Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

hmm no dobra, faktycznie, klasyczne PSP też to posiada xd coś mi się uroiło w takim razie.

 

A jak ogólnie wygląda wygoda grania na PSP w gry z PSX?

 

Odświeżyłem bez problemów takie sztosy jak Syphon Filter 1,2,3. Tomb Raidery 1,2,3. Grałem w Residenta 3. I przyjemnie było w nocy w łóżku poczuć klimacik starych gierek. Kilka przeszedłem zupełnie od nowa min. Tenchu 1 i 2. Miałem przerobioną PSP więc były pluginy to zmiany przycisków. Marzy mi się taka sama emulacja na PSVicie. 

Odnośnik do komentarza

Kiedyś stwierdziłem, że wezmę taką z lombardu. Po pierwszym dniu musiałem oddać. Niby wszystko było ok, chociaż zależało mi na komplecie z pudełkiem a pudło było strasznie dojechane i bez papierów. Okazało się, że bateria jest totalnie skopcona. Te z lombardów, to często patole oddają a sam lombard albo udaje, albo nie ma zupełnie pojęcia na temat sprzętu którym handluje, przez co często  są tam wady o których nie wspominają. Po tym dałem sobie spokój z lombardami.

Odnośnik do komentarza

Jakby byla jakas fajna okazja to bym w koncu wymienil moja. Po upadku dziwne plamy sie w rogu ekranu pokazaly jakby ktos paluchem mocno ekran przyciskal, wiec pewnie sie zaczal rozwarstwiac. Da spokojnie grac, ale drazni mnie kazda usterka. Analoga tez bym musial wymienic w calosci, nie mowiac o padnietym napedzie. No i moja bateria prawie 3h trzyma przy najmniejszej jasnosci ekranu. Uzywki chodza u mnie na olx w wysokich cenach. Same janusze wystawiaja co sprzet kupili dzieciakowi jak 600zl kosztowal i od 250-400zl sprzedaja a gry do niej po 30-40zl XD

Edytowane przez Plugawy
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy jest jakiś programik do remapowania przycisków pod psp? mam chytry plan zagrac w locoroco/locoroco 2 na psp go gdy jest zsuniety, wiec chcialbym sobie remapnac O od rozwalania/scalania gluta pod jakis inny przycisk. Z gory dzieki misiaczki za odp

 

EDIT

 

dobra, chyba mam - macrofire, zaraz przetestuje i dam znac :obama:

 

EDIT 2

 

Działa :banderas: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

moje psp 3004 ostatnie parę lat spędziła w szafie. Wyjąłem je. Bateria trochę spuchła i wypchnęła klapkę  :bad:

 

Chciałem odpalić na samym zasilaczu, bez włożonej baterii ( nie mam ani jednej pod ręką). Niestety tez nie daje znaków życia. Co to może być?

 

Zasilacz padł od leżenia? ( nie mam innego takiego pod ręka) czy tez bez baterii psp nie dziala?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

moje psp 3004 ostatnie parę lat spędziła w szafie. Wyjąłem je. Bateria trochę spuchła i wypchnęła klapkę  :bad:

 

Chciałem odpalić na samym zasilaczu, bez włożonej baterii ( nie mam ani jednej pod ręką). Niestety tez nie daje znaków życia. Co to może być?

 

Zasilacz padł od leżenia? ( nie mam innego takiego pod ręka) czy tez bez baterii psp nie dziala?

 

Podpisuję się pod pytaniem bo mam identyczną sytuację :)

A akurat w ręcę wpadło pudełko FF Tactics...

 

No i gdzie i jaką baterię warto zakupić ?

Edytowane przez giger_andrus
Odnośnik do komentarza

 

moje psp 3004 ostatnie parę lat spędziła w szafie. Wyjąłem je. Bateria trochę spuchła i wypchnęła klapkę  :bad:

 

Chciałem odpalić na samym zasilaczu, bez włożonej baterii ( nie mam ani jednej pod ręką). Niestety tez nie daje znaków życia. Co to może być?

 

Zasilacz padł od leżenia? ( nie mam innego takiego pod ręka) czy tez bez baterii psp nie dziala?

 

Podpisuję się pod pytaniem bo mam identyczną sytuację :)

A akurat w ręcę wpadło pudełko FF Tactics...

 

No i gdzie i jaką baterię warto zakupić ?

 

PSP bez baterii na zasilaczu nie będzie działać, z tego względu, że prąd przechodzi po baterii do reszty urządzenia. Wkurzające ale tak jest. Możesz spróbować podpiąć ładowarkę USB, ale chyba też nie będzie ładowało.

 

Chińskie baterie to dziadostw. Oryginał ciężko złapać. Generalnie lepiej kupić oryginalną używkę. Kiedyś chińska wytrzymała mi dwa ładowania i zdechła kompletnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli konsola nie była długo odpalana to bez baterii chyba nie ruszy. Właśnie próbowałem odpalić swoją bez baterii po leżeniu rok czasu na półce i zaświeciła tylko zielona dioda a konsola nie odpaliła.  Włozyłem baterie podładowałem 5 minut, odpaliłem konsolę, wyłączyłem, odłączyłem ładowarkę, wyjąłem baterię, potem podpiąłem pod ładowarkę i konsola działa bez baterii.

 

Może pożycz od kogoś baterię jak masz możliwość i zrób jak napisałem i pewnie będzie działać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli konsola nie była długo odpalana to bez baterii chyba nie ruszy. Właśnie próbowałem odpalić swoją bez baterii po leżeniu rok czasu na półce i zaświeciła tylko zielona dioda a konsola nie odpaliła.  Włozyłem baterie podładowałem 5 minut, odpaliłem konsolę, wyłączyłem, odłączyłem ładowarkę, wyjąłem baterię, potem podpiąłem pod ładowarkę i konsola działa bez baterii.

 

Może pożycz od kogoś baterię jak masz możliwość i zrób jak napisałem i pewnie będzie działać.

kupiłem na allegro nową baterię i sie uruchomila. 

Wiec przynajmniej moja bez baterii nie chce wspolpracowac...

Odnośnik do komentarza

 

Jeśli konsola nie była długo odpalana to bez baterii chyba nie ruszy. Właśnie próbowałem odpalić swoją bez baterii po leżeniu rok czasu na półce i zaświeciła tylko zielona dioda a konsola nie odpaliła.  Włozyłem baterie podładowałem 5 minut, odpaliłem konsolę, wyłączyłem, odłączyłem ładowarkę, wyjąłem baterię, potem podpiąłem pod ładowarkę i konsola działa bez baterii.

 

Może pożycz od kogoś baterię jak masz możliwość i zrób jak napisałem i pewnie będzie działać.

kupiłem na allegro nową baterię i sie uruchomila. 

Wiec przynajmniej moja bez baterii nie chce wspolpracowac...

 

 

Moja działa bez baterii ale mimo wszystko przyda się opcja bez kabla.

Daj namiar na sprzedającego.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...