeby bylo jasne nie oczekuje ze nagle ktos zaproponuje jakies sztosy na 9 czy 10,ale chociaz cos przyzwoitego o czym byc moze nie wiem(cyfrowki/indyki itd).Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • Metal Geary 2 i 3, najlepiej Subsistence
  • Resident Evil 4, Code Veronica
  • Medal Of Honor (Rising Sun, Vanguard, Front Line, European Assault)
  • Tomb Raidery (Anniversary, Legend, Underworld, Angel of Darkness)
  • Syphon Filter (Dark Mirror, Logans Shadow)
  • Killer 7
  • Farenheit
  • Call of Duty 1,2,3 
  • Red Faction 2
  • Shadow of the Colossuss
  • Tenchu (Fatal Shadows, Wrath of Heaven)
  • Beyond Good & Evil
  • ICO

To moje absolutne Top Topów i Must Must Have'ów  ^_^

Odnośnik do komentarza

Ratchety, Onimushe, Time Splittersy, Projecty Zero, Yakuzy i wszelkie jRPGi jeżeli trawisz taki gatunek gier.

 

Gier dobrych i bardzo dobrych jest od groma. Różnie jest natomiast z ich dostępnością i bardzo różnie z cenami.

Odnośnik do komentarza

Pytanie nooba, ale czy na PS2 (mam od niedawna :P) są jakieś RPGi, ale nie Japońskie? (Takie bardziej zachodnie? :) Co polecacie?

Champions of Norrath- świetny action-RPG w stylu Diablo. Osobiście podobał mi się o wiele bardziej niż Baldur's Gate: DA.

Summoner- bardzo rozbudowany i ciekawy rpg- główne atuty to świetna fabuła i dialogi, olbrzymi i klimatyczny świat oraz fajny system, główny minus to dość przestarzała grafika (choć na swój sposób może się podobać). To się tyczy tylko części pierwszej- druga to crap.  

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Mortal Kombat Shaolin Monks, The Warriors, Baldur's Gate Dark Alliance 1/2, X-Men Legends II, Marvel Ulitmate Alliance i podobna gra w świecie DC była ale już nie pamiętam ale była gorsza od Marvela i jeszcze Conflict Desert Storm. Moim zdaniem najlepsze gry do co-opa na dwóch, zdecydowanie polecam Mortala i The Warriors

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...