Skocz do zawartości

Najbardziej nielubiany zg(red)


Rekomendowane odpowiedzi

Czytam ze zrozumieniem,tu akurat riposta Ci się nie udała a Twój przykład i wspomniany post są dla mnie nietrafione,tam jest mowa o zmianie oceny gry po PÓŁ ROKU grania,i to jeszcze z 6 na 9 co jest jeszcze fajniejsze.
Czy ty wiesz co to jest ironia I-R-O-N-I-A?

Przeczytaj, tam jest cytat jakiegoś gościa, który tak myśli, a ja oznajmiłem mu w prosty sposób, że nie myśli.

Ale widzę, że ciężko z myśleniem.

 

W TYM POŚCIE CHODZIŁO MI, ŻE JAK KTOŚ WSTAWIA DLA GRY OCENĘ 6, A PO JAKIMŚ CZASIE JUŻ 9, TO MUSI BYĆ NIEZLE WALNIĘTY.

Bez ironi, bez podtekstów.Dotarło?

Haha :lol: ,z myśleniem nie mam problemu,Ty natomiast nie bądź zbyt mądry i nie rób jakichś głupich aluzji do ludzi bo łatwo pisać z lekceważeniem przez internet,to świadczy o twoim poziomie.W tym poście napisałeś to tak,że nie zrozumiałem tego tak jak to teraz przedstawiasz.Poza tym wszedłeś do dyskusji usprawiedliwiając i broniąc Hiva odnośnie sprawy zmiany oceny sprzętu czy gry,a za jakiś czas jedziesz tamtego gościa który myśli takimi kategoriami jak Hiv,gdzie tu sens i logika,zmieniasz fronty,piszesz niezrozumiale i oczekujesz k.... akceptacji?Nie ode mnie,nie lubię gości,którzy świrują na forum mądrali ale dużo im do mądrych brakuje a piszą jak małolaty.Czy Ty wiesz co to jest stylistyka wypowiedzi?Pisz tak,żeby inni zrozumieli w jakim kontekście piszesz.

Ok,podsumowanie:W końcu jakoś wytłumaczyłeś co jest pięć i teraz w końcu rozumiem o co Ci chodziło,proponuję zakończyć tą scysję,bo dłużej się kłócić nie zamierzam,wyraziłem swoją opinię i basta,a Tobie odpowiedziałem jak zasłużyłeś i chyba zbyt miło nie jest to czytać,prawda?To tak na przyszłość.Ale MIMO TO pozdro i nie wpieniaj się bo mi nie zależy na kłótniach,ja sam nie jestem super i ekspertem we wszystkim,bo tak nikt nie ma.

Odnośnik do komentarza

Psxextreme czytam od 1wszego nr i na przestrzeni tylu lat nie miałem nigdy odruchów wymiotnych ,sraki, nerwosolu na żadnego ze zgredów . Hiv to dla mnie największy profesionalista ze wszystkich piszących i żyjących ludzi pracujących w tej branży.Nie jest to żadne słodzenie tylko szczera prawda.Kiedy byłem młody nie piłem i nie brałem miałem kase i kupowałem m.in. neo ,playstation magazyn,gamestation,playstation plus ,psx fan i tysiące innych magazynów i w żadnym nie spotkałem gościa który się zna tak na rzeczy pisąc przy okazji z niezłym jajem,znając praktycznie wszystkie pojęcia i trendy panujące na rynku konsolowym i hardwareowym ;) Co nie zmienia fajtu że nie czytam z wypiekami jego recek co więcej wogóle mało ich czytam bo nie grywam ani w wyścigi ani w platformówki ;) Myszak słabe teksty ??? Ja was ludzie prosze , o jego tekstach można powieść napisać ale trzeba wziąśc pod uwage całokształ jego twórczości ;) A jest tego naprawde sporo ! średnio przemawia do mnie dżujo , senti ,butcher (może dla tego że jest bardziej rzetelny niz zabawny) ale i tak czytam ich teksty na tyle na ile mnie interesują.Mazzi jest bardzo sympatyczny ale jego tematyka wogóle mnie nie interesuje(jap,usa,nds) więc mało jej czytam co niezmienia faktu że kilka tekstów publicystycznych miał wybitnych . Mnie osobiście najbardziej brakuje ulubionego dziada który pisał w czasach kiedy moja głowa przyjmowała dużo jabczaków więc się doskonale rozumielismy . Shive tez był jednym z ulubionych miał świetny pomysł na kącik sportowy (nie obrażając kosa który równiez 'daje rade' )to były jednak troszke inne czasy które teraz wspominam jak dawne tytuły które nigdy nie powrócą.

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
Mnie osobiście najbardziej brakuje ulubionego dziada który pisał w czasach kiedy moja głowa przyjmowała dużo jabczaków więc się doskonale rozumielismy .
Mnie brakuje jeszcze Stara.Już nic praktycznie nie pisze - nawet w hyde parku.

 

Alien ja nie chcę być jakiś wymondrzały, chciałem tylko wytłumaczyć o co mi chodzi.Też pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Myślisz, że jesteś jedynym kolesiem, który wysyła do niego mail'a ? I tyczy się to raczej wszystkich zgredów. Fakt, piszą w gazecie i mają jakiś tam obowiązek wobec czytelników, ale bez przesady. : / Oni poza gazetą też mają swoje życie.

