Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zależy od firmwaru jaki jest w 6.60 bodajże (tak jak ja mam) softowo, programikiem włączasz - sam sobie zrobisz, jest to proste - poszukaj FAQów na ten temat. Odpalasz programik, zatwierdzasz xem bodajże i później gry, emulatory co tam chcesz. Gotowe gierki z psxa przerobione na psp ściągniesz z iso hunt - są tam działy i jest nawet homebrew. Dzięki temu mogę mieć w kieszeni Zanac X Zanac a w nim Zanac Neo - najlepszego shmupa na psxa i wieleee innych świetności - automaty, neogeo, capcomiaki, snesa, megadrive, atari, komodę , spektrusia - dla maniaka retro masakra!!! Aha jest też program do przerabiania iso ps1 na obraz odczytywany przez psp - bardzo prosty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

@Szejdi

 

Obecnie wygląda to tak... Cyk, pstryk i masz custom firmware. PSP - nieważne jaki model i jaki ma soft. Obecnie każdą przerobisz kilkoma kliknięciami. Mało tego, przy wgrywaniu customa, nawet każą zrobić pierw oficjalny update do 6.60 (najnowszy soft) a potem na nim robić customa.

Odnośnik do komentarza

Mi wystarczyło jak robiłem pandore a potem normalną baterie ^^ mam CFW 5.50 prome-4 i tam akurat w menu było pod selectem u Ciebie chyba będzie tak samo, bo w recovery nic nie znalazłem.

Ok dzięki, pamiętam że mam coś tam pod selectem faktycznie:)

 

Jeszcze pytanie czy najpierw robić to: http://csdevnetwork....to-660-ofw.html , czy najpierw zmienić baterię na zwykła?

Edytowane przez Dzik84
Odnośnik do komentarza

Można "zmusić" konsolę do pracy w trybie 333 MHz (starsze gry mogą tego nie obsługiwać bez CFW, a mogą być plynniejsze dzięki temu - np. WipEouty), można używać nieoficjalnych tłumaczeń i innych patchy (np. naprawiono spowolnienia w Final Fantasy Tactics. Choć tłumaczenia wymagają jednak ISO), można ripować własne gry z UMD na kartę pamięci i konwertować gry z PSXa do grania na emu, można korzystać z pluginów (ja mam np. sortowanie gier w folderach), masz homebrew i fhui emulatorów...

Itepe, itede...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Okej, czyli można sie normalnie logować do psn jakby nigdy nic? A ogólnie co mi daje za ciekawe funkcjonalności ten CFW poza tym że mogę iso odpalać (z czego akurat nie będę korzystał)? :)

 

Tak, mozna sie normalnie logowac ;) a funkcjonalnosci wytlumaczyl kolega wyzej, po prostu masa plusow, zwlaszcza jak cenisz sobie homebrew ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...