Skocz do zawartości

Gry Arcade na XL!


C1REX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Każda gra na XBLA ma triala, prawda? Jeśli tak, to pograj chwilę w Spelunky i zobacz, czy taki typ gry Ci pasuje i jeśli choć trochę tak, to polecam serdecznie. Gra teoretycznie jest na dziesiątki godzin grania, bierz tylko pod uwagę, że polega to jednak na robieniu bardzo dużej liczby podejść, choć gra za każdym razem jest inna dzięki losowym poziomom. No i w sumie nie ma celu jako takiego, chodzi o to, by stawać się coraz lepszym i próbować zajść coraz dalej. Oczywiście samo skakanie po platformach jest przyjemne w takim stylu, w jakim SMB było przyjemne. IMO po prostu świetna gra indie, idealnie pasuje do XBLA.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na stronie xbox.com to chyba tylko przed zakupem czegoś dopiero pokazuje. A żeby sprawdzić stan konta to chyba tylko tutaj: https://login.live.com/

 

160 x 0,052 = 8,32 zł jeśli masz konto na PL.

 

E: Właśnie sprawdziłem - na stronie xbox.com niestety nie pokazuje ile mamy środków na koncie i najdziwniejsze jest to że nie można za ich pomocą dokonać zakupu :(

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Na stronie xbox.com to chyba tylko przed zakupem czegoś dopiero pokazuje. A żeby sprawdzić stan konta to chyba tylko tutaj: https://login.live.com/

 

160 x 0,052 = 8,32 zł jeśli masz konto na PL.

 

E: Właśnie sprawdziłem - na stronie xbox.com niestety nie pokazuje ile mamy środków na koncie i najdziwniejsze jest to że nie można za ich pomocą dokonać zakupu :(

 

Otórz to - "trochę" te zmiany niedopracowali; też nie widziałem nigdzie swoich zasobów ani nie mogłem nic kupić.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Games with Gold zostanie już na stałe:

 

Microsoft poinformował, że uruchomiony kilka miesięcy temu program „Games with Gold”, w ramach którego użytkownicy z aktywnym abonamentem Xbox Live Gold otrzymują co miesiąc dwie gry bez dodatkowych opłat, zostanie na stałe na Xboksie 360. Pierwotnie miał się on zakończyć 31 grudnia tego roku. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że dotychczasowe tytuły z akcji pobrano przeszło 20 milionów razy, a gracze spędzili z nimi 120 milionów godzin.

 

W notce prasowej czytamy: „Od przebojów AAA po popularne gry zręcznościowe, Games with Gold będzie dalej oferować zróżnicowany katalog tytułów, oddając graczom co miesiąc dwie, bezpłatne gry na Xbox 360, które członkowie Gold po pobraniu zatrzymają na swojej konsoli na zawsze”. 

„Zgodnie z ankietami przeprowadzonymi wśród graczy, 97 procent abonentów korzystających z Games with Gold wyraziło chęć na kontynuację programu. Z przyjemnością będziemy więc dalej oferować Wam, Graczom, starannie wybrane spośród najpopularniejszych tytułów gry, jako nasze zobowiązanie do dostarczania najlepszej rozrywki na Xbox 360”.
 
 
Można było się tego spodziewać bo od samego początku tak właśnie w marketach była promowana akcja.
Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Świeżych gier nie dostaniesz bo cała akcja opiera się o to, że gry dostajesz na zawsze. Jak parę mln ludzi sobie ściągnie daną grę to definitywnie zabija to jej sprzedaż. Ja bym liczył, np. na gry, które zostały mniej więcej dobrze przyjęte, ale sprzedały się słabo, np. Shadow of the Damned, Resonance of Fate, Ilomilo itp. albo, które i tak w ogóle już się nie sprzedają, a nie zeszły w 10 mln jak to było z DR2.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak ktoś nie sprawdził jeszcze Iron Brigade, które jest teraz w GwG, to polecam. Bardzo dobry i dynamiczny tower defence. Sporo opcji do dopasowania mecha do naszych upodobań w przerwach między misjami. Pomysł walki z "transmisją" też jest ciekawy. Jest multi, ale tego jeszcze nie sprawdzałem - chyba walczy się z 4 innymi osobami na dodatkowych mapach (coś jak horda?), dodatkowe osoby mogą się także dołączyć do misji w kampanii. Moim zdaniem to jedna z tych dobrych gier arcade, które przeszły bez echa.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość DonSterydo

Pograłem dzisiaj chwilę w Charlie Murder i muszę przyznać, że wrażenia są bardzo pozytywne - sprawna mechanika, dobry soundtrack i specyficzny design oraz klimat. Chyba będę musiał się zainteresować w późniejszym czasie serią The Dishwasher.

 

Odpaliłem też Wolf Among Us - klimat gęsty jak zupa, a przynajmniej początek daje taką nadzieję. Zauważyłem też, że ten interaktywny komiks zrobił się trochę bardziej zręcznościowy względem TWD co wyszło bardzo in plus.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Odpaliłem też Wolf Among Us - klimat gęsty jak zupa, a przynajmniej początek daje taką nadzieję. Zauważyłem też, że ten interaktywny komiks zrobił się trochę bardziej zręcznościowy względem TWD co wyszło bardzo in plus.

Season Pass jest w przecenie - 36,84 zł

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tylko należy pamiętać, że nawet jak się ma na kocie załadowaną kasę ze zdrapki, to przez WWW i tak pociągnie wszystko z karty przypisanej do konta. Ja się tak cholera dzisiaj naciąłem jak kupowałem przez WWW, a miałem załadowane 110 zł na koncie XBL. Zakupy ze zdrapek tylko z poziomu konsoli :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...