Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie zagralem w demo, ktore jest.... zenujace. nie oceniajac gry, demo jest beznadziejne. 2 krociotkie walki, calosc zajela mi ok 5 minut i po demie. nawet nie zdazylem przyzwyczaic sie do sterowania. i to wazy 1 GB :|

 

gra jest bardzo przyjemna, ladna grafika, swietne combosy, piekna bohaterka - zapowiada sie bardzo przyjemna gra i to po naprawde niskiej cenie :)

Odnośnik do komentarza

Gra fajna, ale trza pogodzić się z błędami, brakiem przycisku odpowiedzialnego za blok <_< (K**** MAĆ!!) i tym, że gra ma czasami problemy z czytaniem tego w jakim Stance chce się uderzyć przeciwnika jak za słabo się przyciśnie L1 lub R1 <_<

 

Przy okazji, to jeżeli kiedykolwiek powstanie 2(W co wątpię) to proszę blondynkę lub brunetkę jako główną bohaterkę.

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna pod względem grafiki, muzyki, fabuły, czy reżyserii przerywników (można zapraszać znajomych i patrzeć jak im szczęka opada ;) ).

Niestety jako slasher jest raczej średnio. Ja wiem, że piekna opowieść, emocje i te sprawy, ale oprócz obejrzenia scenek chciałoby się jakoś wgłębić w ten system, opracowywać ciekawe zagrania, taktyki a tu nie ma za bardzo z czego-spodziewałem się wiekszego potencjału z zastosowania różnych "stancji", brak bloku i skoku pod przyciskiem daje wrazenie niepełnej i nie do końca intuicyjnej kontroli (to czy Nariko skoczy, zalezy od wykonywanego combosa)

Nie powiem, grało się fajnie (głównie za sprawą checi obejrzenia nastepnej scenki), ale drugi raz przechodzić mi się nie chciało, co przy ogólnie bardzo krótkiej rozgrywce jest troszkę słabe.

 

Odnośnik do komentarza

Niskie replayability to chyba najbardziej kwestia fabuly i zakonczenia gry niz technikaliow moim zdaniem.

 

Fakt ze systemy walki i stancje sa moim zdaniem duzo fajniejsze i realniejsze niz trzymanie przycisku bloku i patrzenie jak przeciwnicy celuja w nasz blok. Byc moze faktycznie zabraklo troche wymagan do opanowania skilla (chocby punktacje za komplikacje kombosow - pewnie podnioslaby tez replayability) - bo poki co robi sie je po to by spojrzec na piekna animacje walki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Czemu blondynkę lub brunetkę? Już dosyć mam samych blondynek i brunetek w dodatku wszystkie mają cyce jak arbuzy. Mi się właśnie podobała Nariko ze swoimi długimi rudymi włosami, ponętną sylwetką i wcale nie wielkim biustem. Dosyć stereotypowych laluś w grach. Takie moje zdanie ;)

Ja nic nie mówiłem o dużych cycach tylko o kolorze włosów :P

 

Poza tym jakoś tak czasowo coś mi się fabuła nie zgadza i nie podobał mi się

ostatni szturm na zamek <_<

Tona ludzi wewnątrz, a murów bronią tylko Shen i Nariko <_<

 

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

jakas wskazowka na ostatnia czesc walki z bossem? bo meczylem gre namietnie przez... 2 wieczory:) I zacialem sie przy ostatniej czesci walki i rzucilem gre w kat a chcialbym ja skonczyc w sumie..:) I wiece co jest jeszcze minusem? Koszmarnie dlugie i czeste loadingi..:/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...