Skocz do zawartości

Najbardziej nielubiany zg(red)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę całego tematu, ale przeczytałem kilka postów z tej strony i muszę jasno stwierdzić - Panowie, Wielki K, Suavek i pewnie jeszcze wielu z poprzednich stron - ta gazeta jest ewidentnie nie dla Was. Prawdopodobnie jesteśmy w podobnym wieku ( ja mam 30 lat) i co tu dużo ukrywać - PSX Extreme jest skierowane do nastolatków, dużo młodszego pokolenia graczy. Ja już dawno przestałem czytać to czasopismo, z takich samych powodów, jakie Wy tu wypisujecie ( plus, żenujące komiksy, jakieś nudne felietony , listy itd.). Kiedyś byłem regularnym czytelnikien, ale czas leci do przodu, zmieniają nam się poglądy itp. Prawdopodobnie kupujecie Extreme'a z przyzwyczajenia, ale pora sobie uświadomić, że to już nie jest gazetka, która dawała nam tyle frajdy, co kilka lat temu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Nie śledzę całego tematu, ale przeczytałem kilka postów z tej strony i muszę jasno stwierdzić - Panowie, Wielki K, Suavek i pewnie jeszcze wielu z poprzednich stron - ta gazeta jest ewidentnie nie dla Was. Prawdopodobnie jesteśmy w podobnym wieku ( ja mam 30 lat) i co tu dużo ukrywać - PSX Extreme jest skierowane do nastolatków, dużo młodszego pokolenia graczy. Ja już dawno przestałem czytać to czasopismo, z takich samych powodów, jakie Wy tu wypisujecie ( plus, żenujące komiksy, jakieś nudne felietony , listy itd.). Kiedyś byłem regularnym czytelnikien, ale czas leci do przodu, zmieniają nam się poglądy itp. Prawdopodobnie kupujecie Extreme'a z przyzwyczajenia, ale pora sobie uświadomić, że to już nie jest gazetka, która dawała nam tyle frajdy, co kilka lat temu.

 

 

Zgadzam sie z kolegą powyżej. Ja przyznam tez nie kupujue juz gazety, kawałek młodszy jestem bo z '84-ego ale wszystko co Genjuro napisał to prawda. Przylapywałem sie na tym ze kupowalem i nie czytałem. Chyba ze trafiała mi sei jakaś dłuższa podróż pkp/pks do szkoły. Fajnie bylo przeczytać recke gry której zakup sie planuje [no moze poza reckami Myszaqa] ale teraz - PPE wystarcza mi, ze nie wspomne o wideo-reckach ign.com itp. A to ze pismo dedykowane jest uogólniając - młodzieży - to oczywiste. No cóż, czas leci, gazata dopasowuje sie do grupy docelowej i tutaj taka refleksja, właściwie to PE niezle radzi sobie z byciem takim magazynem 4fun dla młodziaków, jak zaczynalem ją czytać [od nr. 4] to sam bylem taki małolat, a teraz nadal kupują ja małolaty, czyli pomimo starzenia sie redaktorów gazeta trzyma swój styl. Dla starszych czytelników - juz nie ten co kiedyś, ale - nadal młodzieżowy. A inny dlatego, że i młodzież teraz inna.. ..natura :wink: .

 

a żeby było na temat to nie trawie Myszaqa, nic osobiscie nie mam do niego no bo niby dlaczego mialbym miec, ale nie toleruje jego stylu. Kiedys nie omieszkałem skrytyować [pelna kultura] recki, bodajże Heavy Rain, z jakims idiotycznymi wstawkami o tamponach i Lady Gaga. Zareagował na to nie zupełnie "dorośle". Uważam po prostu ze nie zawsze i nie wszedzie trzeba wrzucac swoje charakterystyczne słowne ornamenty. Co za duzo to i świnka nie zje, troche malo profesjonalne imo, to ze ktos pisze od iluś lat to nie koniecznie musi oznaczac ze jest to "pro" robota.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Nie śledzę całego tematu, ale przeczytałem kilka postów z tej strony i muszę jasno stwierdzić - Panowie, Wielki K, Suavek i pewnie jeszcze wielu z poprzednich stron - ta gazeta jest ewidentnie nie dla Was. Prawdopodobnie jesteśmy w podobnym wieku ( ja mam 30 lat) i co tu dużo ukrywać - PSX Extreme jest skierowane do nastolatków, dużo młodszego pokolenia graczy. Ja już dawno przestałem czytać to czasopismo, z takich samych powodów, jakie Wy tu wypisujecie ( plus, żenujące komiksy, jakieś nudne felietony , listy itd.). Kiedyś byłem regularnym czytelnikien, ale czas leci do przodu, zmieniają nam się poglądy itp. Prawdopodobnie kupujecie Extreme'a z przyzwyczajenia, ale pora sobie uświadomić, że to już nie jest gazetka, która dawała nam tyle frajdy, co kilka lat temu.

