Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Weź już lepiej nic nie pisz na ten temat. Nie grałeś, to nie wiesz. Wszystkie 3 podstawowe misje mają takie finiszery jak ten z satelitą, do tego wszystkie audycje radiowe + wideo dzienniki Mr Scratcha + manuskrypty, które dla fana Alana Wake'a są musowe do obadania + mocna końcówka (dwuetapowa), która jest esencją tego za co fani kochają pierwszą część. No i dobra "horda", w którą w ogóle NIE grałeś.

 

Dlatego nie mów, że grałeś wystarczająco bo piszesz bzdury.

 

American Nightmare nie jest TAK genialne jak Alan Wake, ale na tle innych gier wypada bardzo dobrze i gadanie, że nie jest warta 1200 MSP jest po prostu śmieszne.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Według mnie też nie jest warta te 40-60zł, gra pękła za jednym posiedzeniem, jakieś 2-3h grania, wracać do niej też nie ma już po co. Przecież za to można kupić jakąś starszą grę AAA z allegro, często nówke w folii(Alan Wake 1 kosztuje teraz ok.40zł).

ps. grałem na PC, żeby mnie tu ktoś nie zhejtował za to że nie mam achivementów :whistling:

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

1200 MSP = 40 zł, a nie do 60 zł to raz (a w okresie premiery wychodziło jakieś 3x zł). Dwa - singiel to bite 4h dla kogoś kto nie robi speedruna i wykorzystuje strukturę sandboxa i chce poznać HISTORIĘ. Trzy - masz Fight Till Dawn, gdzie możesz grać ile chcesz.

 

Także no proffit.

Odnośnik do komentarza

Co do AW i dodatku, to dodatek jest taki sobie. Dużo łatwiejszy od podstawki, gdy powróciłem do początku myślałem że coś gra mi się zawiesiła i trzeba ją zresetować ;P a ty okazało się co innego :D. Powroty 1,2 razy rozumiem ale kolejne razy to trochę przesada chodź coraz krócej poszczególne sekwencje trwały. Ogólnie AW mi się podobał a grę przeszedłem na PC więc dodatek kupiłem za około 15zł i IMO on jest tyle wart 40-60zł bym nie dał.... Grałem w niego 3-4h.

 

 

P.S.

Czekam na kontynuacje. Jak dla mnie gra super. Podstawka to dla mnie 10/10 a dodatek 7/10 za powtórki. Grafika rewelacja, a o muzyce nie wspomnę bo cały czas jej słucham (kilka kawałków).

Edytowane przez Elninio
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

dodatek kupiłem za około 15zł i IMO on jest tyle wart 40-60zł bym nie dał

 

Nooo... Najlepiej żeby Ci jeszcze dopłacili

 

Pleju: A jakbym nie chciał kupować gier na Allegro, to bym płacił za stare gry 200 zł w Media Markcie. Weź wyjdź trolu.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jest fajna wideo zapowiedź PID

 

Stawiam kasztany przeciw żołędziom, że nie słyszeliście o PID – pięknej platformówce, w której pierwsze skrzypce gra zabawa z grawitacją. Serwis IGN zamieścił na swojej stronie zapowiedź w formie materiału wideo, na którym autor przybliża mechanikę gry, co zostało okraszone adekwatnym filmem z rozgrywki. Produkcja zapowiada się na kolejną niespodziankę z XBLA.

Odnośnik do komentarza

Fantastyczny jest ten Dust :o ktoś zakupił? Już wiem ze trwa 15 godzin, jak wygląda rozwój postaci w dalszej perspektywie, dochodzi sporo zdolności i combosów?

 

Jestem w 4 chapterze (jest chyba 5), na liczniku prawie 9 godzin (plus jakieś 1,5 godziny poświęcone na powtarzanie plansz po zgonie), 66% ukończenia (najwyższy poziom trudności) i żadnego poczucia nudy!

Combosy masz te same, które zdobywasz w pierwszej godzinie gry. Zdolności też nie jest zbyt dużo ale mimo wszystko to absolutnie nie przeszkadza w cieszeniu się grą! Lokacje, przeciwnicy zróżnicowani, nie czuć powtarzalności. Główna historia szału na razie nie robi ale poboczne questy sporo nadrabiają. Każdy quest od npcka to oddzielna mała historia - czasem zabawna, czasem trochę smutna ale z chęcią chce się je wykonywać i nie nudzą.

Za taką cenę nie ma się co zastanawiać.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Zajrzałem na blog Nelsona, a tam opis tego co będzie na PAX.

 

We’ll also have the newest Xbox LIVE Arcade games from Microsoft Studios. Be sure to check out the open world zombie-survival game, State of Decay; free-to-play title, Happy Wars; follow-up to the smash success, Crash Course 2; and multiplayer racing sensation, Avatar Motocross Madness.

 

Wygląda na to, że będzie grywalne State of Decay i Motocross Madness :) = gameplaye na jutiubie :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ja poki co jestem zachwycony dustem :) pogralem jakies 40 minut i czulem sie jak zaczarowany hehe a rzadko mi sie zdarza ;)

 

dokladnie tak jak Don pisze, jest opcja sprawdzenia dema i tyle a nie teraz narzekanie hehe, co do CS to jest calkiem spoko tylko ze jest pare rzeczy do poprawy i moze byc naprawde spoko, ale z drugiej strony jak ktos lubi typ gry ala counter-strike to lepiej chyba odpalic Search & Destroy w Black Ops ;)

Odnośnik do komentarza
  • Rock of Ages - 400 MSP
  • Buulder Helmet do Rock of Ages - 80 MSP
  • Mini-Boulder Pet - 120 MSP
  • Porsche Expansion Pack do Forza 4 - 800 MSP
  • Warp - 400 MSP
  • Tiger Woods PGA TOUR® 13 11 Course Pack - 1600 MSP
  • The Simpsons Arcade Game - 400 MSP
  • Joe Danger Special Edition - 600 MSP
  • Bloodforge - 600 MSP
  • Mini-Cailleach do Bloodforge - 120 MSP
  • Mini-Balor do Bloodforge - 120 MSP
  • Mortal Kombat Arcade - 400 MSP
  • Marvel: Vengeance and Virtue do Piball FX 2 - 400 MSP
  • Pinball FX2 Core (Full) do Pinball FX2 - 400 MSP
  • SONIC THE HEDGEHOG 4 Episode I - 400 MSP
  • SONIC 4 Episode II - 600 MSP
  • Stacking - 300 MSP
  • Rocket Riot - 200 MSP
  • 3D Ultra™ Minigolf - 200 MSP
  • Assault Heroes 2 - 200 MSP
  • Carcassonne - 400 MSP
  • Geometry Wars Evolved 2 - 400 MSP
  • Album Metallica "Death Magnetic"do Guitar Hero III - 720 MSP
  • Map and Character Pack #1 do Tranformers: WFC - 200 MSP
  • Map and Character Pack #2 do Tranformers: WFC - 200 MSP
  • Sam&Max Save the World 800 MSP
  • Raskulls - 400 MSP

promocje na xbla


  •  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...