Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Trolling, kto przy zdrowych zmysłach wstawiałby 2 suby po 300kg do sali kinowej, a nawet jeśli to wkleiłby zdjęcie pomieszczenia przed ustawieniem jako zajawka. Takie fotki głośników mógłby przecież nawet Rayos wkleić, identyczne posty autoklasyka z tymi samymi zdjęciami można też znalezc na PPE w komentarzach.

 

Na największym forum hdtv.com.pl w Polsce pyta o ekran do projektora Benq W1070, to proj z półki cenowej 3000zł + post z maja 2015, a na forumku wyskakuje z Soniaczem za 100k

Na hdtv pisze jak normalny człowiek, bo nikt by mu nie odpisał.

 

Autoklasyka czyli troll z doświadczeniem, ale czekam na więcej

Nie piszę na forum HDTV tam pisze mój brat. Ja mam daleko takie portale. Większość osób na HDTV czyli 97% to same półmózgi.

Reszta osób to największe kozaki także ci z Klang+Ton (: Po drugie nie masz pojęcia!! jak projektować kolumny/subwoofery klasy

hi-end więc ucisz się za zawsze.Także już wiesz że nie przebywam na HDTV mnie ten portal nie interesuje bo mam na to wysrane

Czasami pomagam bratu pisać posty i inne g$wna dla ciemnoty która przesiaduje na HDTV - powiedziałem dla mnie HDTV to dno.

Jeśli uważasz że subwoofery które ważą ponad 300 kg to przesada, to nic nie wiesz o temacie o którym piszemy haaaaaaaa  :rofl:

KONIEC PRZEKAZU KRÓLA!

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

jaki troling? typowy posiadacz ps4

Dzięki bracie doceniam to - jeśli kiedyś będziesz chciał kolumny do kina czy systemu stereo wal śmiało.

Stworzę ci takie kolumny w takiej kasie (DIY) że nigdzie nie znajdziesz takich kolumn za takie pieniądze.

PlayStation aż po grób. Mam układy mega rabaty od najlepszych firm które tworzą głośniki i komponenty

do systemów Audio hi-fi / hi-end. Znam się osobiście z kierownictwem mocarnych firm ( moi przyjaciele )

Systemy Audio hi-fi / hi-end tworzę/tworzymy z przyjacielem od dziecka czyli od około 9 roku życia - pasja.

Pozdrawiam serdecznie gracza. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

 

jaki troling? typowy posiadacz ps4

Dzięki bracie doceniam to - jeśli kiedyś będziesz chciał kolumny do kina czy systemu stereo wal śmiało.

Stworzę ci takie kolumny w takiej kasie (DIY) że nigdzie nie znajdziesz takich kolumn za takie pieniądze.

PlayStation aż po grób. Mam układy mega rabaty od najlepszych firm które tworzą głośniki i komponenty

do systemów Audio hi-fi / hi-end. Znam się osobiście z kierownictwem mocarnych firm ( moi przyjaciele )

Systemy Audio hi-fi / hi-end tworzę/tworzymy z przyjacielem od dziecka czyli od około 9 roku życia - pasja.

Pozdrawiam serdecznie gracza. 

 

:dafuq::yao:

 

 

Zapraszamy do CW :Coolface:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza

 

Trolling, kto przy zdrowych zmysłach wstawiałby 2 suby po 300kg do sali kinowej, a nawet jeśli to wkleiłby zdjęcie pomieszczenia przed ustawieniem jako zajawka. Takie fotki głośników mógłby przecież nawet Rayos wkleić, identyczne posty autoklasyka z tymi samymi zdjęciami można też znalezc na PPE w komentarzach.

 

Na największym forum hdtv.com.pl w Polsce pyta o ekran do projektora Benq W1070, to proj z półki cenowej 3000zł + post z maja 2015, a na forumku wyskakuje z Soniaczem za 100k

Na hdtv pisze jak normalny człowiek, bo nikt by mu nie odpisał.

 

Autoklasyka czyli troll z doświadczeniem, ale czekam na więcej

Nie piszę na forum HDTV tam pisze mój brat. Ja mam daleko takie portale. Większość osób na HDTV czyli 97% to same półmózgi.

Reszta osób to największe kozaki także ci z Klang+Ton (: Po drugie nie masz pojęcia!! jak projektować kolumny/subwoofery klasy

hi-end więc ucisz się za zawsze.Także już wiesz że nie przebywam na HDTV mnie ten portal nie interesuje bo mam na to wysrane

Czasami pomagam bratu pisać posty i inne g$wna dla ciemnoty która przesiaduje na HDTV - powiedziałem dla mnie HDTV to dno.

Jeśli uważasz że subwoofery które ważą ponad 300 kg to przesada, to nic nie wiesz o temacie o którym piszemy haaaaaaaa  :rofl:

KONIEC PRZEKAZU KRÓLA!

