Skocz do zawartości

Najbardziej nielubiany zg(red)


Rekomendowane odpowiedzi

Bezapelacyjnie do samego końca Butcher.

 

Nie lubiłem go odkąd pojawił się w Szmatławcu, nie podobał mi się jego chamski i arogancki styl wypowiedzi, ogólne cwaniactwo, oderwane od rzeczywistości oceny gier, casualowy gust, nieszanowanie i wyśmiewanie japońskich produkcji, niezdrowa fascynacja multi TLOU i Star Warsami. A przede wszystkim obrażanie czytelników. Oplucie trzodowych podwalin, na których wyrósł Szmatławiec poprzez stwierdzenie - "nie interesuje mnie kto się kąpał w umywalce i zjeżdzał na krzesłach" tylko przelało czarę goryczy. 

 

Po lekturze kultowego już w pewnych kręgach tematu o Verbatimie i jajku, do niechlubnego grona pogardzanych przeze mnie redaktorów PE dołączył rzecz jasna łamacz kości Gamera.

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Podobnie jak wielu tutaj nigdy nie darzyłem sympatią Butchera. Sztywniak, suche teksty bez choćby grama poczucia humoru i generalnie od kiedy przejął stery coraz gorzej czytało mi się PE, widać że miał kompletnie inną wizję na to czasopismo niż Aju czy Ściera. Gamerę kiedyś lubiłem, bo myślałem że jest burakiem tak "dla beki", ale jak przeczytałem pewien temat na forumku to okazało się, że nie, on taki jest w rzeczywistości. Ciut mnie też irytował Kali za swoje fanbojskie, mocno zawyżone oceny dla bijatyk, no i Hiv, również za buractwo i jakieś przesadne mniemanie o sobie (nie poznałem go, ale dało się to odczuć po jego tekstach w gazetce, zwłaszcza jak odpowiadał na korespondencję czytelników w dziale "Listy"). Obecna ekipa to już żadne zgredy, więc nie będę się nad nimi pastwił :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Josh napisał:

 

www.psxextreme.info/topic/117996-verbatim-czy-jajko-co-było-pierwsze/page/31

 

Cofnij sobie kilka stron wstecz. Enjoy!

 

  

W dniu 11.07.2018 o 14:31, GAMERA napisał:

Fajne się tu zrobiło bydło... jak za starych czasów.

A teraz na poważnie. Ci koledzy którzy byli tutaj tacy "mili" - zapraszam na Extreme Party. Już sobie zarezerwowałem w redakcji 5 minut "na scenie" by wyczytać Wasze ksywy (które sobie już zanotowałem) i zaproszę Was na środek. Chętnie Was poznam osobiście.

Zobaczymy kur.wa czy będziecie mieli wtedy takie jaja i tak prężnie będziecie otwarci z wypowiedziami. 

Koniec.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przebrnąłem przez wszystkie strony i powiem, że niezłe szambo w tym psx extreme ostatnimi czasy. Może jakiegoś murzyna/azjetę wypromować do pisania recencji by dał powiew świeżości?

 

Chociaż patrząc na kondycje ostatnich recenzji to Zgredzi powinni brać przykład z naszych forumkowych recenzentów, którzy w "własnie ukończyłem" spokojnie mogli by pobierać honorarium umieszczając tam obszerne rozprawki.

Odnośnik do komentarza

 

17 minut temu, oFi napisał:

Przebrnąłem przez wszystkie strony i powiem, że niezłe szambo w tym psx extreme ostatnimi czasy.

No nie, temat nie dotyczy "ostatnich czasów", to raczej takie trupy z szafy i rozliczenia po latach. Obecna ekipa szmatławca pod przywództwem Rogera zdecydowanie robi robotę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...