Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie wytrzymałbym tych grzbietów od gier na PS3 - czy oni się nie mogą z logiem zdecydować? Raz małe, raz duże, raz czerwone, raz czarne... porażka, jeśli ktoś ma więcej gier i chce, żeby to miało jakąś spójność na półce.

BTW nie udało Ci się laptopem zasłonić przetarcia stolika z Ikei. Ale generalnie pokój spoko, tylko trochę "martwy" i kolor bym zmienił. Poza tym jest spoko ;)

Odnośnik do komentarza

Siedzisko jest niby spoko, ale strasznie niewygodnie się te krzesła układają, są dziwnie pochylone. Co do wymiarów, ja mam 195cm i ~95kg, nie wiem, może to już za dużo, w każdym razie, o ile samo krzesło byłoby jeszcze ok, tak to pochylenie było niezwykle wkurzające. Siedziałem na mnóstwie wygodniejszych krzeseł "biurowych".

Odnośnik do komentarza

czemu mając konsolę gracie przy biurkach? to tak samo jakby grać na PC tylko z gorszą grafą.... dwuosobowe sofy rozkładane tanie są a komfort rozwalenia się w czasie sesji uncharted dużo większy.

 

jak potrzebuję "skupienia" to gram na fince z IKEI

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Świetny tv, to samsung 52" ? nie myślałeś o tych nowych smart tv ze srebrną obramówką i podstawką ? bo ja na niego choruję :D

To jest nowy model Samsung Smart TV 55" , LED 3D. Te srebrne to po prostu inny, z tego co wiem wyzszy (jeszcze lepsza matryca) i drozszy o jakies 2k model - za bajerancki wyglad tez sie placi. Ja mam czarna cienka ramke, bardzo mi sie podoba ten model i ma swietna jakosc obrazu, mi to jak najbardziej odpowiada, co do glosnikow to oczywiscie sa wbudowane i calkiem dobrze graja, sam sie zdziwilem, ze az tak dobrze. ;)

Zdjecie wcale nie oddaje rozmiaru tego TV, przyznam, ze fajnie sie na mim gra w gry 3D takie jak Killzone 3, Uncharted 3, Gran Turismo 5. Nowa Zelda: Skyward Sword tez bardzo dobrze na nim wyglada, wlaczalem nawet Crasha 2 z PS1 (przez PS3) i wyglada niezle.

LED ma lepszy obraz niz moj poprzedni LCD, widac roznice.

 

Przepraszam, czy na drugiej fotce ten fotel to model Pello z IKEA? Bo zastanawiam się nad takim i chciałbym wiedzieć czy wygodny, elo :D

Zgardza sie to fotel Pello z Ikei - fajnie sie na nim gra, polecam. Po zmianie TV troche go scisnelo, musze cos wymyslec bo ten TV troche sie rozpycha. :D

 

 

Troche szkoda, ze musialem pochowac inne konsole, ale po prostu teraz nie mam tyle miejsca. Lubie czasami pograc w starsze klasyki, ale niestety musza poczekac.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...