Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kupilem nowego Puzzle Questa... 1600MSP WTF zrobilem duze oczy @_@ ale przelknalem i kupilem. Swietna gierka, ale klimat fantasy mi bardziej pasowal niz galaktyczny. Ogolnie zmienili lekko system bejeweled ale zmiana jest dobra, tylko trzeba sie lekko do niej przyzwyczaic. A ogolnie to wydaje sie, ze wyszla ta sama gra ale w innych klimatach

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ludzi, potrzebuje pilnie pomocy !!:)

 

Czy gral ktos z Was w pelna wersje Wormsow ??:). Mi demko sie spodobalo (aczkolwiek lina w porownaniu do World Party to tragedia...), a chcialbym sie dowiedziec:

 

a)Czy arsenal broni znacznie rozni sie od wersji PC ??. Chodzi mi o to, czy przypadkiem nie okroili...

b)Czy opcji dotyczacych rpzgrywki jest duzo ??

c)I jak sprawa wyglada przez Xbox LIVE - Duzo jest ludzi chetnych do gry ??.

 

Dzieki wielkie za opdowiedz - Strasznie mnie korci by zakupic punkty i ta gre :)

 

PS: Znalazlem taka oto notke na oficialnej stronie Team 17:

"22 weapons and utilities to deploy against your enemies"

 

Czy to prawda ???. Jak tak, to bieda z nedza :(:(

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

1) arsenal broni jest ten sam co w WORMS 1 na PC.

2) co do opcji to na singlu sa challenge do zaliczenia (trzeba po prostu rozwalic zespoly komputera) i normalny versus

3) ludzi gra juz dosyc malo, zalezy od pory, czasem trzeba chwile poczekac az ktos wejdzie

 

ogolnie nie wiem czy teraz warto to brac, zapowiedziane zostaly nowe Wormsy na XBL z arsenalem broni bodajze z armageddon

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Albert Wesker

Wyszedł wczoraj na Arcade, jako stary Magicowiec oczywiście kupiłem. Wielkie, wielkie rozczarowanie... Gra jest maksymalnie uboga, nie możemy składac decków, musimy grac gotowymi (a te decki są tak fajne, że nawet na początku mojej przygody z Magicem 12 lat temu byłyby dla mnie za słabe), nie możemy w nich wymieniac kart (możemy dokładac jak jakieś wygramy)... Nędza. Gra ma błędy w warstwie merytorycznej (np nie możemy nic robic w odpowiedzi na przydzielenie damage`u w walce). Komputer gra żałośnie, ale to raczej normalka, z kumplem nie ma sensu grac, bo decki są predefiniowane. Eh... Kampania to kilka meczyków, które można wygrac w dwie godziny, do tego kilka zagadek magicowych (jest układ i jest jedna tura żeby wygrac) banalnie prostych. 3 godzinki i gra zrobiona. Szkoda, szkoda, szkoda. Zmarnowano ogromny potencjał. 2/10 to max na co gra zasługuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...