Skocz do zawartości

Monitory do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No jeśli ma to być też ekran do podłączenia komputera, to monitor będzie lepszym wyborem. Tylko upewnij się czy wybierzesz model który na serio obsługuje Full HD (1080p) bez rozciągania obrazu, bo jak nie to chyba już lepiej kupić 22' 1680x1050 skoro konsola ma niebawem taką rozdzielczość obsługiwać.

Odnośnik do komentarza

Ile razy mozna pytac o taki i taki model monitora? Porownajcie sobie parametry, przeczytajcie jakis test w sieci, a nie zadajecie po raz n-ty to samo durne pytanie, ktore zupelnie nic nie wniesie do dyskusji. Koniec koncow i tak skonczycie z jednym modelem na biurku, pewnie zaden z was nawet nie zada sobie trudu, zeby poprawnie wszystko poustawiac. Bedziecie sie tylko rajcowac jaki to wypas sprzet kupiliscie i polecac go dalej. Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
mam takie pytanie ^_^ coraz bardziej przeglądam ten temat mniej wiem :rolleyes:

 

mam monitor vw 192s asus 20 cali ;) będą jakoś wyglądać gry z x360? będzie choć trochę hd redy :lol: najlepiej jak odpowiedział ktoś kto posiada ten monitor 8)

Będzie dobrze ale od jesiennego update'u. Ta aktualizacja pozwoli ustawić poprzez konsolę rozdzielczości 1440-900 i 1680-1050 więc twój monitor nie będzie musiał skalować obrazu z natywnej do 1280-720 lub 1280-768. W przypadku technologii LCD to duży plus ale to zapewne wiesz. Na dzień dzisiejszy wątpię by wyglądało tak dobrze jak na HDTV przez VGA czy przez Componenta (w tym przypadku wszycho zależy od TV do jakiego podpianmy konsolę) lub na CRTku przez VGA.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Ok to jest sprawa dla tych którzy siedzą w tym sprzecie wiecej niz ja i moze beda mogli mi pomoc, szukam monitora lcd od 19-24" z głosniczkami (mogą byc mega badziewne ale zeby miały wejscie słuchawkowe co bym mógł moje sluchawki podłaczyc), potrzebowałbym też żeby miał albo 2 x DVI albo DVI i HDMI i ostatnia najważniejsza sprawa żeby miał jak najmniejsze opóźnienie ms (może mi ktoś wytłumaczyć jaka jest różnica pomiedzy gtg a btw ? I na który patrzec ?).

Odnośnik do komentarza
Ja powiem Ci tak, jako posiadacz BenQ V2400W mogę ci go polecić jeśli masz ochotę tyle wydać na monitor 24''.Wejście słuchawkowe jest, no i masz 1x Vga 1xDVI 1xHDMI. Obraz z 360 puszczony przez hdmi w 1080p wygląda naprawdę świetnie.

bardzo fajny monitor tylko to 5 ms ? Głownie ten monitor potrzebuje do grania w halo 3 gdzie robi mi naprawde ogromna roznice te kilka ms bo w tej chwili mam ibm p260 po vga i gra sie super ale niestety nienadaje sie on do transportu i nie ma glosnikow ani wyjscia sluchawkowego ;/ Teraz na fun day gralismy na samsungach hdtv ktore maja 16 ms i kazdy kto gral troche dluzej w halo gral z nami powie ci ze sie celowac nie dalo. Marzy mi sie monitor lcd z 1 ms rzeczywistym ale chyba niema takiego a jak jest to mnie na niego nei stac ;/

Odnośnik do komentarza

O ile mnie wzrok nie myli to 5ms głównie gram w gearsy i coda4,ale w ut3 nie zauważyłem żadnych problemów związanym z lagiem z winy mona etc

 

Aha mówię to po podpięciu przez hdmi bo po vga wyglądało gorzej chociaż opóźnień chyba nie zauważyłem ale długo tak nie grałem,no i zawsze możesz ustawić tryb wyświetlania w monitorze na dynamikę.BTW jak coś to chyba Wampis podawał link do obszerniejszego testu tego monitora więc jak coś to looknij

Edytowane przez masterlag
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...