Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

o to pierwszy raz slysze :] to na to wychodzi ze dostal odemnie tyle ze jeden caly pasek energii stracil, ale zadnych przyciskow nie bylo....

 

a czym go tluc aby szybko go wykonczyc? ja na przemian go tluke trojaktem i kwadratem.. co jakis czas trzymajac L1 lub R1 :]

Stary porpstu wal w niego. Jak szukasz poradnika to polecam www.gamefaqs.com (ang)

Odnośnik do komentarza

jak blokuje to jakas seria z Block Breakerem, ze zwykłej postawy to często używałem :square: :square: :square: :triangle: ewentualnie jakąś szybszą z Power Stance(oczywiście z BB) jak nie blokuje to można którąś z ostatnich z PS użyć, nie zawsze wejdzie całe ale trza próbować. Z tego co pamiętam to Bohan nawet często strzela czy to z ziemi czy z powietrza wiec zawsze się mu coś weźmie odbiciem. Po pewnym czasie będzie ostatnie QTE. Powodzenia mam nadzieje że pomogłem 8)

Odnośnik do komentarza

Nie było mnie trochę na forum i widzę że dzięki eastowi mamy tu cały poradnik do heavenly sword ;)

Ja osobiście nie mam wybranej taktyki do gry, gdyż zwykle w slasherach na każdego przeciwnika jest potrzebna inna taktyka,chociaż w HS wystarczą blockbreakery potem można pakować we wroga. Ale ogółem przeszedłem grę najwięcej korzystając z Power Stance'a

Odnośnik do komentarza

hehe.. dzieki wielkie za rady...ale poradnika juz dalej nie bedzie...wlasnie ukonczylem hevenly sword.. i nie powiem ale ostatnia walka z bosem meczyla mnie dosyc mocno....

 

teraz w kwesti podsumowania i oceny.. musze przerzynac ze gra jest niesamowita.... wciagnela mnie na maxa...graficznie wyglada wspaniale... a dzwiek na kinie domowym jest wspanialy..... polecam ja kazdemu....

 

pozdrawiam serdecznie i dziekuje wszystkim za rady...

Odnośnik do komentarza
teraz w kwesti podsumowania i oceny.. musze przerzynac ze gra jest niesamowita.... wciagnela mnie na maxa...graficznie wyglada wspaniale... a dzwiek na kinie domowym jest wspanialy..... polecam ja kazdemu....

skoro gra ci się tak spodobała to ja od siebie polecam ukończenie na poziomie trudności HELL(może być ciężko) 8) ewentualnie wymasterowanie poziomu Normal jeżeli nie dasz rady :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tak czytam te wpisy i nadziwic się nie mogę, cienki bolek jestem a dokładnie cienka Kai, usadziło mnie przy strzelaniu z kuszy (nie jest moją mocną stroną) a tu mowa o poziomie hell (marzenie ściętej głowy) :rolleyes: Nie tak łatwa ta "ruda" jak się wydawało ;) Gra jednak przepiękna, pełna mistycyzmu i fantastycznych dźwięków, lokacje zapierają dech w piersi, a akrobacje jakie wyczynia Nariko wpędzają nie jedną dziewczynę w kompleksy... Graficy postarali się i wszystko jest tu dopracowane- doszlifowane jak diament: efekty, szczegóły, ruchy postaci, plenery... Ta pozycja to jeden wielki diament 10-o karatowy, mimo wysokiego stopnia umiejętnosci strzeleckich (jak dla mnie), wolę spektakularną walkę wręcz i w tym jestem lepsza ;)

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie bardzo lubiłem momenty z kai i strzelania z kuszy, w slow motion gra miała również niesamowite efekty ;)

Dokładnie się z Tobą zgadzam pod względem wykonania, gra jest niesamowita, rozbudowana, klimatyczna, motion capture naprawdę na wysokim poziomie, nic tylko grać i polecać, tak jak uncharted- do dziś gra jedna z najlepszych na ps3.

Odnośnik do komentarza

Mi podobnie jak Kaczorowi, podobały się sekwencje slo-mo shooting, wykonanie może nawet bardziej niż sam pomysł. Dla mnie trudniejszy niż walka z bossem, był pojedynek z Foxem w klatce, za diabła nie mogłem wyczaić jak odbijać te jego...bumerangi? Choć sama walka łatwawa;)

 

Martinezzz, jeżeli uważasz, że sterowanie tiltem w HS jest/było wkurzające, to polecam polatać helikopterem w Saints Row 2;)

Odnośnik do komentarza

Brak bloku na osobnym przycisku tylko mi się nie podobał, a tak elementy "strzelane" i "reszta :P były super. Szczególnie podobała mi się obrona Shena przed nadbiegającymi przeciwnikami. Strzał w kark i patrzenie jak leci na pysk po prostu super, a jak nikt inny nie nadbiegał to kolejny "slow-mo" w plery lub klatę :P

Odnośnik do komentarza

Mi najbardziej przypadły do gustu Aerial Combo z wykorzystaniem tilta, bardzo dobry motyw. Mam nadzieje, że w nadchodzącym God of War 3 też bedzie coś takiego (może uniki przechyłami pada, to by było chyba ciekawe 8) ). Etapy grane Kai też bardzo dobre, kierowanie "zwariowaną" dziewczyną miało swój urok, headshot w zwolnionym tempie i od razu człowiek szczęsliwy hehe.

Odnośnik do komentarza

Ogółem w tej grze postacie były bardzo barwne, zrobić osobę chorą psychicznie, to jeszcze trudniejsze zadanie niż zachowującą się normalnie ;)

McDrive mówisz że nie ma nic piękniejszego niż strzał w plecy lub klatę, nie zapominaj o strzałach w dolną część pleców, miejsce w którym tracą swą szlachetną nazwę, tam jak trafiłeś była fajna reakcja- łapali się i podskakiwali z bólu ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...