Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Widzę, że do niektórych dalej nie dociera, że te gry dostaje się na własność. Nikt Wam nowych gier, do których dostęp daje miesięczny Gold za 30 zł, nie da. Kupujesz miesięczny Gold za 30 zł, aktywujesz go, np. 20 danego miesiąca i zanim się skończy to możesz pobrać na własność 3 gry - 10 zł za grę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dokładnie, ja tam sie cieszę z JC bo nie miałem okazji pograć jeszcze,

 

Ale jeszcze nie wiadomo czy u nas to też będzie JC2. Tak jak pisałem wcześniej, Japonia i Niemcy dostają często inne gry (chyba ze względu na drastyczną cenzurę), np. zamiast Gears of War w JP i N było Halo Wars.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość DonSterydo

Po jakiś 2 czy 3h z World of Tanks na X360 mogę stwierdzić, że ta gra zrobi furorę na konsoli. Zadziwiająco szybki matchmaking, ale może to dlatego, że już teraz w każdym lobby są kolejki kilkudziesięciu graczy, czasem tak szybko podpina do gry, że nawet nie zdąży okna z ilością graczy wyświetlić.

 

Gra wymaga zadziwiająco dużo kombinowania i taktyki.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z nowych kąsków to Strider bardzo pozytywne wrażenie na mnie zrobił a mając w pamięci części z psxa pewnie kiedyś kupie na jakieś wyprzedaży, Far Cry Classic nadal wygląda dobrze (chociaż gorzej niż na PC bez modów) i nadal się przyjemnie gra, ale narazie mam dość strzelanek na rajskich wyspach już FC3 mnie wynudził mocno. Głupio tylko, że nie zostawili gry w oryginale dodając takie rzeczy jak zaznaczanie przeciwników kiedy wyczaimy ich lornetką (mają nawet kolory statusu) totalny bezsens, ale dla kogoś kto nie grał w pierwszego FC to warto. No i pobieram LocoCycle :teehee:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...