 

 

Zgadzam sie z kolegą powyżej. Ja przyznam tez nie kupujue juz gazety, kawałek młodszy jestem bo z '84-ego ale wszystko co Genjuro napisał to prawda. Przylapywałem sie na tym ze kupowalem i nie czytałem. Chyba ze trafiała mi sei jakaś dłuższa podróż pkp/pks do szkoły. Fajnie bylo przeczytać recke gry której zakup sie planuje [no moze poza reckami Myszaqa] ale teraz - PPE wystarcza mi, ze nie wspomne o wideo-reckach ign.com itp. A to ze pismo dedykowane jest uogólniając - młodzieży - to oczywiste. No cóż, czas leci, gazata dopasowuje sie do grupy docelowej i tutaj taka refleksja, właściwie to PE niezle radzi sobie z byciem takim magazynem 4fun dla młodziaków, jak zaczynalem ją czytać [od nr. 4] to sam bylem taki małolat, a teraz nadal kupują ja małolaty, czyli pomimo starzenia sie redaktorów gazeta trzyma swój styl. Dla starszych czytelników - juz nie ten co kiedyś, ale - nadal młodzieżowy. A inny dlatego, że i młodzież teraz inna.. ..natura :wink: .

 

a żeby było na temat to nie trawie Myszaqa, nic osobiscie nie mam do niego no bo niby dlaczego mialbym miec, ale nie toleruje jego stylu. Kiedys nie omieszkałem skrytyować [pelna kultura] recki, bodajże Heavy Rain, z jakims idiotycznymi wstawkami o tamponach i Lady Gaga. Zareagował na to nie zupełnie "dorośle". Uważam po prostu ze nie zawsze i nie wszedzie trzeba wrzucac swoje charakterystyczne słowne ornamenty. Co za duzo to i świnka nie zje, troche malo profesjonalne imo, to ze ktos pisze od iluś lat to nie koniecznie musi oznaczac ze jest to "pro" robota.

 

No ja też 84 i powiem wam , że faktycznie nie jest ot już taki fun jak kiedyś, ale nie ma co przesadzać, PSX drogi jakiś nie jest, a zawsze fajnie mieć pod ręką numerek na kibelek :) .

 

Po prostu nie można podchodzić do tej gazety jak do Forbsa czy Gazety Prawnej, tylko jako do "lekkiego" miesięcznika o grach video, ot cała filozofia. Niem o co dorabiać jakiejś głębszej ideologii. Jeżeli oczekuje się czegoś innego w takim wieku od Extrema to faktycznie nie ma co kupować.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie bede pisal o tych co juz odeszli, bo o i tak nie ma sensu o nich skrobac cokolwiek.

A wiec, najbardziej znienawidzonym zgredem jest... Butcher! sam nie wiem czemu, po prostu chyba jakis uraz mam, bo widzac, ze tekst pisany jest przez niego to strona sama mi sie przerzuca. Nawet gdyby pisal o golych dupach to... chociaż nie, o ogolych dupach sie nie pisze, tylko się ogląda ;]

I wydaje mi sie, ze Butcher chce byc czasem smieszny, ale nie wychodzi mu to (bez urazy).

To tyle, napisalbym tu jeszcze o Uralu, że rośnie na drugiego HIVa (moze to jego syn? aż musze sprawdzic w spisie redaktorow czy ural nie nazywa sie kacper ;], ale nie chce mi sie nikogo wiecej wyzywać :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hehe mi też ciężko się przekonać do Urala . Butcher? w ogóle inny człowiek niż Hiv,nie jest jakimś profesjonalistą w recenzowaniu ,czy aż tak hardkorowym graczem, dla mnie jest spoko .

