Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

No i przeszedłem Dust an Elysian Tail :P zacna "popierdółka" z którą spędziłem 12h i jeszcze troszkę spędzę bo zostały mi 2 acziki. Dla mnie 9/10, końcówka to już strasznie dużo postaci na ekranie i wkrada się chaos, ale postać na 30 poziomie i wyżej niszczy wszystko i wszystkich.

 

Jeszcze dzisiaj z rana miałem 44% ukończenia gry, postanowiłem ją ukończyć w tym tygodniu, a zrobiłem to dzisiaj bo gra tak niesamowicie wciąga, syndrom "jeszcze jeden sidequest" albo "jeszcze jeden kwadracik do wyczyszczenia ze skarbów" jest tutaj obecny, ogólnie dzisiaj tylko grałem w to 5h.

 

Teraz czas na Mark of The Ninja :]

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Galactic Reign - Nowa gra Microsoft Studios zmierzająca na XBLA

 

Microsoft Studios zamieściło w sieci zwiastun promujący nową produkcję przeznaczoną do cyfrowej dystrybucji – Galactic Reign.

 

Niestety przy tej okazji nie podano żadnych konkretów na temat wspomnianej gry. Wiadomo jedynie, że akcja będzie dziać się w przestrzeni kosmicznej i kontrolować będziemy w nieznany sposób flotę statków kosmicznych.

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Serious Sam 3: BFE w "kawałkach" na XBLA

 

Trzecia część przygód poważnego Sama zadebiutuje na platformie Xbox LIVE Arcade już 17 października. Co ciekawe, to fakt, że gra będzie sprzedawana w dwóch częściach.

 

W osobnych pakietach będzie do kupienia kampania dla pojedynczego gracza wraz z trybem kooperacji (na podzielonym ekranie i przez sieć) oraz tryb rozgrywek sieciowych (a w nim tryby Deathmatch, Capture the Flag i Last Team Standing) z dodatkiem Jewel of the Nile, zawierającym trzy nowe misje do kampanii. Każdy z nich został wyceniony na 1200 MSP. Gra jest warta uwagi ze względu na bardzo tradycyjne podejście do tematu, jak to mówią sami twórcy: „No cover. All man”.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Największa aktualizacja do Minecraft: Xbox 360 Edition już dostępna

 

Bijąca kolejne rekordy sprzedaży produkcja 4J Studios w końcu doczekała się wyczekiwanej przez miliony graczy aktualizacji, która wprowadza powiew świeżości do rozgrywki.

 

O wersji 1.8.2 gry pisaliśmy już nieraz, dlatego dla dokładnej informacji proponujemy zapoznać się z pełną listą zawartości łatki, którą niedawno opublikowaliśmy. Poza wieloma poprawkami i ulepszeniami, w świecie z klocków dostępny jest od teraz Creative Mode, który pozwala nam na o wiele bardziej efektywne wdrażanie wizji budowlanych w życie.

 

Co dalej z Minecraft: Xbox 360 Edition? Jest jeszcze wiele rzeczy, których brakuje w konsolowej edycji gry. Jedną z nich są mody, które deweloper planuje wprowadzić w przyszłości. Tymczasem polecamy włączyć konsolę, pobrać aktualizację i cieszyć się nowymi możliwościami. W tak zwanym międzyczasie możecie obejrzeć materiał wideo prezentujący zawartość aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

No i przeszedłem Dust an Elysian Tail :P zacna "popierdółka" z którą spędziłem 12h i jeszcze troszkę spędzę bo zostały mi 2 acziki. Dla mnie 9/10, końcówka to już strasznie dużo postaci na ekranie i wkrada się chaos, ale postać na 30 poziomie i wyżej niszczy wszystko i wszystkich.

