Skocz do zawartości

Najbardziej nielubiany zg(red)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ja tam ich lubię mnie wkur.wia ten młody z kącika filmowego co daje Nocy Żywych Trupów 6 albo ucieczce z NY 5 na 10. I te wywody pierdo.lenie o Szopenie w kinematografii, że niby TR 2 taki dobry według krytyków i wogóle, albo dlaczego to Street Fighter tak dużo zarobił w weekend otwarcia a później publika spadła prawie do zera. Gościu się doszukiwał teorii a wystarczyło napisać - ludzie poszli na markę SF i van dammea - zobaczyli (pipi).nię, rozeszło się , że (pipi)nia i nikt się na Street Fightera nie nabrał więcej. Nieraz koleś napisze cośz sensem, ale szczególnie w Kinematografii to leje za dużo wody o niczym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja tam ich lubię mnie wkur.wia ten młody z kącika filmowego co daje Nocy Żywych Trupów 6 albo ucieczce z NY 5 na 10. I te wywody pierdo.lenie o Szopenie w kinematografii, że niby TR 2 taki dobry według krytyków i wogóle, albo dlaczego to Street Fighter tak dużo zarobił w weekend otwarcia a później publika spadła prawie do zera. Gościu się doszukiwał teorii a wystarczyło napisać - ludzie poszli na markę SF i van dammea - zobaczyli (pipi).nię, rozeszło się , że (pipi)nia i nikt się na Street Fightera nie nabrał więcej. Nieraz koleś napisze cośz sensem, ale szczególnie w Kinematografii to leje za dużo wody o niczym.

 

bo on nie pisze dla tych, którzy o filmie mają pojęcie, tylko dla popcornozjadaczy, takich jak on sam

Odnośnik do komentarza

Ja tam ich lubię mnie wkur.wia ten młody z kącika filmowego co daje Nocy Żywych Trupów 6 albo ucieczce z NY 5 na 10. I te wywody pierdo.lenie o Szopenie w kinematografii, że niby TR 2 taki dobry według krytyków i wogóle, albo dlaczego to Street Fighter tak dużo zarobił w weekend otwarcia a później publika spadła prawie do zera. Gościu się doszukiwał teorii a wystarczyło napisać - ludzie poszli na markę SF i van dammea - zobaczyli (pipi).nię, rozeszło się , że (pipi)nia i nikt się na Street Fightera nie nabrał więcej. Nieraz koleś napisze cośz sensem, ale szczególnie w Kinematografii to leje za dużo wody o niczym.

 

Mnie dodatkowo drażni używanie przez niego słowa "franczyza", po dziesięć razy na artykuł. Nie wiem, koleś dopiero co poznał to słowo, może zrozumiał co znaczy, to teraz rzuca nim gdzie popadnie?

 

P.S. A co do oceniania klasyków - największą bzdurą jest ocenianie filmów z przed 20 lat przez pryzmat czasów obecnych. Bo co?! Casablance pewnie dałby 2/10, doszukując się idiotycznych twistów fabularnych i niemożliwych z punktu widzenia pragmatyka rozwiązań konkretnych scen.

Edytowane przez acidizer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

P.S. A co do oceniania klasyków - największą bzdurą jest ocenianie filmów z przed 20 lat przez pryzmat czasów obecnych. Bo co?! Casablance pewnie dałby 2/10, doszukując się idiotycznych twistów fabularnych i niemożliwych z punktu widzenia pragmatyka rozwiązań konkretnych scen.

