Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja go rozwalilem w prosty sposob nastepujaco -

jak wzlatywal w górę, to odbiegalem jak najdalej i unikalem wszystkiego czym we mnie rzucal. Jak byl na glebie i mial skrzydla, to nie atakowalem lecz rowniez staralem sie unikac. Dopiero kiedy zmienial sie w zwyklego czlowieka, przerywalem jego ataki ciezkim stylem i walilem kombosy. Zanim odkrylem ta taktyke, to troszke sie z nim meczylem.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza

he, widizsz, z tego co pamiętam to doradzaliśmy ci w innym dziale, żebyś wybrał tą grę (a może się mylę? to sorry). Pamiętam też, że pojawiały się głosy odwrotne, które bardzo Tobie odradzały HS. Osobiście nie wiem jak ta gra może kogoś nie ruszać.

dla mnie jest to małe dzieło sztuki:)

 

Cieszę isę, że pojawił się kolejny fan Nariko i HS. Oby developer uraczył nas jaką kontynuacją, a najlepiej prequelem.

 

 

4everNARIKO :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, dzisiaj kupiłem Heavenly Sword, odpalam, mówi ze jest update, i naciskam żeby ściągnąć a tutaj mi konsole wyłącza. nacisnę kółko żeby nie ściągał, to tez dostaje czarny ekran

Ktoś tak już miał?

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
Przy okazji, to jeżeli kiedykolwiek powstanie 2(W co wątpię) to proszę blondynkę lub brunetkę jako główną bohaterkę.

Nie bluźnij, ma być ruda i basta! ;) Dla mnie może wyglądać dosłownie tak samo: piękna, zgrabna, gibka i szybka :rolleyes:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ehhh<Facepalm>... To był zwykły przykład. Równie dobrze mogłem napisać 3, 4 lub 5 zamiast dwójki. Chodzi mi o to, że na zapowiedź czegokolwiek można poczekać i to hoho, a może i jeszcze dłużej. Jak skończą God of War III, to Sony może dopiero wtedy zacznie szukać na to miejsce kolejnego slashera.

Samo forum NT też jest praktycznie zdechłe. Tylko kilka osób coś pisze i bardzo rzadko dev'y odpowiadają na pytania o to co lubią jeść, na co patrzeć, a o ich nowym projekcie cisze.

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie rudego faceta to proszę bardzo :lol:

Bo ankieta z ostatniego roku jaką Sony rozsyłało wskazuje, że mogą zmienić płeć naszej heroiny :lol:

W najlepszym razie może okazać się, że będziemy cały czas grać Kai.

 

 

ED.

Okazuje się, że NT pracuje nad 2 multiplatformowymi grami na PS3 i XO.

http://www.gamesindustry.biz/articles/ninj...tion-internship

 

Komentarz jednego z dev'ów:

... and I can't tell you a thing about either of them!
. Peonic
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

nawiaze do walki z foxem , probowalem pare razy go pokonac jednak zawsze zabraknie mi troche zycia , a nie moge stracic tych waz z punktami zycia ktore sa ustawione na arenie , podejrzewam ze musze to zrobic jego ostrzem. Umiem je odbijac ( pomaranczowe ) i blokowac ( niebieskie ) jednak nie umiem zrobic tak zeby przeszly w slow motion i dalo sie nimi sterowac , podpowie ktos jaka kombinacje trzeba uzyc bo juz mnie krew zalewa :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...