Skocz do zawartości

SLIPKNOT


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że płyta mi nie weszła za pierwszym razem totalnie. Po paru odsłuchach jest jednak dobrze, powiedziałbym nawet że do Medicine For the Dead płyta jest świetna. The Dying Song, Hivemind i Warranty są zajebiste. Potem już gorzej, ale kawałki "śpiewane" czy w innym spokojniejszym stylu to są zawsze od czasów Vol 3, więc tu nie jest to żadne zaskoczenie.

 

Największym rozczarowaniem jest moim zdaniem H377, bo niby kawałek dość ciężki ale mi kompletnie nie podpadł. Po paru odsłuchach wciąż mi czegoś brakuje, mam podobnie z "All Hope is Gone" który niby powinien w teorii trafić w mój gust bo jest rozpierdol, ale jednak w ogóle do niego nie wracam.

 

WANYK moim zdaniem wyszedł lepiej, nie ma tutaj takiego bangera jak np. Solway Firth który IMO jest jednym z top tracków w ich karierze. Album jest inny niż poprzednie i to mi się podoba, a takie dobre kawałki jak Acidic czy Finale trudno mi nie docenić. Może mam słabość do głosu Coreya.

Odnośnik do komentarza

hej, dwa pytanka

1. Czy jest może zapowiedziany jakiś koncert w PL/Berlin na 2022/2023? Chciałbym kupić najlepszemu ziomkowi bilet na to, bo jest starym fanem pięknisiuf i przy okazji bujnąć się z nim, bo w zasadzie nigdy nie byłem na dużym, szarpanym koncercie.

2. Postanowiłem sobie w robocie zacząć odsłuchiwać dyskografię chronologicznie. Jedna płyta na dzień, po kilka repeatów. Chciałoby się wam zrobić jakiś tier-list preferencji albumów? Zacząłem od Iowa, od lat w zasadzie znałem tylko People = Shit, a teraz jeszcze The Shape mnie zajebiście ujął, ale nadal nie jestem osłuchany na blachę z albumem.

Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Najtmer said:

.

2. Postanowiłem sobie w robocie zacząć odsłuchiwać dyskografię chronologicznie. Jedna płyta na dzień, po kilka repeatów. Chciałoby się wam zrobić jakiś tier-list preferencji albumów? Zacząłem od Iowa, od lat w zasadzie znałem tylko People = Shit, a teraz jeszcze The Shape mnie zajebiście ujął, ale nadal nie jestem osłuchany na blachę z albumem.

Z tym różnie bywa bo każdy ma jednak inny gust, ale u mnie to wygląda tak:

Slipknot > Vol 3 > We Are Not Your Kind > Iowa > All Hope Is Gone > TESF > Gray Chapter

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aha, koncerty. No jak będą to na pewno gugle ci powie. Trochę przegapiłeś bo w sierpniu mieli i koncert w Gdańsku i to był ich europejski tour jak na razie. Niemniej technicznie nie był to tour nowego albumu (grają tylko jeden singiel na całym koncercie), więc może będzie i kolejny tour po Europie z tymże albumem za jakiś czas. Trochę dziwne jakby nigdy nie zagrali więcej niż jednego kawałka z całego albumu na żywo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na pewno będzie bo Corey na AMA wspomniał o world tour w przyszłym roku. Myśle ze do końca 2022 dowiemy się o datach w Europie, w Polsce pewnie to będzie jakaś hala, obstawiam Łódź albo Kraków, chociaż chciałbym żeby na Torwar wrócili.

 

co do listy albumów to dla mnie

 

Iowa > Slipknot > We Are Not Your Kind > All Hope is Gone = The End So Far > The Gray Chapter > Vol. 3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...