Skocz do zawartości

Monitory do X360


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 337
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest odpowiedz jakiej potrzebowalem, dzieki! :)

 

Czyli na 4m musze miec z 50 cali, (pipi)a :>. Byloby bosko. Chyba jednak beda 24 cale i granie przy stoliku :P. Na szczescie cena to tylko tyle co roczny abonament rtv, wiec ql.

 

Wypieprzam stary TV i musze cos wstawic na jego miejsce... Polke z ksiazkami/plytami i kwietnik, taaa... ;P. No wyjdzie taniej niz te 50 cali ;p.

 

Do czasu az 50ka Full HD bedzie za 2-3k. Ale to chyba w nastepnej generacji juz hehe.

Odnośnik do komentarza

Najgorsze jest to, ze musialbym nabijac kabze telewizjerom, kupujac odbiornik tv, a nawet nie majac zadnej anteny ani wykupionej kablowki w domu :F. Do monitorow za to nie moga sie przywalic. Pier.dole ich. I tak nie ogladam TV <_<.

 

24', panorama, full HD nie bedzie zle :rolleyes:. Pozniej sie pomysli, pewnie do tego czasu zmienie chate, znajde robote or sth ;p.

Odnośnik do komentarza
Najgorsze jest to, ze musialbym nabijac kabze telewizjerom, kupujac odbiornik tv, a nawet nie majac zadnej anteny ani wykupionej kablowki w domu :F. Do monitorow za to nie moga sie przywalic. Pier.dole ich. I tak nie ogladam TV <_<.

 

24', panorama, full HD nie bedzie zle :rolleyes:. Pozniej sie pomysli, pewnie do tego czasu zmienie chate, znajde robote or sth ;p.

Tylko panie, Benqa bierz z tego testu, zeby nie bylo pozniej placzu. Monitory sa 16:10, konsola generuje obraz 16:9 i lwia czesc lcd rozciaga obraz, a tylko wybrane ladnie wyswietlaja 16:9 z pasami.

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, Panie Fliq :*. Dziekuje za troske :). Ten Benek to naprawde dobra opcja. Do tego HDMI, choc przydalyby sie 2 wejscia ;>. Ewentualnie gdyby PS3 miala dolaczyc do zestawu.

Nie biore tego monitora tak od zaraz zreszta. Moze wyjdzie jeszcze cos ciekawszego, ale juz wiem na co zwracac uwage, dziekowa guys.

Odnośnik do komentarza

Napisalem, zeby bylo dla kolejnych generacji. Jak sobie przypomne ile czasu zajelo mi czytanie tych topicow o monitorach to sie po prostu odechciewa... same pytanie 'czy monitor xy sie nada?', a tamten test jest, ze tak powiem idealna odpowiedzia rozwiewajaca wszelkie spekulacje na temat 'co sie dzieje z obrazem na roznych modelach?'. Niooo, po prostu sie ucieszylem ;]

Odnośnik do komentarza
W większość gier na TV CRT da się pograć bez większych problemów. Natomiast monitor może być lepszy, tylko musiałbyś podłączyć konsolę przez HDMI z przejściówką na DVI jeśli nie chcesz przez VGA.

Warto się bawić w takie coś ? skoro to tylko rozdzielczość 1280x1024 pixeli ?. Według CIebie lepiej grać na zwykłym TV czy na monitorze LCD ?

Odnośnik do komentarza
W większość gier na TV CRT da się pograć bez większych problemów. Natomiast monitor może być lepszy, tylko musiałbyś podłączyć konsolę przez HDMI z przejściówką na DVI jeśli nie chcesz przez VGA.

Warto się bawić w takie coś ? skoro to tylko rozdzielczość 1280x1024 pixeli ?. Według CIebie lepiej grać na zwykłym TV czy na monitorze LCD ?

Nie wiem, ja bym wolał pograć na TV CRT przez jakiś czas i zebrać na monitor panoramiczny albo HDTV.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
W większość gier na TV CRT da się pograć bez większych problemów. Natomiast monitor może być lepszy, tylko musiałbyś podłączyć konsolę przez HDMI z przejściówką na DVI jeśli nie chcesz przez VGA.

Warto się bawić w takie coś ? skoro to tylko rozdzielczość 1280x1024 pixeli ?. Według CIebie lepiej grać na zwykłym TV czy na monitorze LCD ?

Powiem Ci, ze podlaczylem Xa do TV CRT tylko na 1 dzien. Teraz jade na VGA na monitorze CRT 21' i generalnie nie ma na co narzekac - rozdziala jest miodzio... poza tym, ze nie jest to panorama ;]. Ale scisnalem sobie ekran i jade na panoramce i tak w 720p :P. 1280x1024 to zayebista rozdzielczosc. Jest ostro naprawde, ale prawda jest taka, ze next geny sa przede wszystkim przystosowane do 16:9. Wiec wolalbym prawdziwa panorame i dlatego bede sie przerzucal na monitor panoramke 24' jadac na HDMI przy full HD - bedzie dobrze ;).

 

@Piro: http://www.allegro.pl/item363316874_promoc...sklep_w_wa.html to nie monitor, to telewizor. Masz tam na dole dzial HD. Moim skromnym zdaniem to tania kicha, no ale te 32 cale sa :>.

Odnośnik do komentarza

Miałem kupować monitor full hd do mojego xboxa 360, ale jednak zdecyduję się na telewizor (zakup w przyszłym miesiącu). Moglibyście polecić jakieś telewizor LCD full hd odpowiedni do uzyskania dobrego z xboxa, bo po to go głównie kupuję. Telewizor ma nie być duzy (najlepiej coś około 26 cali, ale oczywiście może byc troche większy lub mniejszy) do 1800zł (max 2000 - ale to już musi być na prawdę fajny).

Prosze o pomoc i z góry dziękuje :)

Edytowane przez wolek92
Odnośnik do komentarza

Dobra Panowie a ja chciałbym kupić taki monitor 24'' . I teraz pytanko jak to będzie działało z x'em ? (może ktoś z was ma taki sprzęt i podzieli się wrażeniami ? ) . Chodzi mi o to czy da się grać w rozdziałce 1:1 bo słyszałem że szajsungi (przynajmniej te mniejsze 22'' nie pamiętam już dokładnie nazw modeli) zawsze rozciągają obraz na cały ekran ://// .

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...