Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Fable: Heroes to taka fajna, relaksująca slasherka, która mnie mocno urzekła :) Trochę kamera momentami nie pozwala odpowiednio wyczuć naszej pozycji w głębi planszy, ale zasadniczo spełnia swoje zadanie i pokazuje akcję i podróż w bardzo filmowy sposób. Chętnie stestowałbym z kimś tryb dla wielu graczy - mój GamerTag macie w sygnaturce.

 

A Minecrafta oczywiście będę kupował, aby sprawdzić, czym jara się wielomilionowa gimbaza.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

minecraft- wolniejsza rozgrywka względem pc-towej wersji (w sensie wolniej sie poruszamy, przynajmniej nie odkryłem jak sie biega) a tak to gra git, uproszczony system craftowania, coop, no i moim zdanie mogli by sie pokusić o jakiś konwerter naszego Avatara z xbl by mozna było nim grać w minecrafcie, ale to juz pierdoła. w ciągu 5 minut wpada 125g/400g ja polecam, nie kazdemu gra sie spodoba.

Odnośnik do komentarza

Ja od siebie dodam tylko, że faktycznie zabrakło kilku elementów z pc'towej. Między innymi ten wspomniany brak sprintu, brak paska głodu czy brak heaven. Co do reszty to muszę pograć dłużej, ale myślę, że póki co gra jest troszkę okrojona do wersji PC, nie mniej jednak fajna :)

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tu nie trzeba myśleć, ona JEST okrojona w stosunku do wersji PC i to każdy wie :P

 

Mam pytanie o split screen dla dwóch graczy w Minecraft, jak go włączyć? Będę wdzięczny za instrukcję :)

 

Odpal kolejny profil z drugiego pada, może wtedy się automatycznie włączy.

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam :

ostatnio przeglądałem XBLA i zauważyłem że JUŻ nie można kupić za MSP np. takich tytułów jak :

1. Resident Evil: Code Veronica

2. Crysis (1)

Pamiętam że wcześniej można było kupić Crysis za MSP (bodaj za 1600 MSP) ;

któś wie co się stało że nie można tych gier (i zapewne jakiś innych tytułów) już kupić za MSP ? ,

a można kupić tylko za pomocą karty płatniczej .

Odnośnik do komentarza

Pytanie mam :

ostatnio przeglądałem XBLA i zauważyłem że JUŻ nie można kupić za MSP np. takich tytułów jak :

1. Resident Evil: Code Veronica

2. Crysis (1)

Pamiętam że wcześniej można było kupić Crysis za MSP (bodaj za 1600 MSP) ;

któś wie co się stało że nie można tych gier (i zapewne jakiś innych tytułów) już kupić za MSP ? ,

a można kupić tylko za pomocą karty płatniczej .

To są gry z Games on Demand, nie Xbox Live Arcade. W ich przypadku można przeskakiwać pomiędzy płatnością gotówką a MSP (sprawdziłem przed chwilą na swoim amerykańskim koncie i mogłem wybrać zarówno płatność MSP, jak i kasą).

Odnośnik do komentarza

Wracając jeszcze do Minecrafta - chciałem kupić, bo na PC mi się podobał, ale widziałem, że mapa jest bodaj tylko 1024x1024 - w każdym razie cała mieści się na tej mapce, którą mamy w ekwipunku. To jak dla mnie zabija to piękno MC, czyli chodzenie po świecie, szukanie widoczków, zwiedzanie, no i możliwości zdobywania surowców też mamy przez to mega ograniczone. Jeśli w jakiś patchu zwiększą limit świata, to mogę nad tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, ja sobie nie wyobrażam gry w tak małym świecie. Jak dla mnie największa porażka tej produkcji. Nawet zastanawiałem się nad kupnem, bo grać na PC średnio lubię, ale to ograniczenie skutecznie mnie od tej decyzji odwiodło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie grał w MC na PC, to powie, że spory. Jeśli grał, to stwierdzi, że ledwo się na tym zamek zmieści. Po prostu przyzwyczajenie do tego, że mamy do dyspozycji ogromny świat, po którym możemy błądzić godzinami, a nie taki, którego przejście wzdłuż zajmie nam jakieś 8 minut.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Odpaliłem demo Minecrafta z czystej ciekawości. Skończyłem tutorial i w 5 minut kupiłem MSP i odblokowałem pełną grę :P Przypomniały mi się czasy jak siedziałem godzinami i budowałem z klocków lego :P

Odnośnik do komentarza

Trochę mnie wkur,wia że grubas odwalając lekką fuszerę (MC beta 1.6 z ograniczonym światem - nigga please) znowu zarabia górę siana ;/.

 

Pograłem trochę (super sprawa, że można sobie za darmo triala ściągnąć który chyba tylko save'ować nie pozwala) i nawet nie jest źle. Świat gry nie jest taki mały, jak by się mogło wydawać, w każdym razie na trochę gry wystarczy. Brakuje bajerków z Adventure Update i kolejnych, to jest port tego, co w świecie Minecrafta było aktualne rok temu. Interfejs jest bardzo dobry, sterowanie daje radę, animacja jest płynna (stałe 60 fps, ten team portujący się postarał). Mimo wszystko... to nie to.

 

Przeszkadza mi sterowanie, bo mimo wszystko myszka do takich gier jest wygodniejsza. Bolą braki, wkurzają ograniczenia. Na plus niesamowita płynność, bo to co gruby serwuje na PC w tej swojej javie to przyprawia o ciężką kur,wicę - spadki fps nawet na mocarnych maszynach to nic nowego. Jak ktoś nie ma na kąpie i chciałby pocisnąć może przez XBL albo na splicie, to pewnie będzie wniebowzięty. Ale młodszy weteran MC (grałem jeszcze w czasach Alphy, wcześniej był tylko infdev i classic) jak ja będzie nienasycony.

No i największa bolączka, niezwiązana już z samą grą - żadnych modów, mapek, texture packów. Dla takiej gry to jest obcięcie niesamowitej ilości contentu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja ze swojej strony, jako świeżynka w świecie Minecrafta, muszę powiedzieć że jestem pod wrażeniem. Odpaliłem i nawet nie wiem kiedy wypadło mi dzisiaj te 5h gry. Gra jest ultra płynna, żadnych zgrzytów. Kolejny po Trials Evolution pożeracz czasu na XBLA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...