 

ale czemu? Uważasz że ocenianie tych filmów z perspektywy lat i zwrócenie uwagi czy nadal są aktualne to "największa bzdura"?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Do Morderczej Opony nic nie mam, uwielbiam zarówno klasykę horrorów jak i eksperymenty, mocne jazdy francuskie, japońskie czy komediohorrory i w temacie siedze na bieżąco. Ale do tematu - czytam ostatnio w jakimś numerze recenzje następne (film z Harrlelsonem - Brudny Glina czy jakoś) - a tam cioool - pół recenzji narzekania na oscary, że nie dostał. Kolejny film (z tego samego numeru) - i znowu narzekania, że Artysta dostał oskara a nawet Hollandówa powiedziała, że to (pipi) - i pół recenzji (pipi)enia o Artyście a nie o filmie recenzowanym. W jednym numerze zamiast o filmie to o tym, że Harrelson czy Gosling zasługiwali a dostał ktoś inny. A co mnie to obchodzi? Chce poczytać o filmie, który recenzuje a nie publicystyke, komu się należało, a komu nie. No i tak narzeka , że Harrelson nie dostał oscara a film dostaje ocene 7/10 - to o co tu chodzi? To znaczy, że dobrze, że nie dostał bo mimo świetnej roli film był tylko niezły i Harrellson go nie uratował do końca? (filmu nie widziałem to się nie wypowiem). Ale po co to pieprzenie przez pół recki nie o filmie tylko o oscarach i zawodach własnych,. Ma chłop mało miejsca to niech się skupi na tym co recenzuje. Jestem w pracy i nie mam tego numeru przy ale drażniło mnie to strasznie.

 

Dodatkowo znowu co kinematografia to lanie wody o tym, że Roland Joffe się przejechał na SMB a film nie był zły, a Egbert twierdzi, że Tomb Raider 2 fajowy był - i to samo. Przecież to już czytałem jak kupuje na bieżąco PSXa.

 

Co ma Synecdoche do Morderczej Opony? Mozna cenić filmy ambitne i oglądać jak i zarówno cenić krwiste horrory (ostatnio francja, czy brytyjskie rózne horrorowate wynalazki) jak i komediohorrory w stylu Morderczej Opony. Czy to, że uwielbiam Bad Taste od razu powoduje, że nie docenie To Nie Jest Kraj Dla Starych Ludzi? Poza tym filmy nie dewaluują się tak szybko (efekty dla młodych tak) - ale dla mnie filmy z lat 90 to są w miarę nowe jeszcze, uwielbiam lata 70 czy 80 a i dalej też sięgam.

 

Niech gość popracuje bo leje wode nieraz strasznie. I wg oceniaczki nowy Resident Lepszy od Nocy Żywych Trupów czy Ucieczki z NY? Dżezus... Chyba dla mojego 8 letniego siostrzeńca...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A od kiedy wyznacznikiem jakości filmu jest to, czy wciąż jest aktualny? I przepraszam, co to w ogóle znaczy?

 

nie nie, źle mnie zrozumiałeś - oczywiście, że nie świadczy to o jakości filmu. Chodziło mi o to, że ocenianie filmów z perspektywy czasu nie jest bzdurę, wręcz przeciwnie, można dojść do ciekawych wniosków.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A od kiedy wyznacznikiem jakości filmu jest to, czy wciąż jest aktualny? I przepraszam, co to w ogóle znaczy?

 

nie nie, źle mnie zrozumiałeś - oczywiście, że nie świadczy to o jakości filmu. Chodziło mi o to, że ocenianie filmów z perspektywy czasu nie jest bzdurę, wręcz przeciwnie, można dojść do ciekawych wniosków.

 

Owszem, ale nie jestem przekonany, że powinno sie na tym budować każdą recenzję.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Butcher rządzi. Po raz kolejny w HP uświadamia cały świat, że on jest luzak, a niektórzy mówią, że podobno się starzeje...Na początku było to żenująco-zabawne, teraz robi się już nudne. Dobrze, już wystarczy - wszyscy wiemy, nakręciłeś wesołą kamerę i jesteś super rozrywkowym kolesiem :rolleyes:

Za tą wesołą kamerę powinni go zamknąć w lochu ze staruchą...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Nie ma innych avatarów z super żabą ?

Pewnie są :) Zobaczę co da się zrobić. Jak zakładałem dzisiaj konto to nie przypuszczałem, że ktoś już się tym avatarem posługuje. Dzisiaj niewielu graczy sięga pamięcią do takiej klasyki. Pozdro

Avatar tygrysa Tonego  z ( Tony and friends Kellogg's game) jest ciągle do wzięcia  po promocyjnej cenie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...