Oczywiście,masz trochę racji,dlatego czekałem ponad dwa tygodnie,żeby miał czas.Może powinienem czekać miesiąc albo dłużej,tak,wtedy byłoby spoko.Po co w takim razie podaje adres mailowy?Piszcie a odpiszę wam nie wiadomo kiedy,jeśli wogóle.

Odnośnik do komentarza
Myślisz, że jesteś jedynym kolesiem, który wysyła do niego mail'a ? I tyczy się to raczej wszystkich zgredów. Fakt, piszą w gazecie i mają jakiś tam obowiązek wobec czytelników, ale bez przesady. : / Oni poza gazetą też mają swoje życie.

Oczywiście,masz trochę racji,dlatego czekałem ponad dwa tygodnie,żeby miał czas.Może powinienem czekać miesiąc albo dłużej,tak,wtedy byłoby spoko.Po co w takim razie podaje adres mailowy?Piszcie a odpiszę wam nie wiadomo kiedy,jeśli wogóle.

 

Nie zawsze jest czas, żeby od razu odpisać każdemu czytelnikowi. Ale akurat Kilu to osoba, która na pewno nie zostawia ludzi samych ze sprzętowym problemem. Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
U mnie podpadł KILu,bo czekanie już 15+dni aż "szanowny pan redaktor" raczy odpisać na maila(z konkretnym zapytaniem na temat sprzętu,a nie pierdołami)to dla mnie olewka.Stwierdziłem że mogę sobie czekać do zaje..ania,więc ja też to olewam,mi starczy że wyrobiłem sobie opinię na temat KILa.

 

Z ciekawości zrobiłem to samo i to akurat fakt, najwyraźniej ma duuużo maili, albo mało czasu (ja czekałem ponad 3 tygodnie) :P.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Wszyscy nie lubią Zaxa. Zapewne dlatego, bo wychodzi na dwór, posiada drugą połówkę i nie jest nolife'm jak Star? ;) Jasne, też za Starem tęsknię, ale bez przesady, ludzie.

 

Co do mojego rankingu - nie ma takiego. Autentycznie mam gdzieś wszystkich z redakcji, bo interesuję się czasopismem tylko, gdy potrzebuję czegoś do poczytania i zajęcia czasu. Chyba się starzeję. Kiedyś dałbym tu Aju za jego idiotyczną ocenę dla gry DB: Budokai 3. Gra może i nie była najlepsza z najlepszych, ale na pewno na 2 nie zasługiwała. Tyle to dostają gry ewidentnie zepsute. Na szczęście teraz mi to zwisa. Widzę jakąś niepochlebną ocenę dla gry o której myślałem inaczej? Sam ją sprawdzam.

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam respekt do Zaxa np. za to że ujął Squalla w zestawieniu i potem obronił swoich racji.. Mosz chopie recht, jestek z Tobom. - Postać Squalla wiele wniosła do mojego życia...bezkitu. Star by się raczej nie odważył o nim wspomnieć :P

W obronę wziął bym też Mutka i Playmana z któych nawet samo grono zgredów stroiło sobie jaja... Mutek to może flegmatyk, ale spec w swej dziedzinie i mistrz ultraszybkich podpartych kopnięć z obrotu, a do Playmana mam respekt z czasów gdy był jeszcze kącik szperacza... Gość tam piękne secretsy walił...

 

A tak w temacie... To ja osobiście jakoś nie przepadam za Gamerą bo jak tylko się pojawił w PSX to miał same napuszone i w niby groźnych pozach foty, przez co nawet jego texty czytałem przez pryzmat puszenia się.. No i wszyscy jakby bali się go bardziej niż Staruchy z Lochów... Phi.. No i Myszu... Jak kiedyś płakałem ze śmiechu przy jego recenzjach i czymkolwiek co napisał tak teraz... no... jakoś kurdemalina nie.. i fotostory też już nieśmieszne... ba nawet zupełnie niezabawne. Wszystko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie przepadam za Rogerem,czasem z jego tekstow przebija sie cien fanatyzmu do niektorych serii. Denerwuje mnie tez ze czasem (mozliwe ze tylko ja to tak odbieram) mam wrazenie ze Roger piszac swoja opinie chcialby wszystkim wmowic ze jest wlasnie tak jak on mysli i odmiennego zdania juz miec nie mozna.

Odnośnik do komentarza

polecam obadać jego pierwszy HP sprzed paru numerów.

Ten HP był jednym z głównych powodów, z których przestałem kupować PE. Z oczywistych powodów jestem stronniczy, ale tego typu "teksty", felietony pisane w oparciu o informacje o konsolach z Wiki i ostatnie zawirowania w PE spowodowały, że 150 numer jest jubileuszowym i ostatnim jaki kupiłem. Takie życie, ale dziwi mnie trochę robienie w trąbe czytelników. Nie każdy wie, że HIV nie ma czasu, bo robi inny projekt, ale o tym nikt w PE nie napisze. Podobnie jak sytuacja z Kosem, który cichaczem został zdegradowany do współpracowników - powód: emigracja do konkurencji (gamezilla), ale o tym tez w gazecie nie ma ani słowa. Dziwna polityka. Rozumiem, że ściera nie chce reklamować konkurencji, ale jednak niesmak pozostaje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...