Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zakupilem Magica i nie zaluje :)

 

Fakt, nie da sie customizowac kart itp. ale i tak mi sie fajnie gra. Przeszedlem kampanie, mam jeszcze przed soba challange, ktore zapowiadaja sie dosc ciekawo co-op z kumplem i oczywiscie jeszcze wiecej gry online. Na online bardzo fajnie sie gra, dzieki temu ze decki sa pre-definiowane nie ma jakis przegietych tylko wszystkie sa w miare wyrownane. No tylko najpierw trzeba odkryc dodatkowe karty, bo bez nich jednak moze byc trudno na online przeciw komus, kto juz odkryl dodatkowe karty.

 

To wlasnie moze wkurzac, ze zeby jakos efektywnie grac online musimy odkryc wszystkie karty, co moze troche zajac, a potem jak chcemy zmienic talie to musimy od nowa dla niej odkrywac karty... Choc ja pogralem troche z 2-3 kartami odkrytymi i tez moglem wygrac, ale nie jest tak latwo :D

 

Ja wiem ze mozna narzekac ze nie ma mozliwosci robienia deckow itp, ale przeciez to tylko gra arcade, nie moga dac tu wszystkich kart + kustomizacji deckow, to tak jakby demo... tylko ze z tego 'dema' mozna naprawde wyciagnac duzo funu imo :)

 

Jak za 30zl to fun swietny i jeszcze dlugo bede sie bawic z tym magiciem :P (szkoda ze teraz tylko offline bo nie bede miec neta na konsoli xd)

 

 

ps. gralem tez w magicia 'na zywo', ale dawno i nie az tak hardcore'owo, moze dlatego nie drazni mnie az tak bardzo brak innych kart, kustomizacji itp.

Odnośnik do komentarza

kilka ciekawych gier pojawi się w na markecie

http://majornelson.com/archive/2009/07/09/...-july-22nd.aspx

 

a tutaj ceny owych gierek :

http://news.teamxbox.com/xbox/20199/Summer...hedule-Updated/

 

już mi przeszła ochota na te gry , wszystkie po 1200msp z wyjątkiem Splosion Manâ˘. a miałem ochote na turtlesy i MvsC 2 :(

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

zdecydowanie moim faworytem jest Shadow Complex.

gra zapowiada się wyjątkowo sycąco, więc wydanie 1200MP nie będzie problemem. chociaż tak samo uważam nt Castle Crashers, a do dziś nie kupiłem tej gry : P

Trials HD też pewnie będzie dobry, te gry zawsze są dobre : ]

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

dopiero co wymieniałem Alien Breed wśród gier, które chciałbym ujrzeć na XBLA a tu proszę...

Trzy częściowy Alien Breed pojawi się na XBLA

 

Na tegorocznej konferencji Develop jeden z pracowników Team 17 poinformował, że na XBLA pojawi się Alien Breed Evolution. Gra ukaże się na rynku w trzech częściach z czego każda jedna zajmie nam ok. 15 godzin. Produkcja kosztowała ok. 2,5 miliona dolarów, co jest naprawdę dużą sumą, jak na takiego rodzaju produkcje. Pierwsza część pojawi się w okolicach października.

 

Link: http://xbox-zone.pl/news.php?readmore=900

 

: D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...