Skocz do zawartości

HC ROOM'y


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie pytanie, na co dwa telewizory :P

Tzn co w tym takiego oczywistego? Chociaż zapewne dla osoby, która zaciekle broni Xone a go nie posiada to i nawet 3 tv w pokoju byłyby normalne, zgadłem?

 

Nie wiedziałem, że to jest pokój Clifa i jego żony. Niestety nie śledzę tak jak ty hellboyu wszystkich portali growych w trybie odświeżanie, bo wolę ten czas przeznaczyć na granie <rymy prawdy>

 

 

Kup już w końcu tego Xone to może przestaniesz spamować w swojej krucjacie forum VGC xD

Odnośnik do komentarza

ale Pingu - niektore tlenione platynowe plastikowe blondyny pomimo tego, ze sa tlenionymi platynowymi plastikowymi blondynami na sam widok powoduja naplyw krwi w pewne meskie czesci ciala ale ta co zdjecie dales nawet w tych kategoriach sie nie wyroznia - calkowicie bez szalu, a bez makijazu to juz wogole by byla slabiutka - taki szczurzy ryjek ma, no chyba ze fote akurat taka pechowa dales

Odnośnik do komentarza

ale Pingu - niektore tlenione platynowe plastikowe blondyny pomimo tego, ze sa tlenionymi platynowymi plastikowymi blondynami na sam widok powoduja naplyw krwi w pewne meskie czesci ciala ale ta co zdjecie dales nawet w tych kategoriach sie nie wyroznia - calkowicie bez szalu, a bez makijazu to juz wogole by byla slabiutka - taki szczurzy ryjek ma, no chyba ze fote akurat taka pechowa dales

 

Dla mnie tlenione platynowe plastikowe blondyny to GOTY, zawsze tak było i zawsze tak będzie.

Inna sprawa, że jak jeździsz lambo, to większość Ci się przefarbuje, zacznie grać w gierki i latać z miotłą.

Odnośnik do komentarza

wiem Pingu, ze lubisz takie + jak ma na dupsku obcisle leginsy, a na nogach dlugie szpile

 

po prostu na tej focie co dales nawet w tej kategorii wypadla nieszczegolnie ale sobie ja zgoglowalem wlasnie i juz na wielu fotach w necie wyglada wiele wiele lepiej i przyjazniej (juz nawet na focie Labteca) i bardziej swojsko i nawet nie zawsze byla platynowa :) :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...