 

Jeszcze dzisiaj z rana miałem 44% ukończenia gry, postanowiłem ją ukończyć w tym tygodniu, a zrobiłem to dzisiaj bo gra tak niesamowicie wciąga, syndrom "jeszcze jeden sidequest" albo "jeszcze jeden kwadracik do wyczyszczenia ze skarbów" jest tutaj obecny, ogólnie dzisiaj tylko grałem w to 5h.

 

Teraz czas na Mark of The Ninja :]

To mógłbyś mi powiedzieć czy pod koniec gry jest więcej ciosów? Bo póki co marnie to wygląda. A odnośnie chaosu to system walki sprzyja totalniej rozpierduszce, nawet podstawowa magia Fidget w połączeniu z Dust Storm i licznik hitów lata koło 200 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

Warto zalinkować - dzisiaj są promocje z okazji Cyber Monday i 3 są dość fajne:

 

Cyber Monday jest inicjatywą powołaną przez sprzedawców po to, aby zachęcić ludzi do robienia zakupów w internecie. Co roku, poniedziałek następujący po Czarnym Piątku mija pod znakiem jednodniowych przecen sięgających 50%.

Nowe obniżki na Rynku Xbox LIVE są świetną okazją do zakupu kilku pozycji o połowę taniej względem regularnej ceny. Do oferty trafiły produkcje Xbox LIVE Arcade (w tym jeden dodatek), a także najnowsze rozszerzenie do Left 4 Dead 2. Szczególnie godne uwagi jest niedoceniane przez wielu Bloodforge oraz świetna przygodówka Shadow Complex od Epic Games.

 

Źródło: http://polskilive.pl/news/przeceny-na-rynku-xbox-live-z-okazji-cyber-monday/

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

E tam, ja właśnie na obniżkę Shadom Complex czekałem, Bloodforge zresztą też - jakiś czas temu patch wyszedł, który naprawił wady, głównie chodzi o pracę kamery.

 

Wciągnąłem sobie obie, a wczoraj jeszcze Dead Island za 1360 MSP.

 

Promocje mi ostatnio wyjątkowo podpasowały. Ale wiadomo, szału nie ma. Chociaż przez ostatnie dwa miesiące widziałe sporo promocji na dobre gry.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Sam jeszcze nie doszedłem do tego momentu, ale czytałem, że fabuła w Mark of the Ninja nabiera tempa w momencie ostrego twistu, potem drugiego i jeszcze jednego więc raczej nie jest źle. Sama gra genialna, dla mnie najlepszy tytuł na XBLA (obok Trialsów i Shadow Complex)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dust an Elysian Tail ukończone, jedna z lepszych gier zeszłego roku, przejście 11godzin (ok. 60%), bajeczna oprawa AV, dobra fabuła, niezłe zakończenie (kto się wzruszył ? :P), rajcowny system walki, ciekawy świat gry, może jedynie design niektórych bohaterów mi nie pasuje i przydałoby się większe zróżnicowanie gameplay'u.

 

Mocne 9/10.

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza

A ja ostatnio cioram w dwie gierki świetne do coopa z laską:

 

ILOMILO - kapitalna gra logiczna, z artystycznym designem ala szmaciankowym, milusia muzyczka, świetne założenia gameplayowe plus naprawdę nieraz dużo łamania głowy. I do tego Coop - przełączany ale i tak masa radochy. Na rzie 9-/10 - takich gier jest naprawdę mało. Polecam!

 

ISLANDS OF WAKFU - a tutaj taki izometryk graficznie ala japońszczyzna z walką, magią - graficznie coś jak BASTION - fajny design - tylko sterowanie namieszane bo klawiszy w cholerę. Combosy, teleportowanie, strzelanie, bloki, piosenki - dla lasek czy młodziaków nieobeznanych z padem może być ciężko. No i klimat nie każdemu podpasuje. Dobra przygodowa gra akcji i bossowie niektórzy mogą zajść za skórę. Jest coop - sterujemy laską karateczką :-) i druga osoba wodnym smokiem, który strzela. Wykupujemy nowe zdolności - ale ostrzegam gra jest zakręcona i namieszana. Mi się podoba i daje 7+/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

BattleBlock Theater ma oficjalną datę premiery - 3 kwietnia.

