Skocz do zawartości

WarHawk


Gresh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 489
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista graczy:

 

1. Killdante

2. Damian_Pl

3. Maly341

4. Furio2000

5. Marioo33

6. Pawelski

7. Webster8

8. CRusheR

9. PITER-POL

10. GhostPL

11. Szokiz_pl

12. killerskiPL

13. Vril

14. Pablo_pl

15. Harp63

16. Iszin

17. Mjr.drake

 

Duzo swiezej krwi...

 

Sake- rozcieczona ciepla woda (15%)...

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Panowie liczę na waszą pomoc, otóż wczoraj kupiłem warhawk w wersji "pudełkowej" i problem jest taki, że nie mogłem połączyć się z serwerem:/ Wyskakiwał komunikat abym sprawdził swoje połączenie sieciowe lu b drugim wypadku gdy pojawiało się okno z umową licencyjną komunikat mowił, że serwer jest przeciążony i mam spróbować póżniej... 2- godzinne próby spełzły na niczym. Pytanie moje brzmi w czym problem ?? Net mam niezły (aster 2Mb) konsola jest dodana jako nowa karta sieciowe ( więc internet jest dostepny na 100%). Dodam, że na tym samym necie xboxlive śmiga jak zły:). Czy serwey wczoraj były przeciążone czy poprostu problem leży po mojej stronie?

Ps. Mam nadzieje, że weźmiecie takiego nooba jak ja pod swoje skrzydła i na jakiś sparing się załapie:)

Odnośnik do komentarza

Mam NAT3, ale nadal mam te same problemy co wczoraj. Gdy podłącze się nie bezpośrednio do konsoli ( przez router Wi-Fi) NAt w testach nie jest pokazany ale moge wejść do menu online ale do meczu sie nie dołączę (firewall) z góry mówię że ni cholery nie wiem jak go wyłączyć i prosze nie pisać porat w stylu wyłącz firewalla bo i tak nie chce grać przez router

Adres sieciowy jest chyba dobry skoro konsola z siecia sie laczy store dziala

Edytowane przez Meser
Odnośnik do komentarza

Żeby zmienić NAT 3 na 2 musisz przekierować porty w swoim modemie lub routerze. Ja mam liveboxa, ps3 łączy się z nim bezprzewodowo więc nie wiem czy coś ci to pomoże ale spróbuje. Musiałem wejść w opcje konfiguracji liveboxa i utworzyć cztery serwery LAN. W każdym serwerze numer IP musiałem wpisać taki jaki mam w konsoli. W pierwszym serwerze protokuł ustawiłem TCP natomiast w drugim, trzecim i czwartym UDP. Porty ustawiłem tak: pierwszy 5223 do 5223, drugi 3478 do 3478, trzeci 3479 do 3479, czwarty 3658 do 3658. Wszystko zatwierdziłem, zapisałem zmiany, poszedłem do konsoli zrobiłem network test i...yeah NAT type3 zmienił się na NAT type2. Jeżeli ci to nie pomoże to zadzwoń do operatora sieci i nich ci powie jak przekierowć pory. Jeżeli to też nic nie da to zrób tak jak zrobił mój kumpel który miał ten sam problem. Zadzwonił po informatyka, kosztowało go to 50 zł ale przynajmniej ustawił mu wszystko jak należy.

Odnośnik do komentarza
W empiku, więc chyba wersja jest ok. Co do gier online to z tego co mam to demo timeshift działa.

PS. Czy dostawca internetu może na moje żądanie zmienić mi NAT?

Jeżeli IP konsoli wpisałeś w DMZ w routerze to jest praktycznie wszystko co Ty możesz zrobić…jeżeli dalej będzie problem to jest to wina dostawcy netu i powinieneś z nim poruszyć ten temat.

Z resztą tu rozmawiamy o "warhawku" a temat dotyczący problemów połączenia PS3 z netem masz http://www.psxextreme.info/PS-Network-FAQ-...OST-t53679.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...