Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Będzie kolejny bundle pack na XBLA z Ilomilo, Splatters, ITSP oraz Lazy Raiders (wkleiłbym okładkę ale forum się buntuje).

 

+

 

Bundle pack z grami na Kinecta:

- Dragon's Lair
- Diabolical Pitch
- Wreckateer
- Haunt
- Home Run Stars

 

 

Z innych nowin:

 

- Minecraft: Xbox 360 Edition nabyło już 7 mln osób,

- State of Decay nabyło do dnia dzisiejszego 700 tys. osób.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nadrabiam zaległości z XBL:

 

Aktualnie:

 

FEZ - ryje beret na maksa, kapitalna giera - tylko niektóre zagadki to istny hardkor - teleskop i serce, czy z zegarem to już nie mam pytań nawet... 10-/10

 

Ukończone:

 

Deadlight - 7+/10 fajne połącznie Flashbacka z zombiakami - tylko za krótkie i koniec hmm taki sobie

 

Insanely Twisted Shadow Planet - kapitalna pozycja - latanie stateczkiem po jaskiniach planety z rozgrywką ala Metroid - zdobywamy nowe umiejętności itp itd. Fajne zagadki i świetni zróżnicowani bossowie i minibossowie - POLECAM - 8+/10

 

RocketKnight Adventures - bardzo miła i dobra platformówka tylko, że bardzo krótka i na normalu łatwa - niecałe 3h na liczniku i po sprawie więc ocena niższa - 6+/10

 

The Dishwasher - Dead Samurai - chodzona naparzanka 2d z dobrym systemem walki niczym w porządnych slasherach ze zmienianiem broni w locie, upgradami - grafika taka se - ale jak na 1 chłopa to i tak gostek zarządził - 7-/10 (są tryby na 2 graczy i po znalezieniu Amuletu Cienia można grać w story nawet na 2 playerów)

Odnośnik do komentarza

krótka piłka chłopaki. Odkryłem że od dawna na xbla jest dostępna gra Vandal Hearts a mam ochotę na taktyczny RPG. Czy warto brać ? Ostatnio skończyłem tactical ogre a w kolejce mam na psvita final fantasy tactics, więc nie jestem noobem w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ktoś już sprawdzał Charlie Murder?

a niby jak?

 

 

Brothers: a Tale of two Sons launches August 7th for 1,200 Points

Charlie Murder launches August 14th for 800 Points

Flashback launches August 21st for 800 Points

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows launches August 28th for 1,200 Points

Odnośnik do komentarza

 

 

Ktoś już sprawdzał Charlie Murder?

a niby jak?

 

 

Brothers: a Tale of two Sons launches August 7th for 1,200 Points

Charlie Murder launches August 14th for 800 Points

Flashback launches August 21st for 800 Points

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows launches August 28th for 1,200 Points

 

 

Myślałem, że już wyszło :)

 

:)

swoją drogą myślę że to będzie najsłabszy tytuł w tym roku,klimat jest za bardzo ...dziwny.

Edytowane przez czesio83
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...