 

Prawdopodobnie kupujecie Extreme'a z przyzwyczajenia, ale pora sobie uświadomić, że to już nie jest gazetka, która dawała nam tyle frajdy, co kilka lat temu.

 

no coś w tym jest zwłaszcza teraz, ale za sprawą PPE, bo wchodzę na niego tak często, że nie ma interesującego newsa którego bym przeoczył. Znów fachowe recenzje gier można przeczytać w internecie..

ale pozostaje ciekawa publicystyka czasem, no i trzeba wspierać chłopaków

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Butcher, jego płacze w pewnym HP przeszły już chyba do niezbyt chlubnej historii pisma ; )

 

Jesteście tacy źli, płacicie ale narzekacie a ja biedny muszę zapieprzać na targach.

 

Widać,że nie ma dystansu do siebie, nie podoba mu się inne zdanie ( oj ile przeżywał,że czytelnikom nie spodobało się "za(pipi)ongo" itd ) często się obrusza i często na forum odpowiadał w sposób "by tylko wbić szpilę".

 

 

 

 

 

Edytowane przez Sebastian Ś.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niech sobie PE sprawi jakiegoś eksperta od ścigałek, ale takiego raczej pro aniżeli miłośnika z zamiłowania. Bez obrazy, ale HIV nie ma pojęcia o czym pisze, a podejście Lucka choć bardzo fajne to za mało stricte techniczne, przydałby mu się ktoś do pary w recenzowaniu dużych produkcji motoryzacyjnych. Mówię to w kontekście odejścia Urala. Brakuje Losera i Gamery. Wkurza mnie czasem ten no pan Torba, ale nic nie mam do redaktora. Po prostu niektóre teksty mi nie lubią, bez personalnych podjazdów oczywiście.

Edytowane przez orion50
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Mati (rzekomy kuzyn Ściery) zajmujący się tipsami ( ale nie tymi od Playmana). Pojawił się znikąd, posiedział trochę w redakcji, pograł na psxie i go (prawdopodobnie) wyrzucono bez podania przyczyny, ale przede wszystkim bez.........

 

POŻEGNANIA Z CZYTELNIKAM - BESTIALSTWO!!!!

 

Za to, że się nie pożegnał, jest na mojej czarnej liście.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Chyba Butcher. Dlaczego?

Ponieważ jakiś czas temu zakładałem konto na PPE. I miałem problem ponieważ nie dostawałem przez kilka dni linka potrzebnego do potwierdzenia rejestracji. Pisałem prośbę o pomoc do Butchera ale nie zainteresował się sprawą. Napisałem wtedy do Ściery (wtedy jeszcze jako red.nacz.). Długo nie musiałem czekać, odpisał mi, pomógł.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po lekturze ostatniego numeru PE, coraz bardziej zastanawiam się nad zaprzestaniem kupna, Butcher kolejny raz obraża czytelników, którzy mają żal,że przy playtestach są spoilery z poprzednich części, też uważam, że dodanie napisu UWAGA SPOILERY, nie powinno stanowić żadnego problemu, jeszcze jeden taki chamski hyde park, a przestaje kupować PE dopóki ten gość jest redaktorem naczelnym.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja przestałem po tym jak płakał (i to nie tylko w HP) w jednym numerze, jak to się dla nas zaharowuje. Że nie śpi, musi się uwijać z tekstami itd., że mamy wszystko jako pierwsi, a ciągle narzekamy. Nie wiem czego oczekuje za swoją pracę, może stawiania mu pomników? Myślę, że samo wydawanie kaski na szmatławca jest już w sumie wyróżnieniem i nagrodą.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Nie że go nie lubię, nie bierzcie tego zbyt poważnie, ale irytował mnie pewien aspekt Dżuja. Polecam poczytać sobie jego 3 groszówki i policzyć ile razy mówił coś w stylu "ja jestem już za stary"; "nie wiem, może już wydoroślałem z tego"; "jak bylem młody to...".

Nie wiem czemu, ale już o wiele starsze redakcyjne pryki o wiele rzadziej narzekają, jacy to już oni za starzy są na jakiś dany tytuł.

 

Czy tylko ja to poczułem?;f

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...