Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Castle Crashers to bez wątpienia jedna z najlepszych gier Arcade. Ukończenie gry za pierwszym razem zajmuje nawet 7 godzin, a wszystkie levele obfitują jeszcze w różne zakopane, czy sprytnie schowane bronie i zwierzątka. Świat gry jest niezwykle zróżnicowany, podobnie jak przeciwnicy i bossowie. Do tego dochodzi jeszcze niezłe multi z walką na arenie (klasycznie, łukami, kopiąc skarby lub łapiąc kurczaki by zmutować się i sklepać przeciwnika).

Bawiąc się w singli i multi, można spokojnie spędzić z tą grą ponad 30 godzin.

Odnośnik do komentarza

Wow akcja na 2 ręce w Boom Boom Rocket naprawdę działa - mogę spokojnie pozaliczać hardy tak aby mieć nowego fireworka. Achieva za A na harda wyrzeźbię na 2gim wałku - mocno już go kumam, ale w jednym momencie nadal mi się kaszani i zawsze tam którąś nutke puszcze;(. Tak czy siak sposób pinga w 100% działa. Ja gram tak: na krzyżaku używam tylko strzałki w lewo, resztę jade na buttonach. Ten jeden button mniej to naprawdę spora ulga i komfort dla prawego kciuka :) .

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Banjo Kazooie pojawi się na XBLA 26 listopada za 800MS Points.

 

w sieci jest już wideo prezentujące pierwsze kilka minut z gry!! :o

link: TUTAJ

Microsoft poinformował, że remake Banjo-Kazooie z Nintendo 64 pojawi się w usłudze Xbox LIVE Arcade 26 listopada. Za nową wersję z poprawioną grafiką trzeba będzie zapłacić 1200 MSP.

 

Polygamia

Odnośnik do komentarza
Banjo Kazooie pojawi się na XBLA 26 listopada za 800MS Points.

 

w sieci jest już wideo prezentujące pierwsze kilka minut z gry!! :o

link: TUTAJ

Microsoft poinformował, że remake Banjo-Kazooie z Nintendo 64 pojawi się w usłudze Xbox LIVE Arcade 26 listopada. Za nową wersję z poprawioną grafiką trzeba będzie zapłacić 1200 MSP.

 

Polygamia

fakt, 1200

Odnośnik do komentarza
pojawil sie nowy dodatek do Ticket to Ride, z gry wartej 800MSP zrobila sie pozycja na 1600MSP... sprytne zagranie... lol

 

Kto chetnyna ustawke na rankingi niech sle FR

 

Juz jakis tydzien temu ;)

 

Ja jestem chetny na ranking, ale jakos nie 'wpadamy' na siebie ;)

badz jutro kolo 24.00 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...