Skocz do zawartości

SLIPKNOT


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

jutrzejsze Rock am Ring będzie w całości streamowane <3

 

pod tym linkiem wieczorem http://stream.slipknot1.com/

 

https://loudwire.com/slipknot-live-stream-rock-am-ring-2019-performance/

 

natomiast setlista z wczorajszego otwarcia touru była całkiem zayebista, dłuższa niż zwykle i odmieniona (wyleciał wait and bleed czy eyeless, ale są fajne rzeczy z iowy tj disasterpieces, no i ciekawe rzeczy typu sulfur, get this, negative one...mam hypa jak to wybrzmi live :p:banana:

 

https://www.setlist.fm/setlist/slipknot/2019/hyvinkaan-lentokentta-hyvinkaa-finland-6b919ec6.html

 

już sobie szykuję te koncertowe playlisty do auta :cool2:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Warto było czekać i się przemęczyć przez te inne naleśniki co darły morde tylko i machały kucami :banderas:
Na Possesed szkoda, że nie dali wokalisty na wózku pod maszyne do dymu co by wyglądało jakby palił gumę :/ Zero artyzmu.
Dźwięk też chyba ogarnęli na knota, bo wcześniej byłem na mainie na testamencie i amon amarenie i tam to tylko dudnienie było słychać a stałem zawsze praktycznie w tym samym miejscu przed dźwiękowcami. W parku za to za(pipi)iste nagłośnienie.

 

Tak z zaległych rzeczy to Kiss też roz(pipi)ali w zeszłym tygodniu, Muse zresztą tak samo.

 

GOTY czerwiec w Tauronie był.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Soban napisał:

:banderas:
Na Possesed szkoda, że nie dali wokalisty na wózku pod maszyne do dymu co by wyglądało jakby palił gumę :/ Zero artyzmu.

Ty się puknij w łeb lepiej, Ciebie mogli dać pod maszynę z parą tylko nikt by na ciebie nie zwrócił uwagi. Twojego poczucia "artyzmu" to nawet nie ma sensu komentować bo pewnie jest tak samo żenujące jak twoja wypowiedź. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Absolem napisał:

Ty się puknij w łeb lepiej, Ciebie mogli dać pod maszynę z parą tylko nikt by na ciebie nie zwrócił uwagi. Twojego poczucia "artyzmu" to nawet nie ma sensu komentować bo pewnie jest tak samo żenujące jak twoja wypowiedź. 

 

ochłoń dziadzia

Odnośnik do komentarza

Dobra, festiwalowa atmosfera, ciepło, piwko za 12zl, jedzenie bez rewelacji, ogólnie fajnie spędzony dzień. 

Power Trip widziałem tylko 15min, bo Souflay zaczynał na innej scenie, widziałem jeszcze Testament, Power Wolf i tych wikingów z młotem Thora. Przy inFlames to już było stanie w kolejce po picie i żarcie i zespół dla którego tu większość przyjechała. Świetna setlista nawet było Get This czy Prosthetic, których wcześniej nie słyszałem na żywo. Corey w formie, cały zespół również tłukł dobrze, nie podobał mi się tylko wystrój sceny, bardziej pasuje to do Daft Punk. 

 

Za rok poproszę Mastodonta i Gojire, a będę na pewno. 

 

PS. Nie słyszałem wcześniej Power Wolf, po ich fanach (Matrix połączony z wampirami) spodziewałem się ostrego hardcoru, a chyba grali najbardziej melodyjne. Kojarzyło mi się to z jakimiś szantami. 

 

PS. Próbował ktoś tego piwa po 15 zł, nazwy heavy, black, trash, kolejki były zbyt długie aby tam stać. 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...