Skocz do zawartości

Heavenly Sword


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

wieża w środku koleś obładowany fajerwerkami..., możliwość strzelenia z kuszy tak aby strzała przeleciała przez ogień, mhhh...no to jaka opcja zostaje??

tak, należy strzelić przez ogień, strzała zapłonie, "wycelować-wysterować" w kolesia w wierzy (uwaga nie zabić, mi się udało:), o ile dobrze pamiętam to tam jest taki mały otwór w drzwiach i po ptokach....

 

Odnośnik do komentarza
Nic dziwnego, ze slabo sie sprzedala z tak trudnymi zagadkami....
:lol::thumbsup:

 

east - sory, ale jaja se robisz z forumowiczów? :huh:

Przecież wszystko ci opisali dokladnie. Ja nawet tego bym zagadką nie nazwał.

Co za sens jest grać w grę skoro chcesz gotowe rozwiązanie?

Napisali ci - strzały, ogień, sterowanie strzłami, fajerwerki... czego chcieć więcej?

 

 

Co do 2 części to nie wiem czy jest sens ją robić. Coś by pomieszali z fabułą, ponaciągali i pewnie dobre by to nie było.

Wolałbym inną (nową) historię z bardzo podobną rozgrywką. Nariko to fajna postać ale zrobiła swoje i wystarczy.

Edytowane przez lordpix
Odnośnik do komentarza

hmmm.. zadnych jaj nie robie...

wlasnei wlaczylem ta plansze i kumam ze mam podpalic strzale.. ale gdzie ta wieza straznika jest? to jest ta wieza za kratami, co kraty sie otiweraja i wychodza na mnie te stwory stamatd aby ich zabic? tam prowadzi chodnik prosto i na koncu jest wieza z zmaknietymi drzami i ta dziura niby nie ma tam, zamkneita jest.. o ile o dobrej wiezy mowie?

Odnośnik do komentarza

no to jesli o tym samym mowimy to mam wierze, mam drzwi na zewnatrz jest okienko gdzie sa kraty ale one jest deska zalsniete jakas.. ze w srodek nie trafi strzala...

moze cos nie tak robie? moze to okienko ma sie jakos otworzyc? chodzi mi o okienko w drzwiach do tej wierzyczki, a ta wierzyczka jest za drzwami zakratowanymi przez ktora te potowry wchodza do mnie na arene... moze czegos nie robie aby tam sie to cos otworzylo?

Odnośnik do komentarza

Dobra, wystarczy...

 

O ile dobrze pamiętam.

 

 

Biegasz dookoła areny, likwidujesz wszystkich po kolei. Po wszystkim podchodzisz do zamkniętych drzwi,takich ze słuchawką, strażnik nie chce Cię wpuścić, potrzebujesz hasła. To możesz zdobyć w jednej z wież, W I E Ż ;) Podejdź do drzwi, włączy się scenka, w której strażnik na czworakach schowa się za jakąś ''płytą''. Teraz wróć nad arenę, tam gdzie przed chwilą walczyłeś, ustaw się naprzeciw drzwi do wieŻy, wyceluj, podpal strzałę. Ręcznie steruj jej lotem, chwilka wprawy i trafisz w okienko, lecisz dalej i trafiasz w beczkę, fajerwerki, czy coś tam, tylko, jak dobrze podkreślił aigorr, tylko nie w strażnika, jeżeli ten zginie, będziesz musiał próbować jeszcze raz. Po wysadzeniu wieŻy, idź do strażnika, dostaniesz hasło, wróć do zamkniętych drzwi, znasz hasło i przechodzisz dalej...

 

 

East, daj znać czy jakoś pomogło ;)

 

 

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

pomoglo:) wielkie dzieki:) jasne ze to proste bylo, tylko, ze kwazdej poradzie nitk z was nie napisal mi ze trzeba zabic tych wszytskich wrogow na arenie i wtedy otworzy sie to okienko w wierzy, a tak ja caly czas tam strzelalem, a okienko bylo zamkniete i stad trafic nie moglem... niedopowiedzenie zwykle, a taka zagowstka sie nam na forum stowrzyla....

wielkie dzieki...

 

a gra i tak jest niesamowita.... pozdrawiam!

Edytowane przez east
Odnośnik do komentarza

W końcu udało mi się dopaść HS i mimo, że byłem nastawiony w miarę sceptycznie to już pierwsze spotkanie z rudą rozwiało moje wątpliwości. Ta gra jest świetna! Po prostu niesamowicie wykreowane pierwszoplanowe postacie (Bohan i Kai rządzą i dzielą), b. dobra historia, a grafika olśniewająca. Jak dla mnie gra 9/10 a jedynym minusem jest niezbyt długi czas gry no i trofea też mógłby być. Żal trochę, że na HS2 nie ma za dużych szans :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

witam

mam obecnie problem na chapter 4 rodzial - kill a fox.

otoz walcze na arenie.. ale wrog moj ma kilka paskow energii z tego co widze, zabijam ja na tyle, ze tylko jeden pasek znika i sam juz gine, ale wokol areny widzialem wiele beczek z energia dla mnie tylko nie wiem jak je zdobyc? moglby ktos pomoc? da sie wogole je zdobyc i doladowac moglbym sie ta energia?

Odnośnik do komentarza
witam

mam obecnie problem na chapter 4 rodzial - kill a fox.

otoz walcze na arenie.. ale wrog moj ma kilka paskow energii z tego co widze, zabijam ja na tyle, ze tylko jeden pasek znika i sam juz gine, ale wokol areny widzialem wiele beczek z energia dla mnie tylko nie wiem jak je zdobyc? moglby ktos pomoc? da sie wogole je zdobyc i doladowac moglbym sie ta energia?

Jak próbuje w ciebie ciepnąć tym mieczykiem to musisz to skontrować; liczy się timing; i za pomocą wychyleń naprowadzić przechwycony w ten sposób mieczyk na te beczułki.

Odnośnik do komentarza

Kontra to blok. Tak jak w instrukcji odpowiedni klawisz na odpowiedni kolor. Niestety nie pamietam teraz.

 

Poza tym QTE sa kluczem. Powinien starczyc Ci jeden Twoj pasek zycia by zatluc gnoja, problem jest wtedy gdy spoznisz sie z QTE (znaczy tymi symbolami co sie pojawiaja, co masz nacisnac). Trafienie w te, go.wna dookola jest za trudne by sie w ogole z tym meczyc szczerze mowiac. Skup sie wiec i po prostu mu wpieprz.

Odnośnik do komentarza
QTE? a co to znaczy?

Quick Time Events! Polecam użyć GOOGLE następnym razem :) i czytać posty użytkowników (grzes_l Ci napisał nawet w nawiasie)

W skrócie - naciskasz przyciski jakie Ci się pojawiają na ekranie tak szybko jak to tylko jest możliwe.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...