 

Jakby ktoś nie wiedział, to gra od twórców Alien Hominid i docenionego Castle Crashers. Teraz aspekt grania z innymi graczami jest jeszcze bardziej rozwinięty. Można przejść wspólnie tryb fabularny składający się z platformowych poziomów, ale bardzo ważnym elementem gry jest rozwinięte multi. Są różne tryby, od prostych typu TDM, poprzez coś w rodzaju koszykówki, po CTF gdzie za flagi robią tzw. konie.

Gramy postaciami, których główną cechą jest wymienna główka. Główki kolekcjonujemy i możemy dowolnie wymieniać; jest ich mnóstwo i rzadko spotyka się kogoś, kto wybrał taką samą. Poza tym zbieramy różne typy broni (wybuchowe frisbee, lubiany przeze mnie bumerang, miotacz ognia/baniek z kwasu, wybuchowe żaby...).

Całość jest bardzo ładnie narysowana, a wrażenia z multi są świetne, co mówię jako uczestnik bety - gra sprawia mnóstwo frajdy, mecze są zacięte, a lagi sporadyczne. Można grać na jednym ekranie na maksymalnie 4 pady (zależnie od trybu). Grałem z dwójką kolegów na boty i było bardzo zabawnie.

Całości dopełnia fajny humor i genialnie dobrany narrator, czytający tekst raz z teatralnym przejęciem, raz z rozbawieniem, a raz ze śmiesznym zrezygnowaniem.

 

Polecam zainteresować się tytułem. Powinien sprawdzić się jako platformówka, jako lekkie multi, a także jako party game. Sam kupuję na 100%, beta była super.

 

Odnośnik do komentarza

Ja polecam wszystkim starszy tytuł ale bardzo fajny - LAZY RAIDERS. Logiczno platformowa gierka, kierujemy podłożem a bohater się sam przesuwa, zbieramy skarby, otwieramy drzwi, unikamy pułapek. Milusia grafika, DUUUŻA grywalność - mało takich gierek na stacjonarki jest, i 75 leveli - 192 idole do zebrania i chyba 16 relikwii. Bawiłem się fajno - 8/10

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Deadlight - za 600msp/=18,50zł (ostatnio była taka promocja) KONIECZNIE trzeba zagrać.

Jak się zbiera wszystko do zebrania i delektuje się grafiką, scenerią i lokacjami (a jest co podziwiać) to gra nie jest tak krótka
jak to wielu zarzucało; spokojnie starcza na (min.) 3-4 godziny.
Ciut kuleje, przez jakieś 5-10% gry, płynność animacji; i pewne opóźnienie w reakcjach bohatera na nasze działania
klawiszowe czasem drażni, ale to taki koncep - naturalności jego ruchów i (co z tego wynika) koniecznościa

dokończenia animacji, niż niewłaściwe zaprojektowanie mechaniki.

Wstawki komiksowe, zarówno rysunki i ich "animacja" oraz reżyseria/montaż, mogłyby być lepszej jakości.

Jest świetna muzyka (choć w sekwencjach dynamicznej akcji trochę rozczarowuje) i BDB efekty dźwiękowe.

Dla mnie ta przygoda to gra na 8+.

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Castlestorm - Dawno nie gralem w tak dobra pozycje Arcade. Bawie sie naprawde dobrze... chyba giereczka niezle sie wstrzelila w moje growe potrzeby, bo akurat rozgladalem sie za jakas prosta strategia. Swietna grafika, fajny gameplay, fajne mozliwosci rozbudowy zamku, dosyc spora kampania, a nawet dwie. Za 800MSP to okazja.

 

http://zeratulpl.blogspot.com/2013/06/showx4-castlestorm.html

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...