Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Bez jaj, boję się już cokolwiek kupować na tym XBLA.

 

Wczoraj mój Sensible Soccer dostał %^&@ jakiejś fazy, nie chce działać offline. Zaczął się zamieniać w triala, kiedy jestem offline (wywala mnie z gry w trakcie meczu, kiedy tylko wyhaczy lost connection). Co to ma być? Gra działała miesiącami normalnie, nic nie zmieniałem z HDD, kupiłem za europejskie msp na konto, na którym zawsze gram.

 

I nagle sru, offline jest trial, online full. Delete i ponowny download nic nie pomógł.

 

WTF!? Heeeelp!

 

edyta:

Czaję, kilka miesięcy temu wymieniałem konsolę. Trzeba migrować licencje czy cośtam.

 

edyta2:

Migracja licencji.

Edytowane przez Sasori
Odnośnik do komentarza
Zeratul - moja byla wczoraj go skonczyla, az sam sie zdziwilem.

 

ShtaS - niezgodze sie ;) za ta cene mamy lepszy tytul - Castle Crashers :}. Grales w Portala z OB? W necie jest sporo custom mapek wiec lepiej wydac ta kase na port PC i cieszyc sie nie skonczona iloscia map - jesli nie bedzie to np. tygodniowego DLC do Portala to ta gra jest skreslona - jej sila sa mapy jesli ich brak to brak zainteresowania bo ile razy mozna przechodzic fabule + te dodatkowe zadnia Still Alive

 

tak jak napisał Zeratul, fabułę można przechodzić w nieskończoność, ale zgadzam się z Tobą - liczą się mapy, mapy i jeszcze raz mapy. Gdybym tylko miał komputer zdolny pociągnąć Portala na pewno skorzystałbym z dobrodziejstw oferowanych przez PCtowy port. A tak muszę zadowolić się tym co jest na Marketplace. Szkoda, że wizji nowych mapek co tydzień znacznie bliżej do nierealnej niż prawdziwej :/

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

The Warriors:

 

http://www.gametrailers.com/player/45008.html

 

http://www.joystiq.com/2009/02/06/new-the-...la-this-summer/

 

 

Nie jest to jednak konwersja tylko zupełnie nowy tytuł, za który odpowiedzialne jest studio CTXM, które do tej pory parało się głównie portowaniem tytułów na XBLA.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...