Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Stolik dalej mi się podoba po paru latach od zakupu, TV mógłby być większy, ale nie narzekam. Przynajmniej działa już prawie pięć lat. A w ostatnie wakacje musiałem sobie radzić z 22' tymczasową i też szło pograć. Chociaż po odłączeniu zewnętrznych głośników, na stoliku jest miejsce na coś większego.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Niech pokazuje co chce - kolekcja to kolekcja, wiec nie ma co jechac kogos tylko dlatego, ze nie zarabia jeszcze kasy, no bez przesady.

Ma swoja kolekcje i chce nam ja pokazac, w zasadzie nikogo nie powinno interesowac to czy kupil za swoja kase, rodzicow, ciotki czy wygral w "totka".

 

Dla mnie kolekcjami nie sa zbiory handlarzy i sklepikarzy jak juz.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wampis --> kudosy za genialny stolik i dbanie o porządek. Bardzo przyjemny kącik do grania. Ten stolik to kurcze dzieło sztuki jest.

 

SpT --> Ja jestem kartonowym onanem i uwielbiam fotki z kartonami :) Taki zadbany karton od konsoli to ważna część kolekcji. Warto trzymać te pudła i dbać o nie. Kolekcja wspaniała, kącik też. Ale najbardziej mnie ujął GameCube na szczycie wieży, piękna symbolika.

Odnośnik do komentarza

Gość z tego posta

http://www.psxextreme.info/topic/34266-hc-roomy/page-94?do=findComment&comment=2844381

, jest w najnowszym PSX Extreme. Kiedyś, HIV wymagał, by na zdjęciu uwiecznić aktualny numer. Teraz tego nie wymaga i w sumie sam nie wiem, czy to zawsze są zdjęcia, autora maila. No, ale memorek w sumie już nie rozdają, to po co ktoś miałby oszukiwać. :)

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Postanowiłem się podzielić zdjęciami mojej skromnej gralni i kolekcji ;)

bu5p.jpg

 

 

Gry i sprzęt pochowany, ostatnio rzadko używam, więc trzymam w szafce, co by się nie kurzył i nie był upchany pod TV:

4sjp.jpg

ha0n.jpg

arl1.jpg

 

 

I na koniec najcenniejsza i ulubiona część kolekcji, choć jeszcze nie kompletna, planuję zakup GTA London i soundtracku z  Vice City, wciąż szukam dobrej okazji.

pwbb.jpg

 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...