Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co będziemy grali w sobotę wieczorem pewnie. Jakby co piszcie ; ) Natomiast jutro pod wieczór planujemy pograć w Turtlesy, jeszcze dwa miejsca wolne więc zapraszam w imieniu swoim i Lucka.

 

Jakby co to jeszcze jedno miejsce wolne na zolwie jest ;)

 

To jednak można Djuka ściągnąć na terenie Polski ?

virtual private network - wiecej na forum onlinecenter

 

otoz to

 

Odnośnik do komentarza

Spora grupka osób z pewnością wyczekiwała nowych doniesień na temat przeniesienia na Xbox Live Arcade gry planszowej Talisman. Okazuje się, że prawie dwa miesiące temu koncern Capcom całkowicie porzucił ten projekt i zaprzestał produkcji na wszystkie trzy platformy (XBLA, PlayStation Store, PC). Według Christiana Svenssona z Capcom była to decyzja czysto biznesowa - na starcie coś nie wypaliło, a kontynuowanie prac przyniosłoby jedynie straty. Prawa do tytułu wróciły do firmy Games Workshop i ewentualna decyzja o kolejnej próbie stworzenia gry wideo opartej na licencji będzie leżała po ich stronie.

 

zrodlo: onlinecenter.pl

Odnośnik do komentarza

Wiesz, trial nic poza 1 nowym levelem nic nie pokazal, wysoka cena odpycha (1200msp) za to wole kupic pare mniejszych gierek w ktore nie gralem czy tez Castle Crashes - tutaj mamy za malo zmian - ten tytul chyba jest skierowany tylko na nowych ktorzy nie grali w Portala bo nie widzi mi sie wydanie tam 50zl kolejny raz na ta sama gierke z kilkoma nowymi poziomami. Lepiej brac Orange Boxa - 5 in 1 za niewiele wyzsza cena

Odnośnik do komentarza

Acha Portal daje rade... niby to samo, ale po roku cisnienie by przejsc to jeszcze raz wzrasta... Ciekawe co czuja posiadacze wersji Core i Arcade ze swoim 512Mb memory card, na mysl, ze Microsoft ich po raz kolejny wydymal...bo Portal to 628Mb danych.

Na OB nie bralem sie za challenge... ale teraz z pewnoscia sobie nie odpuszcze... Portal FTW!

 

acha moja laska jest za glupia na Portala...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Hehe, zgadzam się, warto było wydać te 1200 MP na Portala. Co prawda challenge do najtrudniejszych nie należą (jestem przy 10), a przejście trybu fabularnego tym razem zajęło mi raptem 1.5 H to jednak zabawa jest przednia. Fajnie by było gdyby Valve co jakiś czas wrzuciło na Marketplace jakiś DLC.

Odnośnik do komentarza

Zeratul - moja byla wczoraj go skonczyla, az sam sie zdziwilem.

 

ShtaS - niezgodze sie ;) za ta cene mamy lepszy tytul - Castle Crashers :}. Grales w Portala z OB? W necie jest sporo custom mapek wiec lepiej wydac ta kase na port PC i cieszyc sie nie skonczona iloscia map - jesli nie bedzie to np. tygodniowego DLC do Portala to ta gra jest skreslona - jej sila sa mapy jesli ich brak to brak zainteresowania bo ile razy mozna przechodzic fabule + te dodatkowe zadnia Still Alive

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...