Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

kurde - muszę się wyżalić. wczoraj skończyłem chapter, którego finałem jest druga walka z <spoiler>

latającym sztyleciarzem i powieszenie Kai.

Ale nie o to chodzi - podczas cut scenki - dialogu pomiędzy super-strasznym-głównym bohaterem oraz jego robalowym pupilem (tym ze skorupa na plechach) miałem DROPY ANIMACJI!!!!! Podczas cut-scenek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

ale nie narzekam, bo fabułka oraz misje Kai - rewelacja :(

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

Ostatnio ukonczylem gre.Jak dla mnie to 8/10.

 

glowne plusy ,to ta cala filmowosc(voice acting),strona audiowizualna,barwne postacie i motion capture

 

glowne minusy,to brak skoku!!(co sie z tym wiaze,glupkowate zadania zeby otworzyc drzwi),sprawa z trojkatem

 

Gra nie jest latwa,ale mysle ze ok.7-8 godzin spokojnie wystarczy na ukonczenie bez pospiechu

Odnośnik do komentarza

już nie mogę - cała gra w 6 godzin, a pod koniec już tyle się męczę... czy ktoś i powie...

 

jak pokonać ostatniego bossa - Raven Kinga? Jestem już w ostatniej rundzie z nim (to chyba redeption - trzecia runda) i nie mam już siły. jak jest na ziemi idzie mi ok - dużó bloków i szybkie kontry. Ale co z tego, jak gdy wzleci w powietrze to zabiera mi pół paska tymi kulami? Próbowałem je odbijać trójkątem, ale jak wciskam go gdy mnie uderze - dostaję, jak wcisnę 0,5 sekundy wcześniej - nie blokuję i dostaję jeszcze bardziej. o,5 sekundy później - znów to samo. Timing mam nawet ok - często robię countery trójkątem a potem wchodzi cała seria trzech ciosów z power stance. Ale później on wzlatuje w powietrze i się zaczyna...any suggestions?

 

Odnośnik do komentarza

Kiedy wzlatuje w powietrze i widzisz, że ma zamiar rzucić ognistą kulą, trzymasz R1 i wchodzisz w Power Stance. Musisz wyczuć kiedy masz naciskać trójkąt aby odbić kulę w jego stronę, co mu zabiera energię. Jeżeli kolor będzie niebieski, rób uniki bo elektrycznych promieni nie da się odbić.

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza

dzięki z info - będę walczyć w takim razie, ale szlag trafia człowieka. myślałem, że mam do dyspozycji jakieś dodatkowe bonusy

(np. w power stance po wciśnięciu trójkąta, nie tyle uderza mieczem, ale wyrzuca z siebie białą poświatę na dużą odległość - z tego co wy mówicie to jednak tylko taki bajer...)

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamietam to te niebieskie tez sie odbija. Tylko czarnych sie nie da. Niebieskie to trzeba byc w speed , ogniste power , a czarne uciekac. Mozna tez odbijac pociski jak on chodzi po ziemi. Ja go tak zabilem . Caly czas uciekalem a jak widzialem ze zaraz strzeli to sie zatrzymywalem i przygotowywalem do odbicia pociskow. Smutne jest to ze pisze to juz z 5 albo 6 raz w tym poscie a i tak za 3 tygodnie znow ktos spyta jak go zabic

Odnośnik do komentarza
przeszedłem juz gierke ale mam 124/129 tych runów czy co to jest ^_^ nie wiem jak wykonać 3 na 3 w misji night atack przydałaby mi sie pomoc a i jeszcze ostatnie walki z bohanem jak wykonac tam 3/3 ?

Bohan to kontrami jego pociskow plus zabijaj biegajacych zolnierzy a w misji to zabiajaj z kuszy bez missow , np zrob na ludziach z 60-70 punktow i pozniej zestrzel dwie urny wszystko bez missow a napewno ci sie uda. Pozdro

Odnośnik do komentarza

w skrocie:

zbyt uproszczony gameplay (skakac nie mozna? litosci), za krotka iii...w zyciu bym nie dal 10/10 jak niektorzy tutaj...7/10 - niezla grafika, fajne animacje, niezly voice acting-z poczatku nawet jest frajda przy walkach.... pozniej takowej doznalem tylko przy fighcie z cala armia...ale to tak na chwile.... ogolnie spoko

 

ps. final boss... wiecie co mnie najbardziej denerwowalo? nie to ze jest "trudny" (bo nie jest, przeszedlem za 2 podejsciem) ...muzyka...ludzie, myslalem ze TV wywale przez okno... nie mogli dac jakiegos stylowego choru (cos a'la Sephirot w FFVII) ?

