Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwilkę w Mark of the Ninja i zapowiada się zarąbiście. Coś czuję, że pierwszy raz kupię zdrapkę specjalnie dla tej gry. Przy okazji ściągając parę innych kozackich gier. W sumie jak tak teraz myślę, to na klocka chyba jest więcej ciekawych gier do ściągnięcia, niż na pss.

Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No mam obie konsole i tu się zgadzam, na klocka więcej dobrych rzeczy na xbl, ale na psn też są perełki Dead Nation, Stardust, Trine 1, Zen Pinball 2. Tyle gier do ogrania z sieci mam, że hohoho.

 

Zen Pinabll 2 to akurat "popłuczyny" po Pinball FX2, które jest dostępne na Xbox Live Arcade od paru lat i jest jedną z najpopularniejszych gier na tej platformie, ok. 2 mln sprzedanych paczek DLC ze stołami. Sam mam chyba z 16 stołów.

 

Flipery Zen Studios to dla mnie najlepsze gry arcade dostępne w cyfrowej dystrybucji i do tego można je kupować pojedynczo czy w paczkach za śmieszne pieniądze.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Też chciałem kupić na ostatniej przecenie tę paczkę, ale powiedziałem sobie jakiś czas temu, że nie wciągam już żadnych gier ponad to co dostaję do recenzji.

 

Właśnie sprawdziłem, że coś się za bardzo rozbestwiliście na moim leaderboardsie :P

Odnośnik do komentarza

Jakie popłuczyny jak wszystkie stoły z Zena chodzą i Marvela i do tego w 3D są. Jak ktoś ma poprzedne wersje Zena i Marvela to już mam 25 stołów przecież to Zen Studio to co tu gorszego niby? A 3D we flipperach naprawdę urywa dupsko, nie wierzyłem dopuki nie odpaliłem. Pewnie na 360 też coś podebnego jest czy wyjdzie - platforma do wszystkich stołów. A Trine jedynka poważnie wyszła na xbl? Hmm myślałem, że dwójka. Ale fakt faktem więcej ciekawych rzeczy wychodzi na 360 szczególnie dla singla Bastion, Fez, Dust i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jakie popłuczyny jak wszystkie stoły z Zena chodzą i Marvela i do tego w 3D są. Jak ktoś ma poprzedne wersje Zena i Marvela to już mam 25 stołów przecież to Zen Studio to co tu gorszego niby? A 3D we flipperach naprawdę urywa dupsko, nie wierzyłem dopuki nie odpaliłem. Pewnie na 360 też coś podebnego jest czy wyjdzie - platforma do wszystkich stołów. A Trine jedynka poważnie wyszła na xbl? Hmm myślałem, że dwójka. Ale fakt faktem więcej ciekawych rzeczy wychodzi na 360 szczególnie dla singla Bastion, Fez, Dust i wiele innych.

 

Chodziło mi o to, że to nie jest żadna perełka z PSN skoro na XBLA jest od jakiś 3 lat :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

no i kolejna gierka po Dust, gdzie demo mnie kupiło :P Mark of The Ninja jest super, a filmik kończący trial i pokazujący możliwości pełniaka przesądził o zakupie.

 

Napisz później ile zajęło Ci przejście. Podejrzewam, że nie więcej niż 3h. Po grach takich jak Trials Evolution, Fez, Dust czy American Nightmare wielu devów powinno przyciąć ambicje i nie startować do poziomu 1200 MSP.

 

EDYTA: Ja pierniczę minuta odstępu i już postów nie łączy, porypali te forum ostatnio....

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

no i kolejna gierka po Dust, gdzie demo mnie kupiło :P Mark of The Ninja jest super, a filmik kończący trial i pokazujący możliwości pełniaka przesądził o zakupie.

 

Napisz później ile zajęło Ci przejście. Podejrzewam, że nie więcej niż 3h. Po grach takich jak Trials Evolution, Fez, Dust czy American Nightmare wielu devów powinno przyciąć ambicje i nie startować do poziomu 1200 MSP.

 

EDYTA: Ja pierniczę minuta odstępu i już postów nie łączy, porypali te forum ostatnio....