 

 

Brat pisze, drugi dom w którym jest kino, dwa 300kg suby, projektory z dziesiątki tysięcy zł , zaproszenie Hiva na film( co by mu szczęka opadła), język pisany jak z translatora itd  LUDZIE CO Z WAMI? Ja mam w domu Nikki Benz i Jenne Jameson które proszą żebym je przeleciał (zrobię im fotki jak już nabiorę na nie ochoty).

 

Albo macie

 

 b8a36881cd41.jpg 

 

ps. Walenie lasek moja pasja aż po grób.

Edytowane przez mars75
Odnośnik do komentarza

Ale Was boli, że ktoś ma kasę i z niej korzysta. Nie spodziewałem się tego po tym forum, chociaż z drugiej strony...

 

Kasę może ma ale najwyraźniej nie tyle aby starczyło na aparat, którym mógłby zrobić zdjęcia tej niesamowitej sali kinowej z Drewnianymi Mordercami Dźwięku i czaso-przestrzeni. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Może ma inne priorytety. Ja puszczałem jeszcze niedawno lekką ręką po kilka klocków na gierki wideo w miesiącu, a zdjęcia robiłem ziemniakiem bo nie potrzebuję lustrzanki, lol.

Już nie wydajesz tyle na gierki?

 

Wiem że to delikatny trolling z twej strony ale tu raczej chodzi o coś innego, a nie że kogoś stać na coś lub nie.

Odnośnik do komentarza

 

Może ma inne priorytety. Ja puszczałem jeszcze niedawno lekką ręką po kilka klocków na gierki wideo w miesiącu, a zdjęcia robiłem ziemniakiem bo nie potrzebuję lustrzanki, lol.

Już nie wydajesz tyle na gierki?

 

Wiem że to delikatny trolling z twej strony ale tu raczej chodzi o coś innego, a nie że kogoś stać na coś lub nie.

 

Nie wydaje przyjacielu, bo stwierdziłem, że są w życiu ważniejsze rzeczy od głupich gierek czy też lustrzanek których potencjału nawet w 10% nie byłbym w stanie wykorzystać cykając foty na AUTO.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ale Was boli, że ktoś ma kasę i z niej korzysta. Nie spodziewałem się tego po tym forum, chociaż z drugiej strony...

 

Kasę może ma ale najwyraźniej nie tyle aby starczyło na aparat, którym mógłby zrobić zdjęcia tej niesamowitej sali kinowej z Drewnianymi Mordercami Dźwięku i czaso-przestrzeni. 

 

Mam dobre aparaty i kamery HD ( wybrane modele ) także bez paniki hłeeeeeee.

PS. Do wszystkich moich kochanych hejterów. Nie piszcie mi na priv że miałem kilka kont na PS Site bo tym oczerniacie

Redaktora Naczelnego PS Site mówiąc iż sam Redaktor Naczelny PS Site to potwierdza co jest mega mega kłamstwem.

Jestem szalony to fakt ale nie jestem kłamcą. Oczywiście na portalu PPE ponownie próbowałem zalogować się i zarząd

ppe dał mi wolną rękę, ale i tak jakiś biedny moderator i tak zablokował mnie ponownie na ppe hłeeeeeeeeeeeeeeeeee.

TYPOWA ZAZDROŚĆ POLAKA. Ale KRÓL nie przejmuje się takimi drobiazgami. Król korzysta z życia (:

I mam brata bliźniaka co większość ludzi nie może uwierzyć, jednak jest to prawdziwa najprawdziwsza prawda.

Pamiętajcie gry video to tylko rozrywka ale bardzo miła rozrywka. The Last of Us Remastered rządzi bez popity.

A teraz wybaczcie jest piątek - wieczorem idę z dziewczyną do kina ( bo chciała ) a później idziemy na mega mega imprezę.

Będę chlał palił i gwałcił. Zrobię z siebie potwora jak zwykle a co - piątek weekend ooooo yes. Korzystajcie z życia !!!!!!!!!!

PlayStation aż po grób

Koniec przekazu ( Kancelaria Króla )

Czekam na Uncharted 4

PS. Wiadomość do moich kochanych hejterów - stwórz/oblicz/wypisz/zaprojektuj kolumnę czterodrożną na głośnikach ETON

Woofer ma być 15" w konstrukcji labiryntowej. Czekam na wyniki (: Zaprojektuj także zwrotnicę ( rząd pierwszy lub jaki sobie

zaprojektujecie hłeee + ma być wstęga!!! )  

Do dzieła panowie i panie Będzie nagroda (:

( Kancelaria Króla )  

  • Plusik 1
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza

Autoklasyka przyznam się że tym ostatnim postem mnie przekonałeś! Mega szacun za taką zajawkę i wiedzę!

 

Tym czasm wklejam link. Chłopaki z Sony dostają ostre baty. Czekają na pomoc!

http://www.psxextreme.info/topic/110561-console-wars-9-plują-na-was-a-wy-się-cieszycie/page-1367#entry3652929

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...