Edytowane przez mishka
Odnośnik do komentarza

Przeszedlem;]

 

Do gry nie podszedlem z gory. W du*ie mialem caly ten hype wokol gry, ocene HIVa w PE (bez urazy), oceny innych serwisow, nic niepokazujace demo czy opinie (pozytywne czy tez negatywne) na forach. Poprostu zaczalem grac...

i dawno juz tak nie gralem;]

System walki- ok. Ogolnie nie lubie slasherow bo sa schematyczne i monotonne po jakims czasie. Podobnie jest tutaj. Bez fajerwerkow. Brak skoku mi nie przeszkadza.

Fabula- no coz...;] Dawno zadna fabula mnie tak nie wciagnela. Tutaj najwyzsza ocena.

Podobnie za animacje i voice acting (no ale to chyba oczywiste).

Roznorodne misje oraz krotki czas gry nie pozwolily mi sie nudzic ani przez chwile.

Coz wiecej mozna o tej grze napisac... Polecam ja kazdemu uzytkownikowi PS3, poniewaz HS posiada (IMO) jedna z najlepszych fabul ostatnich lat!!

Oceny nie wystawie bo nie bawie sie w takie bzdury.

... to chyba wszystko na ten temat.

NARIKO GIMME YO PHONE NUMBER!! ;]

Odnośnik do komentarza

Ja się obawiam że nie dam rady ukończyć tej gry.

Staram się jak mogę ale momentami ręce mi opadają...Jestem na etapie drugiej odsłony walki z tą syczącą dziwką ;)

Jeśli nie wezmę się ostro za naukę ciosów to polegnę na 100%.

Szkoda,że (gdzieś już widziałam tą opinię ) Nariko nie potrafi skakać.Wydaje mi się ,że to duży błąd ze strony twórców.Z przyzwyczajenia ciągle staram się podczas walki odskoczyć,co oczywiście kończy się ciosem w plecy ;)

Ogólnie gra mnie cholernie wciągnęła i podoba mi się fabuła.Szacun dla tych co ukończą lub ukończyli tą grę na 100% :)

Odnośnik do komentarza

Ona jest niesłychanie prosta Ilona. Grunt to opanowanie blockbreaker'ów HSem i uników. Zostaw sobie również czary z energią na czarną godzinę. Jeśli jej jeszcze nie rozpracowałaś to wiedz, że kombinacje są bardzo ważne w HS.

Osobiście przed chwilą skończyłem gierkę i...nommmm, jest w niej taka specyfika, która potrafi przyprawić o zadumę. Scenki - fantastycznie zrealizowane i wyreżyserowane. Mimika twarzy i zachowanie bohaterów jest najlepsze w historii gier video imo. Jedyne co może denerwować to ostatnia walka, gdzie należy się niesłychanie napocić choć...a zresztą każdy kombinuje jak może. Nie będę walił spoilerami. Są emocje, jest feeling pola walki, panowie z Ninja Theory spisali się na medal.

 

Aha, należy grać na jak największym TV (osobiście testowałem 42" Full HD) i można spokojnie mówić o szczękopadzie. Wracam do poziomu Hell...

Odnośnik do komentarza
Zostaw sobie również czary z energią na czarną godzinę

Nie wiem nawet o co chodzi w tym momencie i co do mnie piszesz :) Jakie czary??? Czy ja o czymś nie wiem a mogłoby mi się przydać???

 

Przyznam,że nienawidzę w jakichkolwiek grach walk z bossami.

Daję radę w HS walczyć z wieloma żołnierzami, a jak przychodzi mi walczyć z bossem to zaczynają się schody.

Muszę trochę ochłonąć i podejść inaczej do tej gry.Wydaje mi się że maszowaniem niewiele wskóram,choć jak do tej pory najlepiej ten styl mi wychodził :)

 

Tak jak pisałam wcześniej bardzo ujęła mnie fabuła i choćby dlatego postaram się ukończyć tą grę.

Filmiki faktycznie miażdżą i jak napisał Yap, sporo emocji wzbudza ten tytuł.

Dodam jeszcze że król Bohun to nikt inny jak aktor Andy Serkis ,który grał Golluma we "Władcy Pierścieni".

Jak dokładnie się przyjrzycie to widać to jak na dłoni.

Serkis to aktor o bardzo specyficznym głosie i mimice.Po prostu idealnie faceta dobrali.

Odnośnik do komentarza

Dziś kupiłem HS i właśnie utknąłem na momencie kiedy Kai ma ocalić ojca Nariko... Trudno mi pisać tego posta nie używając wulgaryzmów, krew mnie już zalewa! Po pierwsze jeszcze nie przywykłem do Sixaxis'a (dziś kupiłem PS3), a po drugie wkurza mnie stosunkowo długie oczekiwanie na ponowne załadowanie się etapu...

No nic, pomęczę to jutro. Teraz wypróbuje Uncharted :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.