 

Ej, lol, poczytaj recki. Ponoć 6 godzin zabawy, do tego New Game Plus i piłowanie wyników.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie czytuję recenzji, wystarczy, że sam od czasu do czasu muszę napisać i mi styka ;)

 

Wiesz, to co piszą to jedno, a jak jest w rzeczywistości to często inaczej wygląda. Na IGN też pisali, że Deadlight to bite 5h, a w rzeczywistości 3h :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Terraria zmierza na XBLA (i PSN). Premiera odbędzie się na początku przyszłego roku, a wersja konsolowa będzie wzbogacona o parę dodatkowych 'ficzerów'. źródło

Ja ze swojej strony bardzo polecam :thumbsup:

 

Jeśli ktoś nie wie co to za gra (w skrócie: Minecraft w 2D) w spoilerze trailer z wersji PC (która swoją drogą rozeszła się w 1,6mln nakładzie):

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dwa konkursy: jeden organizowany przez Raptr, a drugi przez PolskiLive.pl - do wygrania gry XBLA

 

W dniu dzisiejszym na Rynku Xbox LIVE zadebiutowała gra Joe Danger 2: The Movie. Z tej okazji firma Microsoft we współpracy z serwisem Raptr ogłosiły specjalny konkurs, w którym każda osoba spełniająca warunki otrzyma kod na bezpłatną kopię nowych przygód kaskadera.

Tytułem wyjaśnienia: Raptr to serwis, w którym możemy śledzić czas jaki spędzamy na graniu w gry na wielu platformach oraz osiągnięcia zdobywane w przypadku gry na Xboksie. Dodatkowo, im dłużej towarzyszyć będziemy danej produkcji, tym wyższa będzie nasza ranga w przypadku konkretnego tytułu na tle społeczności. Strona posiada wiele innych funkcjonalności, które radzimy sprawdzić osobiście.

 

 

Wspomniany konkurs, w którym do zgarnięcia jest gra Joe Danger 2: The Movie opiera się na podstawowych funkcjach serwisu. Dokładne zasady znajdziecie na forum Raptr. Wymagania jakie należy spełnić to kolejno:

  • Ranga „Experienced” w jednym z wybranych tytułów (Braid, Joe Danger Special Edition, Ms. Splosion Man, Trials Evolution, LIMBO, Trine 2, Trials HD, ‚Splosion Man)
  • Podłączone konto na Facebooku
  • Bycie mieszkańcem jednego z odpowiednich krajów, na liście których jest Polska

Konkurs wystartuje wkrótce, więc macie czas na założenie konta w serwisie i zdobycie odpowiedniej rangi w wybranym tytule.

My również przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa kody: na LIMBO oraz Trials HD, które pozwolą Wam również wziąć udział w rywalizacji zorganizowanej przez Raptr. Wystarczy, że w komentarzu pod wpisem napiszecie, ile czasu tygodniowo spędzacie z konsolą Xbox 360 i w jaki sposób - w co gracie i z jakich funkcji konsoli korzystacie. Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone kodami. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli do godz. 20. Pamiętajcie, aby logować się do systemu komentarzy przy pomocy jednego z dostępnych serwisów, abyśmy mogli złapać Was w razie wygranej.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak na prawdę to dopiero teraz się połapałem o co w tym chodzi :P Niezły numer :)

 

Edyta: Coś szwankował ten konkurs bo w LIMBO mam odpowiednią rangę, a mi nie łapało...

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dzis juz mozna pobrac demo Jet Set Radio (konto US, wyszukiwanie poprzez Bing). Jezeli chce sie kupic pelna wersje wyskakuje cena -1 MSP xD Jezeli sprobuje kupic to da rade ? Nie pobierze mi cholera wie ile punktow tylko normalnie 800MSP ? A moze w ogole nie pozwoli mi zakupic gry, tylko trzeba bedzie czekac do jutra ?

 

EDIT:

 

Przy probie kupna wyskakuje, ze potrzeba kilku milionow MSP :P No coz, trzeba czekac :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Długo czekałem na JSR HD. Po ograniu dema powróciły wspomnienia niezliczonych godzin przy DC. Calak, który zapewne wpadłby ze dwa razy, gdyby tylko Sega(R.I.P.) wymyśliła system osiągnięć. Conajmniej godzinę spędziłem w opcji radia (zapomniane Professional Murder Music, Cold, oba kawałki Guitar Vader i cała masa innych - ich dźwięki do tej pory przypominają plansze na których leciały w tle :wub:). Gameplay nie postarzał się ani na jotę, ze świecą szukać czegoś podobnego nawet po 12 latach od premiery oryginału. Jedna z niewielu gier(obok Reza), która powinna być reedytowana na każdej generacji konsol.

Must have.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...